Dr Dolittle(1998)

Film "Dr Dolittle" miał premierę w dniu: 1998-06-22

Jak obejrzeć film Dr Dolittle?

Gdzie obejrzeć film Dr Dolittle online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Dr Dolittle online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Dr Dolittle - opis filmu

John od dziecka rozumie mowę zwierząt, ale tłumi ten dar. Gdy zostaje lekarzem, jego zdolności ponownie dają o sobie znać.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1998 2020-01-16 23:02:29

Produkcja:

Budżet:

273 350 000 zł

Ocena:

6.10 / 10
6.10 0 10 1831

Czas trwania:

1 godzina 25 min.

Julie Kavner

Jako: Samica gołębia

Jako: Samica gołębia

Ellen DeGeneres

Jako: Pies z prologu

Jako: Pies z prologu

Albert Brooks

Jako: Tygrys Jacob

Jako: Tygrys Jacob

Oliver Platt

Jako: Dr Mark Weller

Jako: Dr Mark Weller

Kristen Wilson

Jako: Lisa Dolittle

Jako: Lisa Dolittle

Eddie Murphy

Jako: Dr John Dolittle

Jako: Dr John Dolittle

Chris Rock

Jako: Rodney

Jako: Rodney

John Leguizamo

Jako: Szczur

Jako: Szczur

Jenna Elfman

Jako: Sowa

Jako: Sowa

Kyla Pratt

Jako: Maya Dolittle

Jako: Maya Dolittle

Jenno Topping

produkcja
produkcja

Aaliyah

muzyka
muzyka
muzyka
kostiumy

Nat Mauldin

scenariusz
scenariusz
produkcja
zdjęcia
dźwięk
scenografia

Greg Papalia

scenografia
scenografia
Film Dr Dolittle jest produkcją skategoryzowaną jako Familijny Komedia. Produkcja ta powstała w 1998 roku. Film Dr Dolittle kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Dr Dolittle miała miejsce w 1998-06-22. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 273 350 000 zł. Dr Dolittle zapewni nam około 1 godzina 25 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.10. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Julie Kavner, Ellen DeGeneres, Albert Brooks, Oliver Platt, Kristen Wilson, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Dr Dolittle to Drakula, Druga szansa Pedra, Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce online" czy "cały film Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.