Polityczny

Lista filmów:

House of Cards

Serial "House of Cards" miał premierę w dniu: 2013-02-01
Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu.
Zobacz więcej

Siedem dni w maju

Film "Siedem dni w maju" miał premierę w dniu: 1964-02-12
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Siedem dni w maju. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

George Wallace

Film "George Wallace" miał premierę w dniu: 1997-08-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. George Wallace. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Rząd

Serial "Rząd" miał premierę w dniu: 2010-09-26
Premierem duńskiego rządu zostaje Brigitte Nyborg Christensen. Obowiązki polityczne wymuszają zmiany w jej życiu prywatnym, a także pewne kompromisy poglądowe.
Zobacz więcej

Amator

Film "Amator" miał premierę w dniu: 1979-11-16
Młody zaopatrzeniowiec kupuje kamerę filmową, aby uwiecznić na taśmie narodziny i rozwój swojej córeczki. Z biegiem czasu zaczyna odkrywać w sobie nową pasję.
Zobacz więcej

Filmweb Offline 2019

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Filmweb Offline 2019. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fauda

Serial "Fauda" miał premierę w dniu: 2015-02-15
Wyśmienity izraelski agent wraca do czynnej służby, by dopaść palestyńskiego bojownika, który teoretycznie miał już nie żyć. Rozpoczyna się chaotyczne polowanie.
Zobacz więcej

Nene Raju Nene Mantri

Film "Nene Raju Nene Mantri" miał premierę w dniu: 2017-08-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nene Raju Nene Mantri. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Człowiek z marmuru

Rok 1976. Agnieszka, studentka szkoły filmowej, realizuje swój film dyplomowy o dawnym bohaterze socjalizmu.
Zobacz więcej

Krzyk wolności

Film "Krzyk wolności" miał premierę w dniu: 1987-11-05
Czarnoskóry Steve Biko przeciwstawia się apartheidowi. Do pomocy w walce z niesprawiedliwością i rasizmem dołącza wydawca gazety.
Zobacz więcej