Bulionerzy cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Bulionerzy" miał premierę w dniu: 2004-09-17

Gdzie obejrzeć serial Bulionerzy online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Bulionerzy (2004)

Zwykła i niezbyt bogata rodzina Nowików wygrywa w konkursie kostek bulionowych luksusowy apartament.

Infomacje o Bulionerzy (2004)

Rok produkcji:

2004 2020-09-20 11:15:47

Produkcja:

Ocena:

5.40 / 10
5.40 0 10 2

Czas trwania:

25 min.

Stanisława Celińska

Jako: Babcia Jadwiga

Jako: Babcia Jadwiga

Przemysław Sadowski

Jako: Damian Berger

Jako: Damian Berger

Izabela Dąbrowska

Jako: Sąsiadka Jastrzębska

Jako: Sąsiadka Jastrzębska

Jako: Zen

Tomasz Karolak

Jako: Portier Wiechu

Jako: Portier Wiechu

Lucyna Malec

Jako: Grażyna Nowik

Jako: Grażyna Nowik

Michał Filipiak

Jako: Olek Nowik

Jako: Olek Nowik

Katarzyna Ankudowicz

Jako: Sylwia Nowik

Jako: Sylwia Nowik

Piotr Skarga

Jako: Piotr Nowik

Jako: Piotr Nowik

Marian Opania

Jako: Leon

Jako: Leon

scenografia
reżyser
reżyser
reżyser
scenariusz
zdjęcia
zdjęcia
montaż
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Bulionerzy online - Losowanie

Bulionerzy online - Losowanie

Nowikowie to przeciętna rodzina mieszkająca z teściami w bloku. Pewnej nocy ojcu, Piotrowi, śnią się numery totolotka, które wymawia przez sen. Rodzina zapisuje liczby, licząc, że się sprawdzą.
Bulionerzy online - Przeprowadzka

Bulionerzy online - Przeprowadzka

Dzięki promocyjnej akcji producentów kostek bulionowych spełniają się marzenia bohaterów filmu. Mogą urządzić się na całe życie i, co najważniejsze, wreszcie wyprowadzić od teściów z bloku. Nowikowie wygrywają umeblowane i całkowicie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt mieszkanie w luksusowym apartamentowcu wraz z opłaconym dożywotnio czynszem. Piotr, Grażynka i ich dzieci, Sylwia i Olo, zaopatrzeni jedynie w starą walizkę, bazarową kraciastą torbę i kilka innych tobołków, zjawiają się w nowym domu, budząc zaciekawienie i konsternację ochrony. Lokum, w którym mają zamieszkać, może przyprawić o zawrót głowy. Wyposażenie salonu, łazienki, sypialni przechodzi ich najśmielsze oczekiwanie. Ponadto okazuje się, że mogą bezpłatnie korzystać z siłowni i wspaniałego basenu, a ich sąsiadami są ludzie biznesu, polityki, mediów. Czy przeprowadzka okaże się spełnieniem najskrytszych marzeń czy też początkiem nowych kłopotów? Po pierwszym zachłyśnięciu się luksusami przychodzi chwila refleksji.
Bulionerzy online - Zebranie

Bulionerzy online - Zebranie

Nowikowie szybko przekonują się, że zmienili nie tylko adres, ale również pozycję społeczną. W oczach sąsiadów uchodzą za ludzi przedsiębiorczych, z dobrymi koneksjami i znajomościami.
Bulionerzy online - Wizyta

Bulionerzy online - Wizyta

Nowikowie powoli aklimatyzują się w nowych warunkach i całkiem innym środowisku. W luksusowym apartamencie odwiedzają ich wreszcie rodzice Grażynki. Nowikowie mają się czym pochwalić: dwupoziomowe mieszkanie, basen, siłownia, całodobowa ochrona. Ale wszystkie te luksusy nie przypadają do gustu emerytowanemu oficerowi i jego żonie. Mimo wszystko, może jednak będą tu czasem wpadać.
Bulionerzy online - Finansista

Bulionerzy online - Finansista

Chociaż Nowikowie powoli przywykli już do swej nowej pozycji majątkowej, nadal nie wiedzą, kim są naprawdę. Przestali być mieszkańcami blokowiska, ale czy na pewno przynależą już do klasy średniej. Tymczasem muszą się zmierzyć z kolejnym wyzwaniem, jakie niesie ze sobą zmiana miejsca zamieszkania. Damian, który jest przekonany, że Piotr jest maklerem, prosi go o zainwestowanie w jego imieniu większej sumy pieniędzy.
Serial Bulionerzy jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2004 roku. Serial Bulionerzy kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera serialu Bulionerzy miała miejsce w 2004-09-17. Bulionerzy zapewni nam około 25 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.40. W obsadzie "Bulionerzy" zobaczymy między innymi takie postaci jak Stanisława Celińska, Przemysław Sadowski, Izabela Dąbrowska, Marcin Perchuć, Tomasz Karolak, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Bulionerzy to Ojciec Mateusz, Stary człowiek i pies, Mamuśki, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Bulionerzy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Bulionerzy online" czy "Bulionerzy online" lub "Bulionerzy zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.