Sportowy

Filmy sportowe to często historie oparte na faktach, przedstawiające życiorysy znanych piłkarzy, bokserów czy kolarzy. Wielu sportowców kryje za sobą inspirujące historie, które reżyserzy starają się wyciągnąć na światło dzienne. Filmy Najlepszy¸ Wyścig czy Wielki Mike. The Blind Side są tego doskonałymi przykładami. Lecz historie sportowców nie zawsze muszą być usłane różami, Strategia mistrza opowiada o zdemaskowaniu znanego kolarza, który swoje zwycięstwa w czołowych wyścigach zawdzięczał dopingowi.

Filmy sportowe jednak nie zawsze opierają się na realnych postaciach, mogą być to również historie fikcyjne, co nie ujmuje im ani odrobinę na jakości. Co więcej, często potrafią być ogromną dawką motywacji dla osób, które szukają inspiracji do rozpoczęcia jakiegoś sportu. Wiele sportowych filmów przeszło już do kinowych legend jak na przykład seria filmów Rocky. Jednak sporo innych produkcji również zasługuje na uwagę, przykładowo Do utraty sił, Creed: Narodziny legendy czy Po prostu walcz!.

Lista filmów:

Games People Play

Serial "Games People Play" miał premierę w dniu: 2019-04-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Games People Play. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ostatni taniec

Serial "Ostatni taniec" miał premierę w dniu: 2020-04-19
Serial dokumentalny o karierze Michaela Jordana i legendarnej drużynie Chicago Bulls z lat 90. Zawiera niepublikowane dotąd nagrania z sezonu 1997–1998.
Zobacz więcej

Jedenastka

Serial "Jedenastka" miał premierę w dniu: 2011-10-23
Bohaterką „Dawno, dawno temu” jest kobieta (Jennifer Morrison) z mroczną przeszłością, która zostaje przyciągnięta do małego miasteczka w Maine, gdzie magia i tajemnice baśni są prawdziwe. Pojawiają się między innymi królewna Śnieżka / siostra Mary Margaret, która jest piękną kobietą z ciemnymi włosami i bladą skórą. Zła królowa (Lana Parrila)...
Zobacz więcej

Blood Sport

Film "Blood Sport" miał premierę w dniu: 1973-12-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Blood Sport. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Vikki RPM

Serial "Vikki RPM" miał premierę w dniu: 2017-07-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Vikki RPM. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Baseball

Serial "Baseball" miał premierę w dniu: 1994-09-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Baseball. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hajime no Ippo: The Fighting! - New Challenger

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Hajime no Ippo: The Fighting! - New Challenger. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Haikyū!!

Serial "Haikyū!!" miał premierę w dniu: 2014-04-06
Pewne nieoczekiwane zdarzenie sprawiło, że w Shouyou Hinacie obudziła się miłość do siatkówki. Klub sportowy do którego się zapisał, nie miał początkowo żadnych innych członków, jednak wytrwałość chłopaka uczyniła cuda, a na końcu gimnazjum spełniło się jego marzenie o zagraniu prawdziwego meczu! Pech chciał, że przeciwnikiem okazał się zespół Tobio...
Zobacz więcej

Formuła 1: Jazda o życie

Serial "Formuła 1: Jazda o życie" miał premierę w dniu: 2019-03-08
Wciągający 10-odcinkowy serial na wysokich obrotach. Pierwsza produkcja, która pokazuje, jak wyglądają kulisy największych wyścigów samochodowych na świecie. Serial twórców filmów "Senna" i "Amy" odkrywa prawdziwe oblicze tego sportu. Okazuje się, że nie chodzi w nim tylko o zajęcie pierwszego miejsca. To także gra o pozycję w wartym miliardy dolarów...
Zobacz więcej

Kiedy nadejdzie sobota

Film "Kiedy nadejdzie sobota" miał premierę w dniu: 1996-03-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kiedy nadejdzie sobota. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Captain Tsubasa

Serial "Captain Tsubasa" miał premierę w dniu: 2018-04-03
Tsubasa Oozora rozpoczyna piłkarską karierę i walczy o spełnienie swoich największych marzeń, w tym występ na mistrzostwach świata z reprezentacją Japonii.
Zobacz więcej

Yeok-do Yo-jeong Kim-bok-joo

Utalentowana sztangistka i beztroski pływak studiują na uczelni dla najlepszych atletów. Priorytety skoncentrowanej na podnoszeniu ciężarów dziewczyny ulegają zmianie, gdy zakochuje się w kuzynie kolegi.
Zobacz więcej

Tennis no Ōji-sama: Zenkoku Taikai Hen

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Tennis no Ōji-sama: Zenkoku Taikai Hen. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Pierwsza olimpiada, Ateny 1896

Serial "Pierwsza olimpiada, Ateny 1896" miał premierę w dniu: 1984-05-20
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Pierwsza olimpiada, Ateny 1896. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Road

Film "Road" miał premierę w dniu: 2012-05-22
Młody pisarz Sal Paradise (Sam Riley), jego nieobliczalny przyjaciel Dean Moriarty (Garrett Hedlund) oraz jego wyzwolona dziewczyna Marylou (Kristen Stewart) razem ruszają w wyprawę po Ameryce. Podróżują kradzionymi samochodami, szukając totalnej swobody, radości, szalonych przygód i wolnej miłości.
Zobacz więcej

Le Mans '66

Film "Le Mans '66" miał premierę w dniu: 2019-11-13

Na zlecenie Henry'ego Forda II amerykański projektant Carroll Shelby i brytyjski kierowca Ken Miles podejmują wyzwanie pokonania samochodów ekipy Ferrari w 24-godzinnym wyścigu Le Mans.

Zobacz więcej

Historia Earla "Kozła" Manigaulta

Film "Historia Earla "Kozła" Manigaulta" miał premierę w dniu: 1996-01-01
Film poświęcony jednej z największych gwiazd amerykańskiego streetballa - Earlowi Manigault. Historia ukazuje miłość do koszykówki, problemy z narkotykami i walkę o pozycję na ulicy. Początkowo akcja dzieje się głównie na boiskach Harlemu, gdzie Earl dzięki swojej skoczności i zręczności zyskuje pseudonim Kozioł. Osiągnąwszy szczyty w potyczkach szkół średnich, Earl...
Zobacz więcej

Life Cycles

Film "Life Cycles" miał premierę w dniu: 2010-10-02
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Life Cycles. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bobby Robson: Więcej niż trener

Film "Bobby Robson: Więcej niż trener" miał premierę w dniu: 2018-06-06
Poznaj życie i czasy legendarnego trenera piłkarskiego, Bobby’ego Robsona, który wsławił się genialnym rozumieniem gry oraz wielką miłością do prowadzonych drużyn.
Zobacz więcej

Pride

Serial "Pride" miał premierę w dniu: 1995-09-24
Historia dzieje się na początku zeszłego stulecia. Pan Bennet jest ojcem pięciu córek, a ponieważ nie należy do zamożnych, często musi zadawać sobie pytanie: "Kiedy w sąsiedztwie pojawi się jakiś odpowiedni kawaler?". Ale kiedy się już zjawia - następuje szereg dalszych perypetii. Znajdziemy w tym filmie melancholię, refleksję nad władzą...
Zobacz więcej