Diler cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Diler" miał premierę w dniu: 2021-03-10

Gdzie obejrzeć serial Diler online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Diler (2021)

Przybycie do dzielnicy rządzonej przez gangi dwóch filmowców, którzy chcą nakręcić klip dla rapera, powoduje konflikt. Mocny serial zrealizowany techniką found footage.

Infomacje o Diler (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-10-25 07:57:36

Ocena:

6.00 / 10
6.00 0 10 47

Czas trwania:

11 min.

Mohamed Boudouh

Jako: Moussa

Jako: Moussa

Jako: Franck

Idir Azougli

Jako: Steve

Jako: Steve

Jako: Tony

scenariusz
reżyser
dźwięk
reżyser
zdjęcia

Serge Borgel

scenografia
scenografia

Noor Sadar

produkcja
produkcja
produkcja
dźwięk
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Diler online - Spielberg

Diler online - Spielberg

Na południu Francji Franck i Thomas przyjeżdżają do podejrzanej dzielnicy, żeby popracować z początkującym raperem Tonym. Wybucha strzelanina.
Diler online - Cios za ciosem

Diler online - Cios za ciosem

Tony i dyrektor wytwórni nalegają, żeby filmowcy kontynuowali projekt. Matka Moussy nieopatrznie stawia wszystkich w niezręcznej sytuacji.
Diler online - Ćpun

Diler online - Ćpun

Żądania Steve’a prowadzą do kłótni Moussy z Tonym, który nie chce wojny. Franck próbuje przekonać Thomasa do skorzystania z nadarzającej się niepowtarzalnej okazji.
Diler online - Uwaga!

Diler online - Uwaga!

Zmartwiony nakręconym materiałem pracownik socjalny prosi Tony’ego, aby rozsądnie korzystał ze swego potencjału. Podczas policyjnej obławy Tony rusza na pomoc Kylianowi.
Diler online - Towar

Diler online - Towar

Policja chce zmusić Tony’ego do wsypania Steve’a. Jess, siostra Tony’ego, otwarcie z nim rozmawia. Franck i Tony nawiązują bliższą więź dzięki swoim aspiracjom.
Diler online - Freestyle

Diler online - Freestyle

Steve stawia Tony’emu ultimatum. Gdy wytwórnia odrzuca materiał nakręcony przez Francka, Kylian oferuje mu pomoc w zdobyciu szokujących nagrań.
Diler online - Kop

Diler online - Kop

Kylian ryzykuje, filmując transakcję między Tonym a Steve’em. Gdy w dzielnicy trwa święto, ludzie Steve’a biorą odwet.
Diler online - Pleciuga

Diler online - Pleciuga

Broniący wspólnego terenu Moussa wybucha wściekłością, gdy Tony proponuje Jess wyjście. Zmuszony groźbami Franck mówi Moussie wszystko, co wie.
Diler online - Płatni mordercy

Diler online - Płatni mordercy

Moussa i Tony prowadzą wojnę z gangiem Steve’a. Gdy konflikt przybiera na sile, Franck i Tony rozpaczliwie szukają bezpiecznego schronienia.
Diler online - Gruba ryba

Diler online - Gruba ryba

Następuje kulminacja wojny gangów. Franck i Thomas dostają się pod ostrzał. Kamery cały czas pracują.
Serial Diler jest produkcją skategoryzowaną jako Akcja. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera serialu Diler miała miejsce w 2021-03-10. Diler zapewni nam około 11 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.00. W obsadzie "Diler" zobaczymy między innymi takie postaci jak Mohamed Boudouh, Sébastien Houbani, Idir Azougli, Abdramane Diakite, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Diler to Kto tam?, The Green Inferno, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Diler online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Diler online" czy "Diler online" lub "Diler zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.