Człowiek wolny od grawitacji
Człowiek wolny od grawitacji - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Człowiek wolny od grawitacji(2019)

Film "Człowiek wolny od grawitacji" miał premierę w dniu: 2019-10-21

Jak obejrzeć film Człowiek wolny od grawitacji?

Gdzie obejrzeć film Człowiek wolny od grawitacji online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Człowiek wolny od grawitacji online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Człowiek wolny od grawitacji - opis filmu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Człowiek wolny od grawitacji. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:08:17

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 114

Czas trwania:

1 godzina 47 min.

Jako: Lucy

Michela Cescon

Jako: Natalia

Jako: Natalia

Andrea Pennacchi

Jako: Andrea

Jako: Andrea

Vincent Scarito

Jako: David

Jako: David

Silvia D'Amico

Jako: Agata

Jako: Agata

Elio Germano

Jako: Oscar

Jako: Oscar

Pietro Pescara

Jako: Młody Oscar

Jako: Młody Oscar

Agnieszka Jania

Jako: Vlady

Jako: Vlady

Elena Cotta

Jako: Alina

Jako: Alina

Jennifer Brokshi

Jako: Młoda Agata

Jako: Młoda Agata

montaż
kostiumy

Marco Bonfanti

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż

Tonino Zera

scenografia
scenografia

Lily Pungitore

scenografia
scenografia
produkcja
produkcja
Film Człowiek wolny od grawitacji jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Fantasy Komedia. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Film Człowiek wolny od grawitacji kręcono między innymi w takich państwach jak Francja Belgia Włochy . Premiera filmu Człowiek wolny od grawitacji miała miejsce w 2019-10-21. Człowiek wolny od grawitacji zapewni nam około 1 godzina 47 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Cristina Donadio, Michela Cescon, Andrea Pennacchi, Vincent Scarito, Silvia D'Amico, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Człowiek wolny od grawitacji online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Człowiek wolny od grawitacji online" czy "cały film Człowiek wolny od grawitacji vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.