Damien cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Damien" miał premierę w dniu: 2016-03-07

Gdzie obejrzeć serial Damien online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Damien (2016)

Po odkryciu swojego pochodzenia Damien Thorn próbuje radzić sobie z życiem jako Antychryst.

Infomacje o Damien (2016)

Rok produkcji:

2016 2020-03-14 14:51:48

Produkcja:

Ocena:

6.50 / 10
6.50 0 10 63

Czas trwania:

1 godzina

Bradley James

Jako: Damien Thorn

Jako: Damien Thorn

Melanie Scrofano

Jako: Veronica Selvaggio

Jako: Veronica Selvaggio

Megalyn Echikunwoke

Jako: Simone Baptiste

Jako: Simone Baptiste

Barbara Hershey

Jako: Ann Rutledge

Jako: Ann Rutledge

Scott Wilson

Jako: John Lyons

Jako: John Lyons

David Meunier

Jako: James Shay

Jako: James Shay

Robin Weigert

Jako: Siostra Greta Fraueva

Jako: Siostra Greta Fraueva

Michael Therriault

Jako: Patrick

Jako: Patrick

Omid Abtahi

Jako: Amani Golkar

Jako: Amani Golkar

Brody Bover

Jako: Jacob Shay

Jako: Jacob Shay

muzyka

Ed Carr

dźwięk
dźwięk

Gregory Peck

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Nick Copus

reżyser
reżyser

Richard Hatem

scenariusz
scenariusz

T.J. Scott

reżyser
reżyser
dźwięk

Lee Remick

materiały archiwalne
materiały archiwalne
reżyser
reżyser

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Damien online - Przebudzenie bestii
8.14/10 (7)

Damien online - Przebudzenie bestii

Ceniony fotograf wojenny, Damien Thorn, wyrusza do Syrii, gdzie jest świadkiem bestialskiego traktowania chrześcijan. Wstrząsające zdarzenia oraz dziwne, łacińskie słowa wypowiedziane przez starą Syryjkę skłaniają mężczyznę do zbadania swojej przeszłości. Co więcej, otaczający go ludzie zaczynają nagle umierać. Ostatecznie Damien odkrywa, że jest wcieleniem Antychrysta.
Damien online - Druga śmierć
7.57/10 (7)

Damien online - Druga śmierć

Damien błąka się bez celu po mieście, co kończy się kolejnym, śmiertelnym wypadkiem. Damien przesłuchiwany jest przez detektywa Jamesa Shaya. Simone i Amani poznają zawartość notatnika Kelly.
Damien online - Dostarczyciel
7.29/10 (7)

Damien online - Dostarczyciel

Damien spotyka się z Johnem Lyonsem, starym przyjacielem, w celu poznania zamiarów Ann Rutledge oraz dowiedzenia się czegoś więcej na temat tajemniczej i wpływowej kobiety. Detektyw Shay, który zajmuje się śledztwem w sprawie śmierci Saroyany oraz innych zgonów, w które zamieszany jest Damien, orientuje się, że jego życiu grozi niebezpieczeństwo. Simone, która podejrzewa, że śmierć jej siostry nie była wynikiem przypadku, szuka odpowiedzi w kościele. Rutledge zdobywa zaufanie Damiena.
Damien online - Liczba to bowiem człowieka
7.29/10 (7)

Damien online - Liczba to bowiem człowieka

Damien i Ann psują szyki prowadzącemu dochodzenie Shayowi. John Lyons niechętnie staje po stronie Rutledge. Simone utwierdza się w przekonaniu, że Kelly usiłuje się z nią skontaktować zza grobu.
Damien online - Siedem klątw
7.33/10 (6)

