Propagandowy

Lista filmów:

Triumf woli

Film "Triumf woli" miał premierę w dniu: 1935-03-28
"Triumf woli" Leni Riefenstahl to legendarny dziś pełnometrażowy film dokumentalny, przedstawiający wydarzenia mające miejsce podczas zjazdu niemieckiej partii nazistowskiej w Norymberdze (1934). Bohaterami filmu są czołowe postacie Trzeciej Rzeszy, z kanclerzem "Tysiącletniej Rzeszy" Adolfem Hitlerem na czele. Obraz jest opowieścią o narodzinach narodowosocjalistycznych Niemiec. Zgodnie z intencją reżimu, film miał...
Zobacz więcej

Wielki król

Film "Wielki król" miał premierę w dniu: 1942-03-02
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wielki król. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bitwa o Chiny

Film "Bitwa o Chiny" miał premierę w dniu: 1944-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bitwa o Chiny. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Pani Miniver

Film "Pani Miniver" miał premierę w dniu: 1942-06-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Pani Miniver. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ocalić miasto

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ocalić miasto. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

2 x 2 = 4

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. 2 x 2 = 4. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Powrót

Film "Powrót" miał premierę w dniu: 1941-10-10
W 1939 roku na Wołyniu narastają nastroje antyniemieckie. Nauczycielka Marie i jej rodzina padają ofiarą ataków ze strony polskiej ludności.
Zobacz więcej