Przygodowy

Filmy przygodowe, jak sama nazwa wskazuje, opowiadają o pewnego rodzaju przygodzie, którą przebywamy razem z głównym bohaterem lub bohaterami. Nie raz, pokonywana droga usłana jest różnymi przeszkodami, które nasi bohaterowie muszą pokonać. Fabuła filmów przygodowych skonstruowana jest tak, aby zawsze utrzymywać zainteresowanie widza. Pełno w niej zwrotów akcji, równie dużo dobrego humoru. Co więcej, często mamy okazję oglądać efekty specjalne, które wiążą się z różnego rodzaju walkami, wybuchami czy pościgami.

Filmy przygodowe to bardzo rozległy, popularny i niezwykle lubiany gatunek filmowy, stąd też nie sposób przejść obojętnie wobec klasyków tego gatunku. Takimi ikonami z pewnością są sagi Star Wars oraz Władca Pierścieni, które zaskarbiły sobie fanów z całego świata a ich popularność nawet po tylu latach od premiery nie spada, a wręcz rośnie. Warto jednak spojrzeć również na inne produkcje jak Wszystko za życie, seria filmów Indiana Jones czy seriale Gra o tron lub Pora na przygodę.

Lista filmów:

Juacas

Serial "Juacas" miał premierę w dniu: 2017-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Juacas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyspa Fantazji

Film "Wyspa Fantazji" miał premierę w dniu: 2020-02-12

Enigmatyczny pan Roarke spełnia najgłębiej skrywane marzenia gości ustronnego tropikalnego hotelu. Kiedy jednak fantazje zmieniają się w koszmar, goście – aby przeżyć – zmuszeni są rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy.

Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2021-01-15

Wanda Maximoff i Vision - dwie supermocne istoty żyjące w idealnych warunkach życia na przedmieściach - zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Zobacz więcej

Bixler High Private Eye

Film "Bixler High Private Eye" miał premierę w dniu: 2019-01-21
Xander poszukuję swojego zaginionego od trzech miesięcy ojca. Mama postanawia go wysłać do dziadka w Bixler, gdzie chłopak trafia na kolejny trop.
Zobacz więcej

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Gra o tron

Serial "Gra o tron" miał premierę w dniu: 2011-04-17
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
Zobacz więcej

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Michał Strogow, kurier carski

Film "Michał Strogow, kurier carski" miał premierę w dniu: 1936-03-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Michał Strogow, kurier carski. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Arcane

Serial "Arcane" miał premierę w dniu: 2021-11-06
Dwie siostry walczą po przeciwnych stronach w wojnie pomiędzy miastami Piltover i Zaun, gdzie ścierają się magiczne technologie i sprzeczne przekonania.
Zobacz więcej

Biały świt

Film "Biały świt" miał premierę w dniu: 1974-07-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Biały świt. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Çocuk

Film "Çocuk" miał premierę w dniu: 2008-01-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Çocuk. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dragon Ball Z

Serial "Dragon Ball Z" miał premierę w dniu: 1989-04-26
Pięć lat po odzyskaniu spokoju na Ziemi Son Goku i jego przyjaciele raz jeszcze muszą stawić czoło wrogowi - potężnemu rodowi Saiyan.
Zobacz więcej

Shen Diao Xia Lu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Shen Diao Xia Lu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czarny Królewicz

Serial "Czarny Królewicz" miał premierę w dniu: 1972-09-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Czarny Królewicz. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Władca Pierścieni: Powrót króla

Film "Władca Pierścieni: Powrót króla" miał premierę w dniu: 2003-12-01
Zwieńczenie filmowej trylogii wg powieści Tolkiena. Aragorn jednoczy siły Śródziemia, szykując się do bitwy, która ma odwrócić uwagę Saurona od podążających w kierunku Góry Przeznaczenia hobbitów.
Zobacz więcej

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Serial "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" miał premierę w dniu: 2003-10-04
Edward i Alphonse poszukują kamienia filozoficznego, by odzyskać utracone ciała.
Zobacz więcej

Hunter x Hunter

Serial "Hunter x Hunter" miał premierę w dniu: 2011-10-02
Remake kultowej przygodówki. W pewnym niebezpiecznym, pełnym strasznych i wielkich kreatur świecie fantasy, młodziutki protagonista Gon marzy o tym, by pójść w ślady ojca i zostać Łowcą. Jest to tytuł dający ogromne możliwości, jak również świadczący o ponadprzeciętnych umiejętnościach i sile, jednak stanie się Łowcą wcale nie jest prostym zadaniem....
Zobacz więcej

Xavier: Renegade Angel

Serial "Xavier: Renegade Angel" miał premierę w dniu: 2007-11-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Xavier: Renegade Angel. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Danger 5

Serial "Danger 5" miał premierę w dniu: 2012-02-27
Serial stylizowany na telewizyjne produkcje z lat 60. opowiada o piątce alianckich szpiegów. Członkami Danger 5 są: Jackson z USA, Tucker z Australii, Ilsa z Rosji, Clarie z Wielkiej Brytanii oraz Pierre z Europy. Ich zadaniem jest walka z nazistami. W każdym z odcinków agenci starają się dokonać zamachu na...
Zobacz więcej