Przygodowy

Filmy przygodowe, jak sama nazwa wskazuje, opowiadają o pewnego rodzaju przygodzie, którą przebywamy razem z głównym bohaterem lub bohaterami. Nie raz, pokonywana droga usłana jest różnymi przeszkodami, które nasi bohaterowie muszą pokonać. Fabuła filmów przygodowych skonstruowana jest tak, aby zawsze utrzymywać zainteresowanie widza. Pełno w niej zwrotów akcji, równie dużo dobrego humoru. Co więcej, często mamy okazję oglądać efekty specjalne, które wiążą się z różnego rodzaju walkami, wybuchami czy pościgami.

Filmy przygodowe to bardzo rozległy, popularny i niezwykle lubiany gatunek filmowy, stąd też nie sposób przejść obojętnie wobec klasyków tego gatunku. Takimi ikonami z pewnością są sagi Star Wars oraz Władca Pierścieni, które zaskarbiły sobie fanów z całego świata a ich popularność nawet po tylu latach od premiery nie spada, a wręcz rośnie. Warto jednak spojrzeć również na inne produkcje jak Wszystko za życie, seria filmów Indiana Jones czy seriale Gra o tron lub Pora na przygodę.

Lista filmów:

Juacas

Serial "Juacas" miał premierę w dniu: 2017-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Juacas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyspa Fantazji

Film "Wyspa Fantazji" miał premierę w dniu: 2020-02-12

Enigmatyczny pan Roarke spełnia najgłębiej skrywane marzenia gości ustronnego tropikalnego hotelu. Kiedy jednak fantazje zmieniają się w koszmar, goście – aby przeżyć – zmuszeni są rozwiązać zagadkę tajemniczej wyspy.

Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2021-01-15

Wanda Maximoff i Vision - dwie supermocne istoty żyjące w idealnych warunkach życia na przedmieściach - zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Zobacz więcej

Bixler High Private Eye

Film "Bixler High Private Eye" miał premierę w dniu: 2019-01-21
Xander poszukuję swojego zaginionego od trzech miesięcy ojca. Mama postanawia go wysłać do dziadka w Bixler, gdzie chłopak trafia na kolejny trop.
Zobacz więcej

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Gra o tron

Serial "Gra o tron" miał premierę w dniu: 2011-04-17
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
Zobacz więcej

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Michał Strogow, kurier carski

Film "Michał Strogow, kurier carski" miał premierę w dniu: 1936-03-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Michał Strogow, kurier carski. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Arcane

Serial "Arcane" miał premierę w dniu: 2021-11-06
Dwie siostry walczą po przeciwnych stronach w wojnie pomiędzy miastami Piltover i Zaun, gdzie ścierają się magiczne technologie i sprzeczne przekonania.
Zobacz więcej