Romans

Historia romantycznej miłości, często usłana przeszkodami, fabularnymi zawirowaniami ale też miłosnymi uniesieniami i barwnymi wyznaniami – taki opis, to kwintesencja gatunku filmowego jakim jest romans. Jest to rodzaj filmu, który ukazuje nam zawsze miłosne historie o przeżyciu jakich marzy niejedna nastolatka. Burzliwe uczucie, wyolbrzymione emocje i szczególna bliskość bohaterów to jego cechy rozpoznawcze.

Romans to gatunek filmowy, który rzadko występuje sam, co, według mnie, jest jego ogromną zaletą. Dzięki temu, że zawsze łączy się z innymi kategoriami filmowymi, można łatwo dostosować go do tego, na co akurat mamy ochotę. Jeśli chcielibyśmy przykładowo obejrzeć wzruszającą historię miłosną, lecz także coś, co dodatkowo mocno nas rozbawi, to wystarczy wyszukać filmy takie jak Czas na miłość, Kocha, lubi szanuje czy Miłość i inne używki, aby dostać połączenie, o które nam chodziło. Jeśli z kolei chcemy obejrzeć romans, który jednocześnie będzie trzymał nas w napięciu, to wystarczy sięgnąć po połączenie tego gatunku z thrillerem, jak na przykład Sala samobójców, Turysta czy Vanilla Sky.

Nie da się jednak ukryć, że gatunkiem najczęściej łączącym się z romansem jest dramat. Wśród tego rodzaju filmów znajdziemy takie tytuły jak Gwiazd naszych wina, Czekolada, Uwierz w ducha czy Listy do Julii. Są to historie, które potrafią wycisnąć łzy z nawet największych sceptyków tego rodzaju kina.

Lista filmów:

Upadły anioł

Film "Upadły anioł" miał premierę w dniu: 1928-12-29
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Upadły anioł. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal

Film "Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal" miał premierę w dniu: 2021-01-08
Cyrk Martwego Księżyca przybywa do Tokio, aby znaleźć srebrny kryształ w celu opanowania Ziemi i Księżyca.
Zobacz więcej

Rubicon

Film "Rubicon" miał premierę w dniu: 0000-00-00
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Rubicon. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Obca siła

Film "Obca siła" miał premierę w dniu: 1991-05-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Obca siła. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mouvements du desir

Film "Mouvements du desir" miał premierę w dniu: 1994-01-01
Po rozstaniu z kochankiem Catherine postanawia wyjechać z Montrealu. Razem z córką wybiera pociąg do Vancouver. W tym samym wagonie co bohaterki, jedzie Victor, który planuje spotkać się ze swoją dziewczyną. W czasie drogi Catherine i Vincent zaprzyjaźnią się. Długa podróż daje im czas na przemyślenia nad swoim dotychczasowym życiem.
Zobacz więcej

Fräulein

Film "Fräulein" miał premierę w dniu: 1958-06-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Fräulein. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Adicción R

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Adicción R. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Montaña rusa, otra vuelta

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Montaña rusa, otra vuelta. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Transakcja Rhinemanna

Serial "Transakcja Rhinemanna" miał premierę w dniu: 1977-03-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Transakcja Rhinemanna. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Shen Diao Xia Lu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Shen Diao Xia Lu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Lady Oscar

Serial "Lady Oscar" miał premierę w dniu: 1979-10-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Lady Oscar. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dal-eui yeon-in-bo-bo-gyeong-sim:lyeo

Podczas zaćmienia słońca kobieta cofa się w czasie do okresu dynastii Goryeo. Na miejscu zostaje wplątana w pałacowe intrygi oraz walkę o tron.
Zobacz więcej

Hil-leo

Tajemniczy Jeong-hoo jest gotowy wykonać każde zlecenie, jeśli nie ma ono związku z morderstwem. Kiedy dostaje kolejne zadanie dotyczące reporterki tabloidu, odkrywa, że łączy ich wspólna przeszłość.
Zobacz więcej

Carmen

Film "Carmen" miał premierę w dniu: 1990-02-08
Piękna Cyganka Carmen wpada w oko kapralowi o imieniu Don José, który nie jest jej jedynym adoratorem. Wkrótce względy dziewczyny zdobywa toreador Escamillo.
Zobacz więcej

Bandycki Petersburg: Adwokat

Serial "Bandycki Petersburg: Adwokat" miał premierę w dniu: 2000-05-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Bandycki Petersburg: Adwokat. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cesarzowa Ki

Porwana w młodości dziewczyna ucieka z niewoli i zostaje wojownikiem, udając chłopca. Kiedy ratuje życie następcy tronu, zakochany mężczyzna bierze ją za żonę.
Zobacz więcej

Pod niebem Szkocji

Serial "Pod niebem Szkocji" miał premierę w dniu: 2001-01-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Pod niebem Szkocji. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nonseutop

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Nonseutop. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Katarzyna

Serial "Katarzyna" miał premierę w dniu: 2019-10-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Katarzyna. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej