Dom cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Dom" miał premierę w dniu: 2021-06-04

Gdzie obejrzeć serial Dom online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Dom (2021)

Ojciec, który nie przerwał walki z narkotykami. Syn, który ich nie odstawił. Dwie strony tego samego medalu. Victor jest policjantem. Przez całe życie zwalczał handel kokainą. Jego syn, narkoman, został jednym z najbardziej poszukiwanych złodziei w Rio de Janeiro. Czy ojcowska miłość wystarczy, by ocalić życie syna?

Infomacje o Dom (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-06-07 23:11:42

Ocena:

6.20 / 10
6.20 0 10 6

Czas trwania:

57 min.

Gabriel Leone

Jako: Pedro Dom

Jako: Pedro Dom

Filipe Bragança

Jako: Młody Victor Dantas

Jako: Młody Victor Dantas

Flávio Tolezani

Jako: Victor Dantas

Jako: Victor Dantas

Laila Garin

Jako: Marisa

Jako: Marisa

Wilson Rabelo

Jako: "Archanioł"

Jako: "Archanioł"

reżyser
reżyser

Fábio Mendes

scenariusz
scenariusz

Carolina Neves

scenariusz
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
produkcja
dźwięk
dźwięk
dźwięk

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Dom online - Dzieci bez instrukcji obsługi
8.00/10 (1)

Dom online - Dzieci bez instrukcji obsługi

Rio de Janeiro, 1999 rok. Młodzieniec ze średnio sytuowanej rodziny popada w nałóg. Jego ojciec, policjant, rusza mu na ratunek. Victor wytoczył wojnę narkotykom. Tymczasem Pedro przegrywa bitwę za bitwą. Walka po przeciwnych stronach zniszczy ich relacje.
Dom online - Metamorfoza
7.00/10 (1)

Dom online - Metamorfoza

Niezdolny do walki z nałogiem Pedro poznaje Jasmine i wstępuje do gangu złodziei. Victor werbuje informatorkę, by odnaleźć syna. W 1970 roku Victor bierze udział w pierwszym nalocie.
Dom online - Los przez wielkie "L"

Dom online - Los przez wielkie "L"

Po nieudanej próbie pogodzenia się z ojcem sfrustrowany błędami podczas włamania Pedro postanawia rzucić kradzieże, ale wpada na pomysł jeszcze śmielszego napadu. W 1970 roku Victor przenika do slumsów i poznaje narkotykowego bossa, pragnącego spopularyzować kokainę w Rio.
Dom online - Czyja to wina?

Dom online - Czyja to wina?

Pedro ma dość wpadek Lico. Wieku 14 lat chłopcy zaczynają zażywać kokainę. Kradną, by mieć na narkotyki. W 1970 roku młody Victor musi wziąć kokainę po raz pierwszy w życiu. Wątpi w siebie i rozważa rezygnację z tajnej misji.
Dom online - Zderzenie

Dom online - Zderzenie

W wieku 15 lat Pedro odwiedza odwyk za odwykiem. Jako dorosły poddaje się nałogowi. Przyjaciele boją się, że przedawkuje. W 1970 roku młody Victor podejmuje się dostarczenia narkotyków dla bossa, Ribeiro.
Dom online - Wspólnicy?

Dom online - Wspólnicy?

Po przedawkowaniu i wizycie w szpitalu Pedro daje odwykowi jeszcze jedną szansę. W wieku 18 lat wychodzi z poprawczaka. Jego relacje z ojcem ulegają pogorszeniu. W 1970 roku młody Victor zacieśnia więzi z Ribeiro i poznaje mechanizm dostarczania kokainy do faweli.
Dom online - W potrzasku

Dom online - W potrzasku

Czysty po miesiącach odwyku Pedro wraca do nałogu i kradzieży. Po piętach depcze mu policja. W 1978 roku Victor wstępuje do policji. Podczas akcji w faweli spotyka starego znajomego. Dołącza do zespołu, który ma oczyścić Rio z narkotyków.
Dom online - Przerwa

Dom online - Przerwa

Po nieudanym skoku i śmierci członka gangu Pedro pada ofiarą porywaczy. Matka i siostra postanawiają go uratować. Victor, dowiedziawszy się o porwaniu, przysięga zemścić się na sprawcach.
Serial Dom jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kryminał. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera serialu Dom miała miejsce w 2021-06-04. Dom zapewni nam około 57 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.20. W obsadzie "Dom" zobaczymy między innymi takie postaci jak Gabriel Leone, Filipe Bragança, Flávio Tolezani, Laila Garin, Wilson Rabelo, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Dom to Domina, Dom Gucci, Dom nocny, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Dom online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Dom online" czy "Dom online" lub "Dom zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.