Ad Astra
Ad Astra - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Sprawdź legendę Ad Astra(2019)

Film "Ad Astra" miał premierę w dniu: 2019-09-17

Jak oglądać film Ad Astra?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do sekcji "jak oglądać" z linkami! Zarejestruj się! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Ad Astra - opis filmu

Astronauta przeszukuje galaktykę w celu odnalezienia zaginionego dwadzieścia lat wcześniej ojca.

Ad Astra - recenzja filmu

Większość obecnie powstających filmów science-fiction opowiada głównie o superbohaterach. Prawdziwymi hitami okazały się dwie cześć na podstawie komiksów wydawnictwa Marvel "Avengers: Wojna bez granic" (2018) oraz " Avengers: Koniec gry"(2019). Od czasu do czasu do kin trafiają filmy, które bardziej oddają chęć poznawania kosmosu i egzystencjalne problemy, które mogą pojawić się podczas międzyplanetarnych podróży. Przykładem takiego filmu jest "Ad Astra" w reżyserii James'a Gray'a. Historia opowiada o astronaucie (w głównej roli Brad Pitt), który wyrusza w misję odnalezienia swojego ojca na dalekie krańce wszechświata, przy okazji odkrywając wiele zaskakujących tajemnic. W filmie mamy pokazaną postać człowieka poszukującego i przeżywającego własne dramaty w połączeniu z ukazaniem bezmiaru imponującego kosmosu. Choć nie jest to rola wybitna, Brad Pitt doskonale wciela się w postać kosmonauty. Mimo, że na drugim planie zagrali Tommy Lee Jones, Donald Sutherland oraz Liv Tyler jest to tak naprawdę film jednego aktora. Niestety, produkcji brakuje tego czegoś co powoduje zaangażowanie u widza. Rozwlekła fabuła oraz egzystencjonalne pytania, które nasuwa historia, mogą niektórych widzów znudzić. Tak jak w większości filmów science-fiction z bardzo dużym budżetem, efekty specjalne są za to niesamowite. Kilka lat temu"Grawitacja" Alfonso Cuaróna na nowo zdefiniowała ten rodzaj kina science-fiction. Podobny schemat miał również film "Interstellar" Christophera Nolana. Filozoficzna tematyka połączona zostaje z rozmachem technicznym filmowego widowiska. Film "Ad Astra" powiela ten wzorzec.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-17 15:28:37

Budżet:

336 875 000 zł

Ocena:

6.20 / 10
6.20 0 10 1887

Czas trwania:

2 godziny 4 min.

Brad Pitt

Jako: Roy McBride

Jako: Roy McBride

John Ortiz

Jako: Generał Rivas

Jako: Generał Rivas

Liv Tyler

Jako: Eve

Jako: Eve

Tommy Lee Jones

Jako: H. Clifford McBride

Jako: H. Clifford McBride

Donald Sutherland

Jako: Thomas Pruitt

Jako: Thomas Pruitt

Greg Bryk

Jako: Chip Garnes

Jako: Chip Garnes

Ruth Negga

Jako: Helen Lantos

Jako: Helen Lantos

Jamie Kennedy

Jako: Sierżant Peter Bello

Jako: Sierżant Peter Bello

Natasha Lyonne

Jako: Tanya Pincus

Jako: Tanya Pincus

LisaGay Hamilton

Jako: Amelia Vogel, przyboczny generał

Jako: Amelia Vogel, przyboczny generał

Brad Pitt

produkcja
produkcja

Kevin Thompson

scenografia
scenografia
zdjęcia
montaż
dźwięk

James Gray

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
produkcja

Robert Hein

dźwięk
dźwięk

Ethan Gross

scenariusz
scenariusz

Dede Gardner

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Ad Astra jest produkcją skategoryzowaną jako Sci-Fi Thriller. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Film Ad Astra kręcono między innymi w takich państwach jak USA Brazylia Chiny . Premiera filmu Ad Astra miała miejsce w 2019-09-17. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 336 875 000 zł. Ad Astra zapewni nam około 2 godziny 4 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Brad Pitt, John Ortiz, Liv Tyler, Tommy Lee Jones, Donald Sutherland, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Ad Astra to Adopt a Highway, Ad Vitam, Addicted to Sexting, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Addicted to Sexting online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Addicted to Sexting online" czy "cały film Addicted to Sexting vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.