Sztuki walki

Lista filmów:

Shi mei chu ma

Film "Shi mei chu ma" miał premierę w dniu: 1980-09-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Shi mei chu ma. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

She xing zui bu

Film "She xing zui bu" miał premierę w dniu: 1980-01-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. She xing zui bu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Shen Diao Xia Lu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Shen Diao Xia Lu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Yi wang da shu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Yi wang da shu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Tian cai gong fu

Film "Tian cai gong fu" miał premierę w dniu: 1979-03-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Tian cai gong fu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cobra Kai

Serial "Cobra Kai" miał premierę w dniu: 2018-05-02
Serialowy sequel klasyka lat osiemdziesiątych. 34 lata po wydarzeniach z filmu "Karate Kid" Daniel LaRusso  (Ralph Macchio) i jego dawny przeciwnik - Johnny Lawrence (William Zabka) znów stają do konfrontacji, nie tylko na polu sztuk walki. Po latach Daniel osiągnął sukces, zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym. Jest...
Zobacz więcej

Wing Chun

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Wing Chun. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ostatni salut dla wojownika

Film "Ostatni salut dla wojownika" miał premierę w dniu: 1979-11-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ostatni salut dla wojownika. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ip Man

Film "Ip Man" miał premierę w dniu: 2008-12-12
Ip Man trenuje sztukę walki w miasteczku Fuoshan. Spokojne życie mistrza zostaje zakłócone przez wojnę domową oraz japońską okupację.
Zobacz więcej

Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Rurôni Kenshin: Meiji kenkaku roman tan. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

San Sheng San Shi Shi Li Tao Hua

Serial "San Sheng San Shi Shi Li Tao Hua" miał premierę w dniu: 2017-01-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. San Sheng San Shi Shi Li Tao Hua. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ba-lam-eui Pa-i-teo

Choi Baedal wyjeżdża w góry trenować sztuki walki. Po powrocie rzuca wyzwanie wszystkim mistrzom Japonii.
Zobacz więcej

Nieustraszony

Po latach odosobnienia z powodu utraty córki oraz matki Huo Yuan Jia wraca do rodzinnego miasteczka rządzonego przez Europejczyków.
Zobacz więcej

Wejście smoka

Film "Wejście smoka" miał premierę w dniu: 1973-08-17
Agent Lee decyduje się wziąć udział w turnieju sztuk walki, by znaleźć dowody nielegalnej działalności organizatora imprezy.
Zobacz więcej

36 komnata Shaolin

Film "36 komnata Shaolin" miał premierę w dniu: 1978-02-02
San Ta dociera do wzgórz klasztoru Shaolin, gdzie pragnie uczyć się tajników kung-fu, by pomścić krzywdy rodziny.
Zobacz więcej

Ip Man 2

Film "Ip Man 2" miał premierę w dniu: 2008-12-12
Film biograficzny przedstawiający historię Ip Man'a, legendarnego chińskiego mistrza kung fu. Był on nauczycielem między innymi takich sław jak Bruce Lee. Obecnie jego szkoły Wing Chun trenują uczniów na całym świecie. Akcja filmu osadzona jest w latach 40-tych XX wieku. w czasie okupacji Chin przez Japonię.
Zobacz więcej

Droga smoka

Film "Droga smoka" miał premierę w dniu: 1972-06-01
Tang Lung przyjeżdża do Rzymu, aby pomóc przyjacielowi rodziny, który ma kłopoty z włoską mafią.
Zobacz więcej

Into The Badlands: Kraina bezprawia

Serial "Into The Badlands: Kraina bezprawia" miał premierę w dniu: 2015-11-15
W celu odkrycia prawdy potężny wojownik i nastolatek wyruszają na terytorium, które kontrolowane jest przez bezwzględnych władców feudalnych.
Zobacz więcej

Legendarna pięść

Film "Legendarna pięść" miał premierę w dniu: 1994-12-22
Nowa wersja "Wściekłej Pięści" z Bruce'm Lee. Opowieść o mistrzu wschodnich sztuk walki, który w 1937 r. powraca do Szanghaju i odkrywa, że jego dawna szkoła jest gnębiona przez Japończyków, a dawny mistrz martwy. Chen Zhen (Jet LI) postanawia pomścić jego śmierć. [opis dystrybutora dvd]
Zobacz więcej