Bodo cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Bodo" miał premierę w dniu: 2016-03-06

Gdzie obejrzeć serial Bodo online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Bodo (2016)

Serial ukazuje niezwykłą historię życia Bogdana Junoda znanego jako Eugeniusz Bodo. Opowiada o jego porażkach i wielkich sukcesach, o życiu emocjonalnym i towarzyskim, o trudnych decyzjach i pierwszych krokach aktorskich, o bliskiej relacji z matką, prawdziwej przyjaźni z żydowskim krawcem Morycem i uczuciach łączących go z pięknymi aktorkami. To serial o miłości i zdradzie, o poświęceniu jakiego wymaga życie artysty, o tragedii związanej z wypadkiem samochodowym, a także o przedziwnej ironii losu, jaka towarzyszyła mu przez całe życie aż do zagadkowej śmierci.

Infomacje o Bodo (2016)

Rok produkcji:

2016 2020-03-23 22:46:53

Produkcja:

Ocena:

6.80 / 10
6.80 0 10 2

Czas trwania:

55 min.

Anna Próchniak

Jako: Nora Ney

Jako: Nora Ney

Aleksandra Domańska

Jako: Jadwiga Smosarska

Jako: Jadwiga Smosarska

Maja Hirsch

Jako: Drewiczówna

Jako: Drewiczówna

Józef Pawłowski

Jako: Antek Piekutowski

Jako: Antek Piekutowski

Olaf Lubaszenko

Jako: Dyrektor Kettler

Jako: Dyrektor Kettler

Piotr Żurawski

Jako: Moryc Blum

Jako: Moryc Blum

Bartłomiej Kotschedoff

Jako: Adolf Dymsza

Jako: Adolf Dymsza

Tomasz Schuchardt

Jako: Eugeniusz Bodo

Jako: Eugeniusz Bodo

Filip Bobek

Jako: Aleksander Żabczyński

Jako: Aleksander Żabczyński

Jako: Ada

reżyser
reżyser
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż

Anna Wunderlich

scenografia
scenografia
kostiumy

Jacek Czechowski

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Bodo online - Odcinek 1

Bodo online - Odcinek 1

Listopad 1916 roku. Młody Eugeniusz Bohdan Junod przygotowuje się do matury. Wolny czas uwielbia spędzać w kinoteatrze URANIA, który prowadzi jego ojciec. W nauce nie pomaga mu także uczucie do rówieśniczki Ady. Gdy pewnego dnia sprawy szkolne bardzo się komplikują, a relacja z Adą okazuje się wyłącznie jednostronna, Bohdanowi pozostaje próba realizacji marzenia o wielkiej karierze aktorskiej.
Bodo online - Odcinek 2

Bodo online - Odcinek 2

Eugeniusz próbuje rozpocząć karierę teatralną w Warszawie. Droga na scenę okazuje się jednak bardzo trudna i zamiast do teatru, Eugeniusz trafia do przytułku dla bezdomnych. Nie poddaje się jednak i walczy o realizację marzeń. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi poznany w teatralnej kawiarni inny młody warszawski aktor Karol Hanusz.
Bodo online - Odcinek 3
7.50/10 (1)

Bodo online - Odcinek 3

Eugeniusz otrzymuje angaż biletera w poznańskim teatrze Apollo. Każdą wolną chwilę spędza podglądając próby do spektaklu. Za namową Niny Eugeniusz zaczyna uczęszczać na lekcje tańca i śpiewu prowadzone przez starego aktora. Wkrótce dostaje szansę debiutu na poznańskiej scenie.
Bodo online - Odcinek 4

Bodo online - Odcinek 4

Minęły dwa lata. Zdesperowany Eugeniusz mieszka w Pabianicach pod Łodzią, gdzie występuje w miejscowych spelunkach. Miasto pogrążone jest w epidemii grypy Hiszpanki. Wkrótce okazuje się także, że bardzo poważnie chory jest Teodor. Eugeniusz razem z rodzicami przeprowadza się do Warszawy i z jeszcze większą determinacją rozpoczyna walkę o sukces na scenie.
Bodo online - Odcinek 5

