Przygodowy

Filmy przygodowe, jak sama nazwa wskazuje, opowiadają o pewnego rodzaju przygodzie, którą przebywamy razem z głównym bohaterem lub bohaterami. Nie raz, pokonywana droga usłana jest różnymi przeszkodami, które nasi bohaterowie muszą pokonać. Fabuła filmów przygodowych skonstruowana jest tak, aby zawsze utrzymywać zainteresowanie widza. Pełno w niej zwrotów akcji, równie dużo dobrego humoru. Co więcej, często mamy okazję oglądać efekty specjalne, które wiążą się z różnego rodzaju walkami, wybuchami czy pościgami.

Filmy przygodowe to bardzo rozległy, popularny i niezwykle lubiany gatunek filmowy, stąd też nie sposób przejść obojętnie wobec klasyków tego gatunku. Takimi ikonami z pewnością są sagi Star Wars oraz Władca Pierścieni, które zaskarbiły sobie fanów z całego świata a ich popularność nawet po tylu latach od premiery nie spada, a wręcz rośnie. Warto jednak spojrzeć również na inne produkcje jak Wszystko za życie, seria filmów Indiana Jones czy seriale Gra o tron lub Pora na przygodę.

Lista filmów:

Juacas

Serial "Juacas" miał premierę w dniu: 2017-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Juacas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyspa Fantazji

Film "Wyspa Fantazji" miał premierę w dniu: 2020-02-12
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wyspa Fantazji. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bixler High Private Eye

Film "Bixler High Private Eye" miał premierę w dniu: 2019-01-21
Xander poszukuję swojego zaginionego od trzech miesięcy ojca. Mama postanawia go wysłać do dziadka w Bixler, gdzie chłopak trafia na kolejny trop.
Zobacz więcej

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Gra o tron

Serial "Gra o tron" miał premierę w dniu: 2011-04-17
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
Zobacz więcej

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Biały świt

Film "Biały świt" miał premierę w dniu: 1974-07-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Biały świt. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dragon Ball Z

Serial "Dragon Ball Z" miał premierę w dniu: 1989-04-26
Pięć lat po odzyskaniu spokoju na Ziemi Son Goku i jego przyjaciele raz jeszcze muszą stawić czoło wrogowi - potężnemu rodowi Saiyan.
Zobacz więcej

Shen Diao Xia Lu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Shen Diao Xia Lu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej