Popularne filmy i seriale

Oglądanie filmów i seriali w internecie dla wielu ludzi stało się codziennością. Najpopularniejsi producenci filmów online to HBO, Netflix, CDA. Kiedy szukamy informacji, gdzie obejrzeć dobry film online, najczęściej trafiamy na Netflixa. W ostatnim czasie największym uznaniem cieszą się takie pozycje jak Ad Astra (2019), Bad Boys for Life (2020) . Poza znanymi serialami i filmami coraz chętniej wybieramy oryginalne produkcje Netflixa. Na platformie osiągają wysokie oceny, a statystyki pokazują, że są to filmy warte obejrzenia. Oprócz najchętniej wybieranych ekranizacji w ofercie producentów znajdziemy również najnowsze filmy online. Polskie seriale HBO także spotykają się z zaskakująco pozytywnym odbiorem i osiągają rekordową oglądalność w dzień premiery. Pewne jest, że w rankingach popularności zawsze znajdzie się miejsce dla klasyków kina i hollywoodzkich produkcji. Na Vodlife.pl stworzyliśmy listę najpopularniejszych filmów online ze wszystkich kategorii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Top 20 najpopularniejszych filmów i seriali:

Ad Astra

Film "Ad Astra" miał premierę w dniu: 2019-09-17

Astronauta przeszukuje galaktykę w celu odnalezienia zaginionego dwadzieścia lat wcześniej ojca.

Zobacz więcej

Bad Boys for Life

Film "Bad Boys for Life" miał premierę w dniu: 2020-01-15
Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.
Zobacz więcej

Simpsonowie

Serial "Simpsonowie" miał premierę w dniu: 1989-12-17
Niezwykłe losy pięcioosobowej rodziny Simpsonów mieszkającej w miasteczku Springfield.
Zobacz więcej

Joker

Film "Joker" miał premierę w dniu: 2019-10-02

Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.

Zobacz więcej

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Film "Terminator: Mroczne przeznaczenie" miał premierę w dniu: 2019-10-23
Sarah Connor powraca, aby chronić dziewczynę imieniem Dani przed nowym Terminatorem Rev-9.
Zobacz więcej

1917

Film "1917" miał premierę w dniu: 2019-12-10

Dwóch młodych żołnierzy - Schofield i Blake dostają rozkaz przedostania się za linie wroga, aby dostarczyć tajną wiadomość, która pozwoli brytyjskim żołnierzy uniknąć wpadnięcia w śmiertelną pułapkę.

Zobacz więcej

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" miał premierę w dniu: 2019-12-18
Członkowie organizacji Ruchu Oporu ponownie stawiają czoła Najwyższemu Porządkowi.
Zobacz więcej

Flash

Serial "Flash" miał premierę w dniu: 2014-10-07
Technik śledczy zostaje porażony piorunem w laboratorium, dzięki czemu zyskuje niesamowitą prędkość, którą wykorzystuje do walki ze złem.
Zobacz więcej

Bad Boy

Film "Bad Boy" miał premierę w dniu: 2020-01-15

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego...

Zobacz więcej

Jumanji: Następny poziom

Film "Jumanji: Następny poziom" miał premierę w dniu: 2019-12-04

"Jumanji: Następny poziom” to powrót słynnych bohaterów, których poznaliśmy w "Jumanji: Przygoda w dżungli”. Tyle że zasady gry zmieniły się diametralnie. Wszyscy zmuszeni są do powrotu do świata Jumanji, by uratować jednego ze swych przyjaciół, któremu nie udało się opuścić gry. Nie spodziewają się jednak, że nic nie pójdzie zgodnie...

Zobacz więcej

Wikingowie

Serial "Wikingowie" miał premierę w dniu: 2013-03-03
Młody wiking, Ragnar Lothbrok, pragnie, by wyprawy łupieżcze odbywały się nie tylko na wschód, ale także w kierunku przeciwnym.
Zobacz więcej

Sex Education

Serial "Sex Education" miał premierę w dniu: 2019-01-11
Nastoletni prawiczek Otis naśladuje swoją mamę, która jest seksuologiem, i wspólnie ze zbuntowaną Maeve zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych.
Zobacz więcej