Popularne filmy i seriale

Oglądanie filmów i seriali w internecie dla wielu ludzi stało się codziennością. Najpopularniejsi producenci filmów online to HBO, Netflix, Player, VOD. Kiedy szukamy informacji, gdzie obejrzeć dobry film online, najczęściej trafiamy na Netflixa. W ostatnim czasie największym uznaniem cieszą się takie pozycje jak Kosmiczny mecz: Nowa era (2021), Snake Eyes: Geneza G.I.Joe (2021) . Poza znanymi serialami i filmami coraz chętniej wybieramy oryginalne produkcje Netflixa. Na platformie osiągają wysokie oceny, a statystyki pokazują, że są to filmy warte obejrzenia. Oprócz najchętniej wybieranych ekranizacji w ofercie producentów znajdziemy również najnowsze filmy online. Polskie seriale HBO także spotykają się z zaskakująco pozytywnym odbiorem i osiągają rekordową oglądalność w dzień premiery. Pewne jest, że w rankingach popularności zawsze znajdzie się miejsce dla klasyków kina i hollywoodzkich produkcji. Na Vodlife.pl stworzyliśmy listę najpopularniejszych filmów online ze wszystkich kategorii, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Top 20 najpopularniejszych filmów i seriali:

Kosmiczny mecz: Nowa era

Film "Kosmiczny mecz: Nowa era" miał premierę w dniu: 2021-07-08

Mistrz NBA i światowa ikona LeBron James przeżywa fantastyczną przygodę u boku nieśmiertelnego bohatera Looney Tunes Królika Bugsa w aktorskim filmie z elementami animacji pt. Kosmiczny mecz: Nowa era.

Zobacz więcej

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe

Film "Snake Eyes: Geneza G.I.Joe" miał premierę w dniu: 2021-07-22
Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu zwanego Arashikage po uratowaniu życia ich następcy. Po przybyciu do Japonii Arashikage uczy Snake jak zostać wojownikiem ninja, zapewniając jednocześnie coś, za czym tęsknił: dom. Ale kiedy tajemnice z jego przeszłości zostaną ujawnione, honor i lojalność Snake Eyes zostaną wystawione na próbę...
Zobacz więcej

Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun

Film "Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun" miał premierę w dniu: 2021-10-22

The French Dispatch prezentuje zbiór opowiadań z ostatniego numeru amerykańskiego magazynu opublikowanego w fikcyjnym francuskim mieście XX wieku.

Zobacz więcej

Cinderella

Film "Cinderella" miał premierę w dniu: 2021-09-03

Współczesny musical filmowy w klasycznej baśni o osieroconej dziewczynie ze złą macochą.

Zobacz więcej

Wcielenie

Film "Wcielenie" miał premierę w dniu: 2021-09-01
Madison jest sparaliżowana przez szokujące wizje makabrycznych morderstw, a jej udręka pogarsza się, gdy odkrywa, że ​​te sny na jawie są w rzeczywistości przerażającymi rzeczywistościami.
Zobacz więcej

Mortal Kombat

Film "Mortal Kombat" miał premierę w dniu: 2021-05-28

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwanie Sonyi...

Zobacz więcej

Magnezja

Film "Magnezja" miał premierę w dniu: 2021-06-11

Na odciętym od reszty kraju skrawku ziemi rządzą kobiety, a główną walutą jest kula z rewolweru.

Zobacz więcej

Bodyguard i żona zawodowca

Film "Bodyguard i żona zawodowca" miał premierę w dniu: 2021-07-02

Michael Bryce (Ryan Reynolds) postanawia rzucić stresujący zawód ochroniarza i za namową swojej psychoterapeutki udaje się na zasłużony urlop. To ma być odwyk od broni, zabijania i pakowania się w kłopoty. Wszystko się jednak sypie, gdy już na początku swojego wypoczynku trafia w sam środek strzelaniny, której sprawczynią jest Sonia...

Zobacz więcej

Obecność 3: Na rozkaz diabła

Film "Obecność 3: Na rozkaz diabła" miał premierę w dniu: 2021-06-11

Rok 1981. Małżeństwo Warren bada sprawę mężczyzny oskarżonego o morderstwo. Sprawca jednak utrzymuje, że za zbrodnie odpowiedzialny jest potężny demon, władający jego ciałem.

Zobacz więcej

Ulica Strachu - część 1: 1994

Film "Ulica Strachu - część 1: 1994" miał premierę w dniu: 2021-07-16
W 1994 roku grupa nastolatków odkrywa, że przerażające zdarzenia, do których od wielu pokoleń dochodzi w ich miasteczku, mogą być ze sobą powiązane - i że grozi im śmiertelne niebezpieczeństwo. Trylogia "Ulica Strachu" oparta na bestsellerowej serii powieści R.L. Stine'a opowiada mroczną 300-letnią historię miasteczka Shadyside - historię koszmaru, której...
Zobacz więcej

Kolej podziemna

Serial "Kolej podziemna" miał premierę w dniu: 2021-05-13
Produkcja przedstawia losy niewolnicy Cory, która wyrusza w chwytającą za serce podróż po wolność, podczas której ścigać ją będzie niebezpieczny łowca niewolników Ridgeway. Ucząc się wytrwałości i rozwijając się podczas wyczerpującej podróży, Cora napotka tajemniczą podziemną kolej oraz rozumie, co to znaczy być ciemnoskórą w Ameryce.
Zobacz więcej

Jestem wszystkimi dziewczynami

Film "Jestem wszystkimi dziewczynami" miał premierę w dniu: 2021-05-14
Nieustraszona detektyw znajduje wspólny język z zabójczynią, która bezlitośnie poluje na przestępców prowadzących handel dziećmi.
Zobacz więcej