Świąteczny

Lista filmów:

Opowieść wigilijna Myszki Miki

Film "Opowieść wigilijna Myszki Miki" miał premierę w dniu: 1983-10-19
Ebenezer Scrooge jest chciwym i bezdusznym bankierem, który całe życie poświęcił dla pieniędzy. W Wigilię skąpca odwiedzają trzy duchy.
Zobacz więcej

Opowieść wigilijna Muppetów

Film "Opowieść wigilijna Muppetów" miał premierę w dniu: 1992-12-10
Skąpiec Ebenezer Scrooge nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. W noc wigilijną odwiedzają go trzy duchy: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zobacz więcej

Gwiazdka Charlie Browna

Film "Gwiazdka Charlie Browna" miał premierę w dniu: 1965-12-09
Święta Bożego Narodzenia są dla Charliego Browna prawdziwą udręką. W odnalezieniu ich sensu pomagają chłopcu jego znajomi, powierzając mu odpowiedzialne stanowisko reżysera świątecznego przedstawienia. W tym samym czasie pies Snoopy postanawia wziąć udział w konkursie na najlepiej przystrojony dom.
Zobacz więcej

A Mom for Christmas

Film "A Mom for Christmas" miał premierę w dniu: 1990-12-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A Mom for Christmas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Family Man

Film "Family Man" miał premierę w dniu: 2000-12-12
Samotny biznesmen budzi się pewnego dnia jako ojciec i mąż. Bezskutecznie stara się wrócić do swojego wcześniejszego życia. Więcej Mniej
Zobacz więcej

Idąc moją drogą

Film "Idąc moją drogą" miał premierę w dniu: 1944-05-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Idąc moją drogą. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Grinch: Świąt nie będzie

Film "Grinch: Świąt nie będzie" miał premierę w dniu: 1966-12-18
Klasyk literatury dziecięcej dr Seuss. Genialny animator Chuck Jones. Obaj już za życia stali się legendami, nic więc dziwnego, że film, który były owocem ich współpracy, GRINCH natychmiast po swej premierze zaliczony został do klasycznych pozycji kina familijnego i zdobył liczne prestiżowe nagrody, w tym cenione Peabody Awards. Narratorem opowieści...
Zobacz więcej

Opowieść wigilijna

Film "Opowieść wigilijna" miał premierę w dniu: 2004-11-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Opowieść wigilijna. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

A Mermaid for Christmas

Film "A Mermaid for Christmas" miał premierę w dniu: 2019-11-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A Mermaid for Christmas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cud na 34. ulicy

Film "Cud na 34. ulicy" miał premierę w dniu: 1994-11-18
Nowy Jork, Wigilia Bożego Narodzenia. Dorey Walker (Elizabeth Perkins) jest kierowniczką luksusowego sklepu z odzieżą i galanterią, zagrożonego przejęciem przez inną sieć. Kris Kringle (Richard Attenborough), zaangażowany w sklepie w charakterze Świętego Mikołaja, przyczynia się do podwojenia obrotów dzięki niekonwencjonalnym pomysłom. Mężczyzna utrzymuje, że jest prawdziwym Mikołajem. Szef konkurencyjnej sieci...
Zobacz więcej

Świąteczne życzenie Angeli

Film "Świąteczne życzenie Angeli" miał premierę w dniu: 2020-12-01
Angela bardzo chce, aby w święta jej rodzina znów była razem, postanawia więc wyruszyć z Irlandii do Australii.
Zobacz więcej

Białe Boże Narodzenie

Film "Białe Boże Narodzenie" miał premierę w dniu: 1954-10-14
Film opowiada historię dwóch utalentowanych piosenkarzy (Bing Crosby i Danny Kaye), którzy po zakończeniu II wojny światowej łączą swe siły, by stać się rewelacją sezonu. Kolejnej zimy dołącza do nich żeński duet (Rosemary Clooney i Vera-Ellen), z którymi wyruszają na wielkie świąteczne tournee do Vermont. Wspólna podróż obfituje w masę...
Zobacz więcej

Rudolf czerwononosy Renifer

Film "Rudolf czerwononosy Renifer" miał premierę w dniu: 1998-10-16
Młody renifer Rudolf marzy o dostaniu się do zaprzęgu Świętego Mikołaja, jednak przeszkodą jest jego dziwny i będący obiektem drwin czerwony nos.
Zobacz więcej

Człowiek, który wynalazł Boże Narodzenie

Film "Człowiek, który wynalazł Boże Narodzenie" miał premierę w dniu: 2017-10-12
Podróż, która doprowadziła do stworzenia postaci Ebenezera Scrooga (Christopher Plummer) i innych charakterystycznych postaci z "Opowieści Wigilijnej". Film pokazuje jak Charles Dickens (Dan Stevens) stworzył ponadczasową historię.
Zobacz więcej

Świąteczne psiaki

Film "Świąteczne psiaki" miał premierę w dniu: 2009-10-22
Urocze szczeniaki powracają z nowymi perypetiami. Jeśli oglądałeś "Gwiezdny zaprzęg" czy "Śnieżny zaprzęg" – wiesz już, o co chodzi. Rozbrykana ekipa gadających psiaków rozchmurzy nawet największego ponuraka! Wraz z sympatycznymi pieskami rasy golden retriever wybierz się w niezwykłą podróż na Biegun Północny – legendarną krainę Świętego Mikołaja. Bamberiks, Kolo, Pusia,...
Zobacz więcej

Święta, święta i... znowu święta

Film "Święta, święta i... znowu święta" miał premierę w dniu: 2020-12-03
Mężczyzna, który nienawidzi świąt, jest zmuszony przeżywać Boże Narodzenie raz za razem, ale powoli uczy się, co faktycznie jest najważniejsze w życiu.
Zobacz więcej

Dlaczego on?

Film "Dlaczego on?" miał premierę w dniu: 2016-12-22

Ojciec zabiera rodzinę na Boże Narodzenie do córki i zaczyna konkurować z jej chłopakiem. 

Zobacz więcej

Nieznana opowieść wigilijna

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nieznana opowieść wigilijna. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Świąteczne filmy naszej młodości

Serial "Świąteczne filmy naszej młodości" miał premierę w dniu: 2020-12-01
Rozmowy z osobami zaangażowanymi w produkcję oraz zdjęcia zza kulis odsłaniają sekrety kryjące się za kultowymi świątecznymi hitami filmowymi.
Zobacz więcej

Dawid i Elfy

Film "Dawid i Elfy" miał premierę w dniu: 2021-12-06
Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Niestety, nie jest to szczęśliwy czas w życiu jedenastoletniego Dawida. Poznanie pewnej bajecznej postaci pozwala mu jednak dostrzec, o co tak naprawdę chodzi w Świętach i uratować ich magię.
Zobacz więcej