Banksterzy cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Banksterzy" miał premierę w dniu: 2020-10-12

Gdzie obejrzeć film Banksterzy online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Banksterzy (2020)

Karolina, pracownica banku, namawia swoich klientów na niekorzystne inwestycje we frankach. Młode małżeństwo daje się wciągnąć w pułapkę finansową..

Banksterzy - recenzja filmu

Film “Banksterzy” w reżyserii Marcina Ziębińskiego (“#Jestem M. Misfit) zapowiadał się dość ciekawie. W końcu temat kredytów frankowych i tego, że ktoś nam powinien był powiedzieć wcześniej, że nie warto zaciągać pożyczki w obcej walucie, mógł się okazać dość ciekawy. Zwłaszcza jeśli rzeczywiście wyjaśniłby nam działanie banków od kuchni. Niestety “Banksterzy” zawiedli na całej linii. I nie chodzi tutaj tylko o sposób prowadzenia akcji, która przypomina bardziej Listy do M niż porządny dramat. Tu chodzi przede wszystkim o nagminne uproszczenia, które zastosowano. I o ile rozumiem, że żmudny proces pozyskiwania kredytu nie każdemu może wydać się ciekawy, to akurat po “Banksterach”, w filmie “którego boją się banki” (sic!) oczekiwałam właśnie takiej, dostosowanej do odbioru filmowego wersji. W zamian otrzymałam coś, co podsumować można by było jednym słowem: “pretensjonalny”. W “Banksterach” nie ma bowiem ani poszerzonej analizy psychologicznej, ani omówionych mechanizmów rynkowych (nie podjęto nawet próby ich wyjaśnienia). Nawet dialogi pozostawiają wiele do życzenia. To film bez dozy realizmu, wpisujący się bardziej w klimat teorii spiskowych i jeszcze bardziej utrwalając niektóre stereotypy.

Sytuacji nie polepsza obsada aktorska. Tomasz Karolak (Ciacho), Małgorzata Kożuchowska (Czyściec), Jan Frycz (Wyjazd integracyjny) i Antoni Królikowski (MIasto 44) nie popisali się zbyt wysoką grą aktorską. Choć nie jestem pewna, czy to akurat wina aktorów, czy samego scenariusza.

Infomacje o Banksterzy (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-11-03 18:21:48

Ocena:

6.20 / 10
6.20 0 10 10

Czas trwania:

1 godzina 46 min.

Marcin Bosak

Jako: Pawcio

Jako: Pawcio

Jako: Tom

Kamil Szeptycki

Jako: Patryk

Jako: Patryk

Krystyna Rutkowska-Ulewicz

Jako: Maria Andrzejewska

Jako: Maria Andrzejewska

Katarzyna Zawadzka

Jako: Karolina

Jako: Karolina

Jan Frycz

Jako: Jan

Jako: Jan

Jako: Magda

Jako: Anna

Jako: Prezes

Cezary Morawski

Jako: Prezes

Jako: Prezes

Adam Guz

scenariusz
scenariusz
reżyser

Piotr Starzak

scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka
produkcja
produkcja
dźwięk
dźwięk
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Banksterzy jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Premiera filmu Banksterzy miała miejsce w 2020-10-12. Banksterzy cały film zapewni nam około 1 godzina 46 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Marcin Bosak, Maciej Nawrocki, Kamil Szeptycki, Krystyna Rutkowska-Ulewicz, Katarzyna Zawadzka, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Banksterzy to Komisarz Mama, #Jestem M. Misfit, Znaki, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Banksterzy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Banksterzy online" czy "Banksterzy cały film" lub "Banksterzy zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.