Devrai

Devrai(2004)

Film "Devrai" miał premierę w dniu: 2004-03-11

Jak obejrzeć film Devrai?

Gdzie obejrzeć film Devrai online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Devrai online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Devrai - opis filmu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Devrai. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2004 2020-01-16 23:32:44

Produkcja:

Ocena:

9.00 / 10
9.00 0 10 1

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

Sonali Kulkarni

Jako: Seena

Jako: Seena

Atul Kulkarni

Jako: Sheshshayee

Jako: Sheshshayee

Tushar Dalvi

Jako: Mąż Seeny

Jako: Mąż Seeny

Amruta Subhash

Jako: Parvati

Jako: Parvati

Devika Daftardar

Jako: Kalyani

Jako: Kalyani

Mohan Agashe

Jako: Psycholog

Jako: Psycholog

Ashwin Chitale

Jako: Syn Seeny

Jako: Syn Seeny

Sumitra Bhave

reżyser
scenariusz
materiały do scenariusza
montaż
scenografia
reżyser
scenariusz
materiały do scenariusza
montaż
scenografia
reżyser
zdjęcia
muzyka
montaż
produkcja
Film Devrai jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 2004 roku. Film Devrai kręcono między innymi w takich państwach jak Indie . Premiera filmu Devrai miała miejsce w 2004-03-11. Devrai zapewni nam około 1 godzina 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 9.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Sonali Kulkarni, Atul Kulkarni, Tushar Dalvi, Amruta Subhash, Devika Daftardar, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Devrai online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Devrai online" czy "cały film Devrai vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.