Bankowa gra cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Bankowa gra" miał premierę w dniu: 2018-03-01

Gdzie obejrzeć serial Bankowa gra online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Bankowa gra (2018)

Jana Liekam (Paula Beer) traci pracę w Crédit International, dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym. Ambitna dziewczyna dostaje szybko nową, prestiżową posadę we Frankfurcie. Jej mentorem staje się wpływowy finansista Gabriel Fenger (Barry Atsma). Nowa praca daje jej dużo satysfakcji, ale wpływa na jej życie prywatne. Jana musi rozstać się ze swoim chłopakiem i jego pięcioletnią córką, co nie jest dla niej łatwe. Szybko okaże się z powodu swojej byłej szefowej, Christelle Leblanc (Désirée Nosbusch), Jana nie będzie mogła spać spokojnie.

Infomacje o Bankowa gra (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-01-16 20:56:22

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 20

Czas trwania:

5 godziny 10 min.

Jean-Marc Barr

Jako: Robert Khano

Jako: Robert Khano

Paula Beer

Jako: Jana Liekam

Jako: Jana Liekam

Tobias Moretti

Jako: Quirin Sydow

Jako: Quirin Sydow

Jörg Schüttauf

Jako: Peter Schultheiß

Jako: Peter Schultheiß

Désirée Nosbusch

Jako: Christelle Leblanc

Jako: Christelle Leblanc

Albrecht Schuch

Jako: Adam Pohl

Jako: Adam Pohl

Mai Duong Kieu

Jako: Thao Hoang

Jako: Thao Hoang

Megan Gay

Jako: Teresa Sydow

Jako: Teresa Sydow

Jeff Wilbusch

Jako: Noah Weisz

Jako: Noah Weisz

Jördis Triebel

Jako: Pani Schultheiß

Jako: Pani Schultheiß

Tim Pannen

scenografia
scenografia
reżyser

Jana Burbach

scenariusz
scenariusz

Jan Galli

scenariusz
scenariusz

Oliver Kienle

scenariusz
scenariusz

Frank Lamm

zdjęcia
zdjęcia
muzyka

Lisa Blumenberg

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż

Julia Karg

montaż
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Bankowa gra online - Odcinek 1
7.50/10 (2)

Bankowa gra online - Odcinek 1

Jana Liekam jest młodą profesjonalistką zatrudnioną w sektorze bankowym. Kobieta bez przerwy goni za sukcesem. Jej życie zmienia się, gdy Jane traci pracę w dobrze prosperującym, luksemburskim banku inwestycyjnym. Szybko zdobywa prestiżową posadę w Frankfurcie, gdzie współpracuje z wpływowym finansistą, Gabrielem Fengerem. Nowe stanowisko przynosi jej wiele satysfakcji, ale odbija się na życiu prywatnym dziewczyny.
Bankowa gra online - Odcinek 2
6.00/10 (1)

Bankowa gra online - Odcinek 2

Leblanc celowo przekazuje Janie poufne informacje dotyczące cennej inwestycji. Lipsk 2025 jest jednym z największych w Europie programów urbanistycznych, który ma być refinansowany przez banki. Jana początkowo obawia się wykorzystać otrzymane informacje, jednak wkrótce, w towarzystwie Fengera, spotyka się z burmistrzem Lipska. Chce ubiec konkurencję i przedstawić ofertę. Leblanc podejrzewa, że bilans Deutsche Global jest mistyfikacją, dlatego prosi Jane, by zebrała informacje na temat firmy.
Bankowa gra online - Odcinek 3
6.00/10 (1)

Bankowa gra online - Odcinek 3

Jana jest wyczerpana grypą oraz wielogodzinną pracą. Z przeprowadzonego śledztwa wynika, że Deustsche Global Invest założyło nielegalną firmę Silver Mountain. Leblanc prosi kobietę, by dostarczyła jej konkretne dowody w tej sprawie. W zamian znajduje dla niej inwestora, który ma jej pomóc ukończyć projekt Lipsk 2025. Jana zbliża się do Fengera i zdobywa dowody. Jednocześnie kobieta zaczyna odczuwać wyrzuty sumienia w związku ze śledztwem. Przypadkowo staje się świadkiem prywatnego spotkania członka zarządu Deustsche Global Invest, Roberta Khano, z Tiesem Jacoby'm z CI. Kobieta domyśla się, że dwa gigantyczne banki planują tajną fuzję.
Bankowa gra online - Odcinek 4
6.00/10 (1)

Bankowa gra online - Odcinek 4

Jana podczas rozmowy z Leblanc na temat zbliżającej się fuzji dochodzi do wniosku, że była szefowa zamierza zdyskredytować plan Fengera i chce zająć jego miejsce. Kobieta zdaje sobie sprawę, że dostarczenie dowodów na nieprawidłowości w bilansie zniszczyłoby bank. Tymczasem Leblanc zamierza zapobiec połączeniu. Jana chce utrzymać Sydowa i Fengera w przekonaniu, że jest ona jedyną osobą, która prowadziła w banku śledztwo i tylko ona jest w posiadaniu dowodów dotyczących bilansu Global. Chwilę później kobieta dowiaduje się, że to była szefowa jest odpowiedzialna za zwolnienie jej z CI. Odkrycie to uświadamia jej, że Leblanc od początku o wszystkim decydowała. Postanawia się z nią skonfrontować.
Bankowa gra online - Odcinek 5
6.00/10 (1)

Bankowa gra online - Odcinek 5

Jana mimo kolejnych pogróżek wciąż prowadzi przydzielony jej projekt. Nie zniechęca ją nawet odejście jej kolegi, Adama, ani decyzja szefostwa o zwolnieniu jej. Tuż po przekazaniu poufnych informacji redaktorom ze śledczego portalu, kobieta zostaje brutalnie zaatakowana. Napastnik kradnie wszystkie zebrane przez nią dowody przeciwko Christelle.
Bankowa gra online - Odcinek 6
6.00/10 (1)

Bankowa gra online - Odcinek 6

Firma Deutsche Global Invest ogłasza bankructwo, co zmusza niemiecki rząd do wsparcia fuzji CI oraz Global ze środków budżetowych, by zażegnać widmo globalnego kryzysu finansowego. W tym samym czasie Gabriel Fenger zostaje zatrzymany i oskarżony o przeprowadzanie nielegalnych transakcji. Okazuje się, iż Bank Crédit International przejął chylący się ku upadłości bank Global. Dzięki temu zyskała Christelle Leblanc, która zostaje przeniesiona do Frankfurtu, gdzie nieoczekiwanie odwiedza ją Jana. Prosi Christelle o pracę, uzasadniając, że tylko ona może zagwarantować jej dalszą karierę. Kobiety wspólnie rozpoczynają kolejną rundę gry pełnej kłamstw.
Serial Bankowa gra jest produkcją skategoryzowaną jako Thriller. Produkcja ta powstała w 2018 roku. Serial Bankowa gra kręcono między innymi w takich państwach jak Niemcy Luksemburg . Premiera serialu Bankowa gra miała miejsce w 2018-03-01. Bankowa gra cały serial zapewni nam około 5 godziny 10 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Jean-Marc Barr, Paula Beer, Tobias Moretti, Jörg Schüttauf, Désirée Nosbusch, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Bankowa gra to Monachium: W obliczu wojny, The Crown, Miejsce zbrodni, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Bankowa gra online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Bankowa gra online" czy "Bankowa gra cały serial" lub "Bankowa gra zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.