Przyrodniczy

Lista filmów:

Nasza planeta

Serial "Nasza planeta" miał premierę w dniu: 2019-04-05
Widowiskowe ujęcia rzadko spotykanych zwierząt zostają zestawione z gorzkimi refleksjami o wpływie ludzkości na ich siedliska i inne gatunki zamieszkujące naszą planetę.
Zobacz więcej

Planeta Ziemia II

Serial "Planeta Ziemia II" miał premierę w dniu: 2016-11-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Planeta Ziemia II. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Planeta Ziemia

Serial "Planeta Ziemia" miał premierę w dniu: 2006-03-05
Niesamowity serial wykorzystujący wyjątkowe, opracowane specjalnie na jego potrzeby, techniki filmowania. „Planeta Ziemia” zabiera nas w miejsca, jakich nigdy dotąd nie odwiedzaliśmy, w świat widoków i dźwięków, jakich prawdopodobnie nigdy nie mielibyśmy okazji doświadczyć.
Zobacz więcej

Tygrysy w ukrytej kamerze

Serial "Tygrysy w ukrytej kamerze" miał premierę w dniu: 2008-03-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Tygrysy w ukrytej kamerze. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Południowy Pacyfik

Serial "Południowy Pacyfik" miał premierę w dniu: 2009-05-10
Jeden ocean, dwadzieścia tysięcy wysp, 25% powierzchni wody na Ziemi. Przeciętnemu zjadaczowi chleba ten ogromny akwen kojarzy się z rajskimi wyspami i atolami Polinezji, palmami oraz przepięknymi rafami koralowymi. Tymczasem jest to miejsce, w którym trwa nieustanna walka o przetrwanie ludzi i zwierząt. Jest to także obszar kryjący wiele pasjonujących...
Zobacz więcej

Tajemnice świata przyrody

Serial "Tajemnice świata przyrody" miał premierę w dniu: 2013-01-29
Uznany przyrodnik David Attenborough dokumentuje niezwykle intrygujące i zaskakujące cechy i zachowania ewolucyjne występujące w królestwie zwierząt.
Zobacz więcej

Łowcy

Serial "Łowcy" miał premierę w dniu: 2015-11-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Łowcy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety

Film "Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety" miał premierę w dniu: 2017-08-04
Dokument ukazujący jeden dzień z życia naszej ojczystej planety.
Zobacz więcej

Z nurtem życia

Dokument jest podróżą ukazującą już nieistniejące magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie.
Zobacz więcej

Ziemia z nieba

Serial "Ziemia z nieba" miał premierę w dniu: 2006-10-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Ziemia z nieba. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej