Religijny

Lista filmów:

Ostatnie kuszenie Chrystusa

Film "Ostatnie kuszenie Chrystusa" miał premierę w dniu: 1988-08-12
Tuż przed śmiercią Jezus staje przed wyborem: umrzeć na krzyżu i wypełnić swoje przeznaczenie lub bez żadnych poświęceń pozostać zwykłym człowiekiem.
Zobacz więcej

Mistrz i Małgorzata

Serial "Mistrz i Małgorzata" miał premierę w dniu: 2005-12-19
W Związku Radzieckim pojawia się Szatan. Jego wizyta wywołuje szereg dziwnych i przerażających zdarzeń.
Zobacz więcej

Anno Domini - Biblii ciąg dalszy

Serial "Anno Domini - Biblii ciąg dalszy" miał premierę w dniu: 2015-04-05
"Anno Domini - Biblii ciąg dalszy" to amerykański serial wyprodukowany przez Romę Downey i Marka Burnetta. Fabułę stanowią biblijne wydarzenia, które miały miejsce zaraz po ukrzyżowaniu Chrystusa.
Zobacz więcej

Marcelino, chleb i wino

Film "Marcelino, chleb i wino" miał premierę w dniu: 1955-02-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Marcelino, chleb i wino. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Prawdziwa historia rodu Borgiów

Serial "Prawdziwa historia rodu Borgiów" miał premierę w dniu: 2011-10-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Prawdziwa historia rodu Borgiów. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dwóch papieży

Film "Dwóch papieży" miał premierę w dniu: 2019-11-27

W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która...

Zobacz więcej

Ostatni szczyt

Film "Ostatni szczyt" miał premierę w dniu: 2010-06-01
Historia księdza Pablo Domíngueza, który zginął w górskim wypadku, mając 42 lata.
Zobacz więcej

Brat Słońce, siostra Księżyc

Film "Brat Słońce, siostra Księżyc" miał premierę w dniu: 1972-03-03
Francesco Bernardone po powrocie z wojny ciężko choruje i doznaje objawienia, zaczynając życie zbudowane na ubóstwie, czystości oraz posłuszeństwie. Otoczony przez młodych naśladowców zakłada wspólnotę w ruinach kościoła San Damiano.
Zobacz więcej

Nazarin

Film "Nazarin" miał premierę w dniu: 1959-06-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nazarin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Biblia

Serial "Biblia" miał premierę w dniu: 2013-03-03
„Biblia” to produkcja telewizyjna, ale zrealizowana z niebywałym rozmachem inscenizacyjnym, a przy tym z drobiazgową, dokumentalną dbałością o prawdę historyczną w przybliżeniu realiów życia i obyczajów opisywanych czasów. Zdjęcia kręcone były w wielu egzotycznych plenerach i z udziałem międzynarodowej obsady. Dzięki najnowocześniejszym technikom filmowym dokonano fascynującej rekonstrukcji i porywająco opowiedziano...
Zobacz więcej