Adrenalina cały film online
Adrenalina film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Adrenalina" miał premierę w dniu: 2006-08-31

Gdzie obejrzeć film Adrenalina online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Adrenalina (2006)

Pewnego ranka Chev Chelios dowiaduje się, że został otruty. Jedyną rzeczą, która może utrzymać go przy życiu jest produkowana przez organizm adrenalina. 

Adrenalina - recenzja filmu

Adrenalina to czyste kino akcji. Nie jest to film, od którego wymaga się skomplikowanej, zawiłej fabuły, drugiego dna czy kilkugodzinnej refleksji po końcowych napisach. To film, w którym na ekranie ma się dziać i stanowczo się dzieje. Chev Chelios, w którego rolę fantastycznie wpasował się Jason Statham (Przekręt, Transporter), pewnego ranka dowiaduje się, że został otruty. W jego żyłach płynie trucizna, której działanie chwilowo może powstrzymać tylko zwiększona dawka adrenaliny. Chev rusza zatem w miasto, aby ekstremalnymi przeżyciami dołożyć sobie kilka godzin życia.

Choć fabuła Adrenaliny wydaje się uproszczona do maksimum, film naprawdę trzyma w napięciu. Tempo akcji sprawia, że ciężko oderwać wzrok od ekranu choć na chwilę - może się bowiem okazać, że po mrugnięciu nie nadążamy już nad biegiem zdarzeń. Prostota fabuły wydaje się być jedynym jego minusem. Reszta aspektów produkcji trzyma wysoki poziom. Statham bardzo dobrze odnajduje się w roli cynicznego osiłka, zresztą już nie pierwszy raz. Cała reszta obsady również trzyma niczego sobie poziom. Świetne, dynamiczne ujęcia kamery, razem z przechodzącymi ludzkie pojęcie scenami kaskaderskimi i doskonale dobraną muzyką tworzą spójny, trzymający w napięciu obraz. Adrenalina jest filmem, jakiego potrzeba w momentach, kiedy nie ma się ochoty doszukiwać drugiego dna czy zanadto skupiać i analizować to, co dzieje się na ekranie. To film, który sam dopilnuje, że nie oderwiemy od niego wzroku aż do końcowych napisów.

Infomacje o Adrenalina (2006)

Rok produkcji:

2006 2020-01-16 22:46:48

Produkcja:

Budżet:

46 200 000 zł

Ocena:

7.00 / 10
7.00 0 10 2119

Czas trwania:

1 godzina 27 min.

Jason Statham

Jako: Chev Chelios

Jako: Chev Chelios

Amy Smart

Jako: Eve

Jako: Eve

Noel Gugliemi

Jako: Opryszek na dachu magazynu

Jako: Opryszek na dachu magazynu

Efren Ramirez

Jako: Kaylo

Jako: Kaylo

Sam Witwer

Jako: Uczestnik strzelaniny

Jako: Uczestnik strzelaniny

Glenn Howerton

Jako: Doktor

Jako: Doktor

Yousuf Azami

Jako: Arabski taksówkarz

Jako: Arabski taksówkarz

Francis Capra

Jako: Przywódca opryszków w magazynie

Jako: Przywódca opryszków w magazynie

Edi Gathegi

Jako: Haitiański taksówkarz

Jako: Haitiański taksówkarz

Jako: Verona

Michael Davis

produkcja
produkcja
reżyser
kostiumy
produkcja
muzyka
reżyser

Adam Biddle

zdjęcia
zdjęcia
montaż

Jerry Fleming

scenografia
scenografia

Chris Cornwell

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Adrenalina jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja. Produkcja ta powstała w 2006 roku. Film Adrenalina kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Adrenalina miała miejsce w 2006-08-31. Budżet filmu Adrenalina wynosi 46 200 000 zł. Adrenalina cały film zapewni nam około 1 godzina 27 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jason Statham, Amy Smart, Noel Gugliemi, Efren Ramirez, Sam Witwer, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Adrenalina to Adrenalina 2. Pod napięciem, Adrenalina, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Adrenalina online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Adrenalina online" czy "Adrenalina cały film" lub "Adrenalina zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.