Czerwone sorgo(1987)

Film "Czerwone sorgo" miał premierę w dniu: 1987-10-10

Jak obejrzeć film Czerwone sorgo?

Gdzie obejrzeć film Czerwone sorgo online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Czerwone sorgo online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Czerwone sorgo - opis filmu

Chiny - lata 20. i początek 30. XX wieku. Młoda dziewczyna zostaje sprzedana przez ojca staremu bogaczowi, choremu na trąd. Następnie uprowadza ją nosiciel lektyki, udający rozbójnika. Po jakimś czasie bohaterka zostaje właścicielką wytwórni wina sorgowego. Akcja filmu kończy się inwazją japońską na Chiny.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1987 2020-01-16 22:32:28

Produkcja:

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 78

Czas trwania:

1 godzina 31 min.

Li Gong

Jako: Babcia

Jako: Babcia

Jako:

Liu Jia

Jako: Ojciec w młodości

Jako: Ojciec w młodości

Jako:

Wen Jiang

Jako: Dziadek

Jako: Dziadek

Jako:

Chun Hua Ji

Jako: Bandyta

Jako: Bandyta

Rujun Ten

Jako: Wujek Luohan

Jako: Wujek Luohan

Jako:

Jako:

Yimou Zhang

reżyser
reżyser

Changwei Gu

zdjęcia
zdjęcia

Jianyu Chen

scenariusz
scenariusz
muzyka

Yan Mo

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Gang Yang

scenografia
scenografia

Tian-Ming Wu

produkcja
produkcja

Wei Zhu

scenariusz
scenariusz

Yanggang

scenografia
scenografia
Film Czerwone sorgo jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 1987 roku. Film Czerwone sorgo kręcono między innymi w takich państwach jak Chiny . Premiera filmu Czerwone sorgo miała miejsce w 1987-10-10. Czerwone sorgo zapewni nam około 1 godzina 31 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Li Gong, Yimou Zhang, Liu Jia, Jia Zhaoji, Wen Jiang, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Czerwone sorgo to Czerwone niebo, Czerwone i czarne, Czerwone dzwony - Meksyk w ogniu, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Czerwone dzwony - Meksyk w ogniu online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Czerwone dzwony - Meksyk w ogniu online" czy "cały film Czerwone dzwony - Meksyk w ogniu vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.