Dom nocny cały film online
Dom nocny film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Dom nocny" miał premierę w dniu: 2021-07-14

Gdzie obejrzeć film Dom nocny online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Dom nocny (2020)

Owdowiała kobieta zaczyna odkrywać niepokojące sekrety swojego niedawno zmarłego męża.

Dom nocny - recenzja filmu

W zeszłym roku premierę miał bardzo ciekawy horror Dom nocny (The Night House). Główną rolę zagrała w nim Rebecca Hall (znana między innymi z filmu Transcendencja czy ostatnio Godzilla vs. Kong).

Opłakująca zmarłego męża Beth, przeszukując rzeczy, które zostawił po sobie, natrafia na wiele nietypowych, a raczej niespodziewanych przedmiotów czy zdjęć. Zaczyna odkrywać tajemnice Owena (w tej roli Evan Jonigkeit) i dochodzi do wniosku, że kompletnie nie znała swojej drugiej połowy. W zasadzie samo samobójstwo było dla niej zagadkowe. Do tego dochodzą nocne koszmary oraz pozostawiony przez męża niepokojący list. Czy za jego śmierć odpowiada ktoś lub coś nienamacalnego? Czy tytułowy dom, ma coś z tym wspólnego?

Choć zwiastun nie jest zbytnio zachęcający, to film jest miłą odskocznią od typowych slasherów. Fabuła jest budowana przede wszystkim na odkrywaniu tajemnicy, tak więc najwięcej roboty robi tu klimatu niepokoju oraz niejawności. Groza wylewa się ze ścian, nie używając przy tym wielu środków czy efektów specjalnych. Duża w tym zasługa sprytnego montażu. To trochę tak, jakby zebrać wszystkie te chwile, kiedy przedmioty np. marynarka na wieszaku w zaciemnionym pokoju przypominają nam sylwetki ludzkie. Za każdy razem budzi to lęk.

Rebecca Hall jest świetna, to głównie na jej barkach spoczywa ciężar odpowiedzialności tego filmu. Przeżywanie żałoby, a następnie zagubienie i zderzenie się z nieznanym, nie było dla aktorki łatwym zadaniem, ale udało się jej to zrobić znakomicie.

Jeśli ktoś szuka intrygującego horroru a raczej filmu grozy, który w zasadzie można również na wiele sposób interpretować to nie powinien się zawieść na filmie Davida Brucknera.

Infomacje o Dom nocny (2020)

Rok produkcji:

2020 2021-07-04 13:51:40

Ocena:

7.00 / 10
7.00 0 10 1062

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

Stacy Martin

Jako: Stacy Martin

Jako: Stacy Martin

Jako: Mel

Sarah Goldberg

Jako: Claire

Jako: Claire

Rebecca Hall

Jako: Beth

Jako: Beth

Samantha Buck

Jako: Becky

Jako: Becky

Evan Jonigkeit

Jako: Owen

Jako: Owen

produkcja

Ben Collins

scenariusz
scenariusz
scenariusz
reżyser
zdjęcia
muzyka
montaż

Prerna Chawla

scenografia
scenografia
kostiumy
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Dom nocny jest produkcją skategoryzowaną jako Horror. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2020 roku. Premiera filmu Dom nocny miała miejsce w 2021-07-14. Dom nocny zapewni nam około 1 godzina 48 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.00. W obsadzie "Dom nocny" zobaczymy między innymi takie postaci jak Stacy Martin, Vondie Curtis-Hall, Sarah Goldberg, Rebecca Hall, Samantha Buck, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Dom nocny to Domina, Dom Gucci, Dom, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Dom nocny online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Dom nocny online" czy "Dom nocny online" lub "Dom nocny zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.