Bad Boy
Bad Boy - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Bad Boy(2020)

Film "Bad Boy" miał premierę w dniu: 2020-01-15

Jak obejrzeć film Bad Boy?

Gdzie obejrzeć film Bad Boy online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Bad Boy online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Bad Boy - opis filmu

Kiedy w grę wchodzi kobieta, nawet więzy krwi przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Przekonają się o tym dwaj bracia, których ścieżki życiowe rozeszły się dawno temu. Starszy Piotr (Maciej Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do kibicowskiego gangu Twardego (Piotr Stramowski) kończy się, kiedy za sprawą donosu ląduje w więzieniu. Piotr, doświadczony glina, postanawia wyciągnąć brata z celi, w czym wspiera go nowa dziewczyna Ola (Katarzyna Zawadzka), adwokat znajdującą paragrafy na najtrudniejsze przypadki. Spotkanie tej trójki zmienia wszystko i inicjuje serię obfitujących w zwroty akcji wydarzeń. Paweł, wykorzystując nadarzające się okazje, próbuje przejąć kontrolę nad największym klubem piłkarskim w mieście. Nie dostrzega jednak, że od dawna jest na celowniku tajnej sekcji policyjnej, prowadzonej przez Adama (Andrzej Grabowski) i prokurator Annę (Małgorzata Kożuchowska). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola, coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się uczuciem do jego brata.

Bad Boy - recenzja filmu

Kolejnym środowiskiem, o którym chce opowiedzieć Patryk Vega w swoim najnowszym filmie 'Bad Boy" jest świat kibiców, a w zasadzie kiboli, którzy za nic mają prawo oraz moralność. Jest to historia dwóch braci, którzy stoją po różnych stronach barykady. Piotr, grany przez Macieja Stuhra jest policjantem. Jego młodszy brat Paweł portretowany przez Antoniego Królikowskiego żyje z napadów, dilerki oraz kradzieży. W końcu, kiedy drugi z nich trafia do więzienia ich drogi ponownie się przecinają. Piotr postanawia wyciągnąć brata z więzienia z pomocą swojej dziewczyny adwokat Oli. Od tego momentu sprawy nabierają rozpędu. Paweł staje się coraz większym graczem jeśli chodzi o mafijne rozgrywki, a zauroczona nim Ola wkręca się coraz bardziej w nielegalne interesy piłkarskich gangów. Patryk Vega zwykle mocno piętnował obrane na cel grupy społeczne w Polsce. Dostało się lekarzom ("Botoks") i politykom ("Polityka"). Tym razem wspomniana historia kibiców jest trochę na drugim tle. Oczywiście mamy tutaj sporo przerysowany scen w znanym z poprzednich filmów reżysera stylu. Główną kanwą historii jest jednak miłosny trójkąt pomiędzy bohaterami. Maciej Stuhr (ostatnio "Planeta Singli 3" oraz "Sala samobójców. Hejter") jest jak zwykle w formie, miłym zaskoczeniem jest Antoni Królikowski ("Bodo", "Miasto 44"), który w niektórych momentach bierze na swoje barki cały ciężar filmu. Niestety, scenariusz jest przewidywalny, miejscami nudnawy, prowadzący historię do tragicznego końca. Osobiście mam również wrażenie, że grająca Olę Katarzyna Zawadzka nie do końca ma pomysł na swoją postać. Raz jest nieźle, raz tragicznie. Uwidacznia to braki w prowadzeniu historii przez reżysera. "Bad Boy" nie jest filmem złym, ale posiada szereg wad, które często są zarzucane Patrykowi Vedze. Niemniej jednak, część widzów wyjdzie z kina zadowolona.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2020 2020-02-01 23:28:01

Produkcja:

Ocena:

6.60 / 10
6.60 0 10 502

Czas trwania:

2 godziny 15 min.

Jako: Ola

Małgorzata Kożuchowska

Jako: Prokurator Anna

Jako: Prokurator Anna

Piotr Stramowski

Jako: "Twardy"

Jako: "Twardy"

Jako: Paweł

Maciej Stuhr

Jako: Piotr

Jako: Piotr

Jako: Adam

Zbigniew Zamachowski

Jako: Prezes Bogdański

Jako: Prezes Bogdański

Zbigniew Kozłowski

Jako: Prezes Tomarzystwa

Jako: Prezes Tomarzystwa

Krystian Hołdak

Jako: "Ajgor"

Jako: "Ajgor"

Adrian Kłos

Jako: "Kozak"

Jako: "Kozak"

Patryk Vega

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz

Olaf Olszewski

scenariusz
scenariusz
muzyka
montaż
zdjęcia
Film Bad Boy jest produkcją skategoryzowaną jako Sensacyjny. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Film Bad Boy kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera filmu Bad Boy miała miejsce w 2020-01-15. Bad Boy zapewni nam około 2 godziny 15 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.60. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Katarzyna Zawadzka, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Stramowski, Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Bad Boy to Bad Boys for Life, Bad Boy, Bad Teacher 2, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Bad Teacher 2 online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Bad Teacher 2 online" czy "cały film Bad Teacher 2 vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.