Popularne filmy i seriale

Oglądanie filmów i seriali w internecie dla wielu ludzi stało się codziennością. Najpopularniejsi producenci filmów online to HBO, Netflix, CDA. Kiedy szukamy informacji, gdzie obejrzeć dobry film online, najczęściej trafiamy na Netflixa. W ostatnim czasie największym uznaniem cieszą się takie pozycje jak The Boys (2019), Horda (2020) . Poza znanymi serialami i filmami coraz chętniej wybieramy oryginalne produkcje Netflixa. Na platformie osiągają wysokie oceny, a statystyki pokazują, że są to filmy warte obejrzenia. Oprócz najchętniej wybieranych ekranizacji w ofercie producentów znajdziemy również najnowsze filmy online. Polskie seriale HBO także spotykają się z zaskakująco pozytywnym odbiorem i osiągają rekordową oglądalność w dzień premiery. Pewne jest, że w rankingach popularności zawsze znajdzie się miejsce dla klasyków kina i hollywoodzkich produkcji. Na Vodlife.pl stworzyliśmy listę najpopularniejszych filmów online ze wszystkich kategorii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Top 20 najpopularniejszych filmów i seriali:

The Boys

Serial "The Boys" miał premierę w dniu: 2019-07-25
Grupa samozwańczych obrońców sprawiedliwości przeciwstawia się superbohaterom, którzy nadużywają swoich mocy.
Zobacz więcej

Horda

Film "Horda" miał premierę w dniu: 2020-08-20
Afryka. Najemczyni O'Hara prowadzi grupę żołnierzy w misji odbicia zakładniczki. Gdy udaje im się uciec, docierają do opuszczonej farmy, gdzie czycha większe niebezpieczeństwo, niż rebelianci.
Zobacz więcej

Ad Astra

Film "Ad Astra" miał premierę w dniu: 2019-09-17

Astronauta przeszukuje galaktykę w celu odnalezienia zaginionego dwadzieścia lat wcześniej ojca.

Zobacz więcej

Alone

Film "Alone" miał premierę w dniu: 2020-09-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Alone. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bad Boys for Life

Film "Bad Boys for Life" miał premierę w dniu: 2020-01-15
Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze.
Zobacz więcej

Zbrodnie rodzinne

Film "Zbrodnie rodzinne" miał premierę w dniu: 2020-08-20
Zdesperowana, zdezorientowana Alicia jest gotowa na wszystko, aby ochronić przed więzieniem swojego syna oskarżonego o usiłowanie zabójstwa byłej żony.
Zobacz więcej

The Old Guard

Film "The Old Guard" miał premierę w dniu: 2020-07-10

Czwórka odwiecznych obrońców ludzkości, których śmierć się nie ima, odkrywa nową nieśmiertelną i mierzy się z przeciwnikiem zainteresowanym ich mocami.

Zobacz więcej

Pomiędzy zmysłami

Film "Pomiędzy zmysłami" miał premierę w dniu: 2020-09-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Pomiędzy zmysłami. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

After 2

Film "After 2" miał premierę w dniu: 2020-09-02
Aby zapomnieć o Hardinie, Tessa rzuca się w wir pracy. Chłopak nie zamierza się jednak poddać. 
Zobacz więcej

Dark

Serial "Dark" miał premierę w dniu: 2017-12-01
Zaginięcie dzieci ujawnia podwójne życie i nadszarpnięte relacje członków czterech rodzin, łącząc się z wydarzeniami sprzed trzydziestu lat.
Zobacz więcej

Misja Greyhound

Film "Misja Greyhound" miał premierę w dniu: 2020-07-10
Kapitan Ernest Krause otrzymuje misję przeprowadzenia alianckiego konwoju przez naszpikowany niemieckimi okrętami podwodnymi Atlantyk.
Zobacz więcej

Chłopcy z paczki

Film "Chłopcy z paczki" miał premierę w dniu: 2020-09-30
Nowy Jork, rok 1968. Na imprezie urodzinowej siedmiu zaprzyjaźnionych gejów musi zmierzyć się ze skrywanymi uczuciami i nigdy niewypowiedzianą prawdą.
Zobacz więcej