Bez skrupułów cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Bez skrupułów" miał premierę w dniu: 2020-09-04

Gdzie obejrzeć serial Bez skrupułów online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Bez skrupułów (2020)

Uprowadzona i zgwałcona policjantka zabija swoich oprawców a następnie zataja to w zeznaniach. Po kilku latach od traumatycznych wydarzeń ma rozpracować grupę przestępczą zajmują się budową ogromnej piramidy finansowej.

Infomacje o Bez skrupułów (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-11-07 21:36:30

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 8333

Czas trwania:

44 min.

Janusz Gajos

Jako: Stefan Nowicki

Jako: Stefan Nowicki

Karolina Staniec

Jako: Renatka Kocoń

Jako: Renatka Kocoń

Andrzej Seweryn

Jako: Tadeusz Kawecki

Jako: Tadeusz Kawecki

Katarzyna Herman

Jako: Halina Nogaj

Jako: Halina Nogaj

Maria Dębska

Jako: Sylwia Czekaj

Jako: Sylwia Czekaj

Andrzej Zieliński

Jako: Melchior

Jako: Melchior

Jako: Solarz

Danuta Stenka

Jako: Krystyna

Jako: Krystyna

Piotr Stramowski

Jako: Adamski

Jako: Adamski

Dorota Segda

Jako: Pani naczelnik

Jako: Pani naczelnik

reżyser
zdjęcia
muzyka

Anna Wunderlich

scenografia
scenografia
kostiumy
produkcja
produkcja
dźwięk
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Bez skrupułów online - Odcinek 1

Bez skrupułów online - Odcinek 1

Kaja Miller i Leon Smoczyński „Smok” są policjantami i kochankami. Spędzają razem noc, gdy zostają telefonicznie wezwani na komisariat. Na miejscu dowiadują się, że mają wziąć udział w akcji aresztowania lokalnego mafiosa. Mimo sprawnie przeprowadzonej akcji, bandyci uciekają, porywając policjantkę… 8 lat później. Trwa wystawne przyjęcie na statku. Tadeusz Kawecki wraz z żoną Tamarą wita gości. Mężczyzna jest prezesem banku „Solid Gold” a przyjęcie wydane zostało z okazji drugiej rocznicy jego powstania. Imprezę przez obiektyw obserwuje tajny agent. Nowicki, który wyrzucił Kaję z policji po akcji w kasynie, jest teraz wysoko postawionym oficerem CBŚ. Mężczyzna chce utworzyć na wybrzeżu komórkę śledczą, która miałaby przyjrzeć się podejrzanym interesom Kaweckiego.
Bez skrupułów online - Odcinek 2

Bez skrupułów online - Odcinek 2

Kaja przyjmuje propozycję Nowickiego, razem z córką wraca do rodzinnego domu w Gdyni. Zaczyna pracę pod przykrywką. Na zlecenie Nowickiego obserwuje restaurację Sommelier, której właścicielem jest Tadeusz Kawecki. Równocześnie kobieta składa podanie o przywrócenie do służby w policji i zostaje przyjęta. Dzięki tej posadzie będzie miała szerszy ogląd sytuacji na Wybrzeżu. Kaja zostaje przydzielona do zespołu swojego byłego kochanka, Smoka.
Bez skrupułów online - Odcinek 3

Bez skrupułów online - Odcinek 3

Smok spotyka Kaję i Zosię pod szkołą. Dopytuje o wiek dziewczynki, podejrzewa, że może być jej ojcem. Kaja jest zdenerwowana, nie pozwala mu na mieszanie się w jej prywatne sprawy. Żona zamordowanego mężczyzny, która w zaufaniu wyznała Kai wszystko, co wie na temat szemranych interesów swojego męża, zostaje ciężko pobita. Do Kai dociera, że musi być niezwykle ostrożna, by nie narazić już nikogo na niebezpieczeństwo. W restauracji Sommelier dochodzi do strzelaniny.
Bez skrupułów online - Odcinek 4

Bez skrupułów online - Odcinek 4

Pod naciskiem Kaweckiego przełożeni Nowickiego próbują wywrzeć na nim presję, by przerwał śledztwo w sprawie Solid Gold i opuścił Wybrzeże. Mężczyzna nie chce się na to zgodzić, obiecuje jednak, że będzie dyskretniejszy. Komendant Policji raportuje Kaweckiemu o swoich ustaleniach w sprawie przejęcia samolotu z jego towarem. Ustalił, że była to akcja CBŚ a policja nie miała z tym nic wspólnego, mówi mężczyźnie również o powrocie Kai Miller. Kawecki zaczyna interesować się Kają i jej rodziną, jednemu ze swoich ludzi każe śledzić kobietę i jej bliskich. W restauracji Sommelier dochodzi do kolejnego zabójstwa.
Bez skrupułów online - Odcinek 5

Bez skrupułów online - Odcinek 5

Wacławski zostaje zawieszony po tym, jak wypuścił dilera narkotyków, zatrzymanego przez Kaję. Jego następcą zostaje Smok. Teraz na jego barkach spoczywa rozwiązanie sprawy tajemniczych morderstw w restauracji Somelier. Kawecki spotyka się z Nowickim, postanawia zagrać w otwarte karty. Mówi Nowickiemu, że wie, iż to on utrudnia mu prowadzenie interesów, i proponuje rozejm. Kawecki podejrzewa, że Zosia może być jego wnuczką, składa Kai lukratywną propozycję.
Serial Bez skrupułów jest produkcją skategoryzowaną jako . Produkcja ta powstała w 2020 roku. Premiera serialu Bez skrupułów miała miejsce w 2020-09-04. Bez skrupułów cały serial zapewni nam około 44 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Janusz Gajos, Karolina Staniec, Andrzej Seweryn, Katarzyna Herman, Maria Dębska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Bez skrupułów to Bez wahania, Bez skrupułów Toma Clancy'ego, Bezpaństwowcy, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Bez skrupułów online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Bez skrupułów online" czy "Bez skrupułów cały serial" lub "Bez skrupułów zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.