Świąteczny

Lista filmów:

Opowieść wigilijna Myszki Miki

Film "Opowieść wigilijna Myszki Miki" miał premierę w dniu: 1983-10-19
Ebenezer Scrooge jest chciwym i bezdusznym bankierem, który całe życie poświęcił dla pieniędzy. W Wigilię skąpca odwiedzają trzy duchy.
Zobacz więcej

Opowieść wigilijna Muppetów

Film "Opowieść wigilijna Muppetów" miał premierę w dniu: 1992-12-10
Skąpiec Ebenezer Scrooge nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. W noc wigilijną odwiedzają go trzy duchy: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zobacz więcej

Gwiazdka Charlie Browna

Film "Gwiazdka Charlie Browna" miał premierę w dniu: 1965-12-09
Święta Bożego Narodzenia są dla Charliego Browna prawdziwą udręką. W odnalezieniu ich sensu pomagają chłopcu jego znajomi, powierzając mu odpowiedzialne stanowisko reżysera świątecznego przedstawienia. W tym samym czasie pies Snoopy postanawia wziąć udział w konkursie na najlepiej przystrojony dom.
Zobacz więcej

A Mom for Christmas

Film "A Mom for Christmas" miał premierę w dniu: 1990-12-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A Mom for Christmas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Family Man

Film "Family Man" miał premierę w dniu: 2000-12-12
Samotny biznesmen budzi się pewnego dnia jako ojciec i mąż. Bezskutecznie stara się wrócić do swojego wcześniejszego życia. Więcej Mniej
Zobacz więcej

Idąc moją drogą

Film "Idąc moją drogą" miał premierę w dniu: 1944-05-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Idąc moją drogą. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Grinch: Świąt nie będzie

Film "Grinch: Świąt nie będzie" miał premierę w dniu: 1966-12-18
Klasyk literatury dziecięcej dr Seuss. Genialny animator Chuck Jones. Obaj już za życia stali się legendami, nic więc dziwnego, że film, który były owocem ich współpracy, GRINCH natychmiast po swej premierze zaliczony został do klasycznych pozycji kina familijnego i zdobył liczne prestiżowe nagrody, w tym cenione Peabody Awards. Narratorem opowieści...
Zobacz więcej

Opowieść wigilijna

Film "Opowieść wigilijna" miał premierę w dniu: 2004-11-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Opowieść wigilijna. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

A Mermaid for Christmas

Film "A Mermaid for Christmas" miał premierę w dniu: 2019-11-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A Mermaid for Christmas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cud na 34. ulicy

Film "Cud na 34. ulicy" miał premierę w dniu: 1994-11-18
Nowy Jork, Wigilia Bożego Narodzenia. Dorey Walker (Elizabeth Perkins) jest kierowniczką luksusowego sklepu z odzieżą i galanterią, zagrożonego przejęciem przez inną sieć. Kris Kringle (Richard Attenborough), zaangażowany w sklepie w charakterze Świętego Mikołaja, przyczynia się do podwojenia obrotów dzięki niekonwencjonalnym pomysłom. Mężczyzna utrzymuje, że jest prawdziwym Mikołajem. Szef konkurencyjnej sieci...
Zobacz więcej