Bodo online - Odcinek 5

Bodo zmienia się nie do poznania. Gra w teatrze Czarny kot, jest pewny siebie i odważny. Udaje mu się nawet przekonać Adę, by wyjechała z nim do Warszawy. Tymczasem wybucha wojna polsko-bolszewicka.
Bodo online - Episode 6

Bodo online - Episode 6

Bodo i Zula Pogorzelska występują w Qui Pro Quo teatrze, który stał się legendą dwudziestolecia międzywojennego. By dostać możliwość solowego numeru godzi się na udawany na potrzeby gazet romans z Zulą. Wkrótce Bodo lansuje swój pierwszy przebój, „Titinę”.
Bodo online - Episode 7

Bodo online - Episode 7

Premiera filmu „Rywale” okazuje się wielkim sukcesem. Bodo z dnia na dzień zostaje uznany wielką gwiazdą. Sława nie pomaga jednak w podejmowaniu decyzji - Bodo odrzuca kolejne propozycje aktorskie. Tymczasem coraz większą popularność zyskuje Adolf Dymsza.
Bodo online - Episode 8

Bodo online - Episode 8

Bodo coraz częściej gra w filmach – zazwyczaj są to jednak niewielkie role. Z pomocą przychodzi kapitan Magiera, który wykorzystując swoje układy, pomaga Eugeniuszowi w sfinansowaniu ambitnego filmu. Bodo uznaje, że przy wsparciu Magiery może podbić cały świat.
Bodo online - Episode 9

Bodo online - Episode 9

Bodo rzuca się w wir pracy, by otrząsnąć się z traumy po śmierci przyjaciela. Razem z kolegami Michałem Waszyńskim i Adamem Brodziszem postanawia zrealizować pierwszą polską superprodukcję „Głos pustyni”.
Bodo online - Episode 10

Bodo online - Episode 10

Do Warszawy przyjeżdża z gościnnymi występami hollywoodzka gwiazda piękna Tahitanka Reri. Bodo jest zafascynowany jej urodą i niezwykłym temperamentem. Wkrótce okazuje się jednak, że Reri musi wyjechać z Polski - ma zakontraktowane występy w całej Europie.
Bodo online - Episode 11

Bodo online - Episode 11

Pobyt Reri w Polsce staje się coraz bardziej skomplikowany. Dziewczyna coraz częściej zagląda do kieliszka, wszczyna awantury. Na dodatek do Warszawy przyjeżdża Ada. Bodo staje przed bardzo trudnym wyborem.
Bodo online - Episode 12

Bodo online - Episode 12

Bodo realizuje jeden z najwybitniejszych przedwojennych filmów „Strachy”. Zdobywa serca publiczności, występując wspólnie z Dymszą. Największą radość sprawia mu jednak przyjazd Ady, która decyduje się na rozstanie z Hansem.
Bodo online - Episode 13

Bodo online - Episode 13

W pierwszych dniach wojny Bodo razem z grupą warszawskich artystów wyjeżdża do Lwowa. Na miejscu okazuje się, że miasto jest już zajęte przez Rosjan, ale Bodo otrzymuje pozwolenie na występy w Teatrze Miniatury.
Serial Bodo jest produkcją skategoryzowaną jako Biograficzny. Produkcja ta powstała w 2016 roku. Serial Bodo kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Bodo miała miejsce w 2016-03-06. Bodo cały serial zapewni nam około 55 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.80. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Anna Próchniak, Aleksandra Domańska, Maja Hirsch, Józef Pawłowski, Olaf Lubaszenko, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Bodo to Bodo, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Bodo online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Bodo online" czy "Bodo cały serial" lub "Bodo zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.