Designated Survivor: 60 Days(2019)

Jak obejrzeć serial Designated Survivor: 60 Days?

Gdzie obejrzeć serial Designated Survivor: 60 Days online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź serial Designated Survivor: 60 Days online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Designated Survivor: 60 Days - opis serialu

Zgromadzenie Narodowe pada ofiarą brutalnego ataku. Nieoczekiwanie zadania wyprowadzenia Korei z chaosu musi się podjąć minister środowiska, Park Mu-jin.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:56:25

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 28

Czas trwania:

1 godzina

Han-na Kang

Jako: Na-kyeong Han

Jako: Na-kyeong Han

Jae-Sung Choi

Jako: Gwan-mook Lee

Jako: Gwan-mook Lee

Sukku Son

Jako: Yeong-jin Cha

Jako: Yeong-jin Cha

Jin-hee Ji

Jako: Moo-jin Park

Jako: Moo-jin Park

Jun-ho Heo

Jako: Joo-seung Han

Jako: Joo-seung Han

Chong-ok Bae

Jako: Chan-kyeong Yoon

Jako: Chan-kyeong Yoon

Joon Hyuk Lee

Jako: Yeong-seok Oh

Jako: Yeong-seok Oh

Jin-ho Choi

Jako: Dan Kim

Jako: Dan Kim

Jako:

reżyser

Tae-hae Kim

scenariusz
scenariusz
Serial Designated Survivor: 60 Days jest produkcją skategoryzowaną jako Polityczny Thriller. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Serial Designated Survivor: 60 Days kręcono między innymi w takich państwach jak Korea Południowa . Designated Survivor: 60 Days zapewni nam około 1 godzina nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Han-na Kang, Jae-Sung Choi, Sukku Son, Jeong-hwan Kong, Jin-hee Ji, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Designated Survivor: 60 Days online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Designated Survivor: 60 Days online" czy "cały serial Designated Survivor: 60 Days vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.