Cruella cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Cruella" miał premierę w dniu: 2021-05-28

Gdzie obejrzeć film Cruella online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Cruella (2021)

Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja "Cruelli" rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara Emmę Thompson ("Howards End", "Rozważna i romantyczna"). Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

Cruella - recenzja filmu

“Cruella” zdecydowanie nie jest typowym filmem Disneya. Bardziej niż cukierkowe ekranizacje poszczególnych bajek, film w reżyserii Craiga Gillespie (“Jestem najlepsza. Ja, Tonya”) przywodzi na myśl nieco mroczniejsze klimaty. Nie ma wątpliwości, że reżyser ten podczas kreowania Cruelli czerpał inspirację z takich pozycji jakJoker czyDiabeł ubiera się u Prady”. Inspiracje te są jednak bardziej niż zrozumiałe. 

Zamiast dobrych, i z gruntu rzeczy trochę przewidywalnych, księżniczek w filmie skupiono się na czarnym charakterze - Cruelli de Vil. W dzieciństwie nienawidziłam tej bohaterki (do tej pory marzę żeby mieć dalmatyńczyka). Film Gillespie pomógł mi jednak zrozumieć, dlaczego Cruella stała się do szpiku zła. I muszę powiedzieć, że choć nadal nie pałam miłością do tej bohaterki, to teraz przynajmniej rozumiem dlaczego stała się właśnie taka. W znacznej części przyczyniła się do tego genialna gra aktorska wcielającej się w tą postać Emmy Stone (“La La Land”). Jest to, moim skromnym zdaniem, jedna z najlepszych ról tej aktorki. Drugim czynnikiem były kostiumy (stąd moje skojarzenie z Diabłem), które uzupełniały nie tylko postać Cruelli ale także granej przez Emmę Thompson (Oscar za Rozważną i romantyczną) Baronową. 

Moim zdaniem film ten jest jak najbardziej godny polecenia, lecz niekoniecznie jest to film dla dzieci. Jako dziecko uwielbiałam animowane “101 dalmatyńczyków”, jako dorosła doceniłam zaś “Cruellę”

Infomacje o Cruella (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-01-27 18:04:45

Ocena:

7.40 / 10
7.40 0 10 122

Czas trwania:

2 godziny 14 min.

Emma Stone

Jako: Cruella de Vil

Jako: Cruella de Vil

Mark Strong

Jako: Mark Strong

Jako: Mark Strong

Emma Thompson

Jako: Baronowa

Jako: Baronowa

Emily Beecham

Jako: Emily Beecham

Jako: Emily Beecham

Jako: Horace

Joel Fry

Jako: Jasper

Jako: Jasper

montaż

Kelly Marcel

scenariusz
scenariusz

Steve Zissis

scenariusz
scenariusz

Tony McNamara

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Dana Fox

scenariusz
scenariusz
scenariusz
scenariusz
reżyser

Andrew Gunn

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Cruella jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera filmu Cruella miała miejsce w 2021-05-28. Cruella zapewni nam około 2 godziny 14 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.40. W obsadzie "Cruella" zobaczymy między innymi takie postaci jak Emma Stone, Mark Strong, Emma Thompson, Emily Beecham, Paul Walter Hauser, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Cruella to Jestem najlepsza. Ja, Tonya, Czas próby, Ramię za milion dolarów, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Cruella online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Cruella online" czy "Cruella online" lub "Cruella zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.