Damien online - Siedem klątw

Damien odwiedza szpital dla weteranów, gdzie przypadkowo poznaje Alexa, sparaliżowanego żołnierza, który zwraca się do niego z rozpaczliwą prośbą. Chwile spędzone w towarzystwie chorych ujawniają niepokojącą, aczkolwiek niepodważalną prawdę, co skłania mężczyznę do podjęcia mrocznej decyzji, która wpłynie na jego dalsze losy. Tymczasem podejrzenia Simone dotyczące udziału Damiena w śmierci Kelly ciągle narastają, a nieustanne poszukiwania odpowiedzi ściągają na nią niebezpieczeństwo. Ann Rutledge odczuwa emocjonalny ból z powodu odtrącenia przez Damiena. Kobieta postanawia odzyskać swoją dawną władzę.
Damien online - Kusicielka
7.33/10 (6)

Damien online - Kusicielka

Po nieudanej próbie samobójczej, Damien otrzymuje pocieszające, ale i szokujące wiadomości. Mężczyzna ma coraz więcej pytań i podejrzeń, co do tego czy jego domniemani przyjaciele na pewno dobrze mu życzą. Zaczyna ujawniać się otaczający go spisek. Na jaw wychodzą długo skrywane tajemnice, co prowadzi do spotkania z ukochaną osobą z przeszłości oraz gwałtownej konfrontacji z Rutledge. Damien zaczyna tracić zmysły, a zrozumienie co jest prawdą, a co nie może okazać się trudniejsze niż mu się wydawało.
Damien online - Rzeźnia
7.60/10 (5)

Damien online - Rzeźnia

Damien staje się podejrzliwy nawet w stosunku do najbliższych. Odsuwa się od Amaniego i Simone, popada w konflikt z Lyonsami. Tajemnicza postać zwraca się do Simone z prośbą o pomoc.
Damien online - Tu potrzebna jest mądrość
6.50/10 (4)

Damien online - Tu potrzebna jest mądrość

Damien usiłuje przejąć kontrolę nad swoim losem. Amani dowiaduje się czegoś zaskakującego o swojej nowej dziewczynie. Rutledge próbuje chronić Damiena. Jego działania przynoszą niespodziewane skutki.
Damien online - Diabeł znany
6.75/10 (4)

Damien online - Diabeł znany

Rutledge próbuje odnaleźć swoją zaginioną córkę. Greta i Simone próbują dojść do porozumienia w kwestii rannej Veroniki. Damien zdradza Amaniemu czego się dowiedział, a ten, choć nie do końca przekonany, zgadza się pomóc przyjacielowi w ujawnieniu sekretu. Tymczasem detektyw Shay zniechęca do siebie swoich przełożonych. Obsesyjne pragnienie dowiedzenie swoich teorii dotyczących Damiena sprowadza na niego kłopoty, zarówno w pracy jak i życiu osobistym. Damien prosi o pomoc Gretę. Jednak to, co ona ma do zaoferowania może mu się nie spodobać.
Damien online - Niech żyje Szatan
7.50/10 (4)

Damien online - Niech żyje Szatan

John Lyons próbuje przekonać Damiena do pogodzenia się ze swoim darem, a gdy ten odmawia, mężczyzna i Rutledge sięgają po bardziej dosadne metody perswazji, uderzając w najbliższe mu osoby. Ann odczuwa ból po utracie Veroniki. Ranna Greta zmienia warunki traktatu, usiłując wypełnić swoje zadanie. Damien odkrywa, że prawie nie panuje nad swoją mocą, jednak wychodzi mu to coraz lepiej. Gdy przestraszona Simone ma okazję zobaczyć do czego jest zdolny, mężczyzna zmuszony jest do poniesienia ostatecznej ofiary, by chronić ukochaną. Prowadzone przez Shaya śledztwo nareszcie przynosi rezultaty, a wciąż tocząca się walka o przejęcie władzy sięga apogeum.
Serial Damien jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Horror. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2016 roku. Serial Damien kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera serialu Damien miała miejsce w 2016-03-07. Damien zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.50. W obsadzie "Damien" zobaczymy między innymi takie postaci jak Bradley James, Melanie Scrofano, Megalyn Echikunwoke, Barbara Hershey, Scott Wilson, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Damien to The Right Stuff, Syrena, Zabójcza broń, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Damien online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Damien online" czy "Damien online" lub "Damien zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.