Chicago(2002)

Film "Chicago" miał premierę w dniu: 2002-12-26

Jak obejrzeć film Chicago?

Gdzie obejrzeć film Chicago online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Chicago online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Chicago - opis filmu

Chicago, 1929 rok. Roxie Hart, piosenkarka wodewilowa zamknięta za zabójstwo swojego kochanka, staje się obiektem podziwu oraz uwielbienia mediów.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2002 2020-01-16 23:26:44

Produkcja:

Budżet:

173 250 000 zł

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 1494

Czas trwania:

1 godzina 53 min.

John C. Reilly

Jako: Amos Hart

Jako: Amos Hart

Renée Zellweger

Jako: Roxie Hart

Jako: Roxie Hart

Lucy Liu

Jako: Kitty Baxter

Jako: Kitty Baxter

Christine Baranski

Jako: Mary Sunshine

Jako: Mary Sunshine

Catherine Zeta-Jones

Jako: Velma Kelly

Jako: Velma Kelly

Richard Gere

Jako: Billy Flynn

Jako: Billy Flynn

Taye Diggs

Jako: Lider zespołu

Jako: Lider zespołu

Colm Feore

Jako: Harrison

Jako: Harrison

Dominic West

Jako: Fred Caseley

Jako: Fred Caseley

Karen Holness

Jako: Tancerka

Jako: Tancerka

Bill Condon

scenariusz
scenariusz
reżyser

Dion Beebe

zdjęcia
zdjęcia
dźwięk
muzyka
produkcja
dźwięk
kostiumy

Fred Ebb

muzyka
muzyka
muzyka
Film Chicago jest produkcją skategoryzowaną jako Kryminał Musical. Produkcja ta powstała w 2002 roku. Film Chicago kręcono między innymi w takich państwach jak USA Niemcy . Premiera filmu Chicago miała miejsce w 2002-12-26. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 173 250 000 zł. Chicago zapewni nam około 1 godzina 53 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak John C. Reilly, Renée Zellweger, Lucy Liu, Christine Baranski, Catherine Zeta-Jones, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Chicago to Chicago Justice, Chicago Med, Chicago P.D., . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Chicago P.D. online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Chicago P.D. online" czy "cały serial Chicago P.D. vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.