Świąteczny

Lista filmów:

Opowieść wigilijna Myszki Miki

Film "Opowieść wigilijna Myszki Miki" miał premierę w dniu: 1983-10-19
Ebenezer Scrooge jest chciwym i bezdusznym bankierem, który całe życie poświęcił dla pieniędzy. W Wigilię skąpca odwiedzają trzy duchy.
Zobacz więcej

Opowieść wigilijna Muppetów

Film "Opowieść wigilijna Muppetów" miał premierę w dniu: 1992-12-10
Skąpiec Ebenezer Scrooge nienawidzi Świąt Bożego Narodzenia. W noc wigilijną odwiedzają go trzy duchy: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Zobacz więcej

A Mom for Christmas

Film "A Mom for Christmas" miał premierę w dniu: 1990-12-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A Mom for Christmas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Family Man

Film "Family Man" miał premierę w dniu: 2000-12-12
Samotny biznesmen budzi się pewnego dnia jako ojciec i mąż. Bezskutecznie stara się wrócić do swojego wcześniejszego życia. Więcej Mniej
Zobacz więcej

Idąc moją drogą

Film "Idąc moją drogą" miał premierę w dniu: 1944-05-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Idąc moją drogą. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Grinch: Świąt nie będzie

Film "Grinch: Świąt nie będzie" miał premierę w dniu: 1966-12-18
Klasyk literatury dziecięcej dr Seuss. Genialny animator Chuck Jones. Obaj już za życia stali się legendami, nic więc dziwnego, że film, który były owocem ich współpracy, GRINCH natychmiast po swej premierze zaliczony został do klasycznych pozycji kina familijnego i zdobył liczne prestiżowe nagrody, w tym cenione Peabody Awards. Narratorem opowieści...
Zobacz więcej

Świąteczne życzenie Angeli

Film "Świąteczne życzenie Angeli" miał premierę w dniu: 2020-12-01
Angela bardzo chce, aby w święta jej rodzina znów była razem, postanawia więc wyruszyć z Irlandii do Australii.
Zobacz więcej

Białe Boże Narodzenie

Film "Białe Boże Narodzenie" miał premierę w dniu: 1954-10-14
Film opowiada historię dwóch utalentowanych piosenkarzy (Bing Crosby i Danny Kaye), którzy po zakończeniu II wojny światowej łączą swe siły, by stać się rewelacją sezonu. Kolejnej zimy dołącza do nich żeński duet (Rosemary Clooney i Vera-Ellen), z którymi wyruszają na wielkie świąteczne tournee do Vermont. Wspólna podróż obfituje w masę...
Zobacz więcej

Rudolf czerwononosy Renifer

Film "Rudolf czerwononosy Renifer" miał premierę w dniu: 1998-10-16
Młody renifer Rudolf marzy o dostaniu się do zaprzęgu Świętego Mikołaja, jednak przeszkodą jest jego dziwny i będący obiektem drwin czerwony nos.
Zobacz więcej

Święta, święta i... znowu święta

Film "Święta, święta i... znowu święta" miał premierę w dniu: 2020-12-03
Mężczyzna, który nienawidzi świąt, jest zmuszony przeżywać Boże Narodzenie raz za razem, ale powoli uczy się, co faktycznie jest najważniejsze w życiu.
Zobacz więcej