Druga szansa Pedra(2019)

Film "Druga szansa Pedra" miał premierę w dniu: 2019-12-24

Jak obejrzeć film Druga szansa Pedra?

Gdzie obejrzeć film Druga szansa Pedra online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Druga szansa Pedra online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Druga szansa Pedra - opis filmu

Legendarny meksykański aktor i piosenkarz Pedro Infante zostaje zesłany z powrotem na ziemski padół, by odkupił swoje winy i zasłużył na przekroczenie bram niebios.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2019 2020-01-16 21:07:54

Ocena:

5.70 / 10
5.70 0 10 13

Czas trwania:

1 godzina 57 min.

Jako: Raquel

Stephanie Cayo

Jako: Samantha

Jako: Samantha

Omar Chaparro

Jako: Pedro Infante / Pedro Guadalupe Ramos

Jako: Pedro Infante / Pedro Guadalupe Ramos

Yare Santana

Jako: Jenny

Jako: Jenny

Angélica María

Jako: Angélica María

Jako: Angélica María

Jako: Silvano

José Pepe Bojórquez

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja
scenariusz
Film Druga szansa Pedra jest produkcją skategoryzowaną jako . Produkcja ta powstała w 2019 roku. Premiera filmu Druga szansa Pedra miała miejsce w 2019-12-24. Druga szansa Pedra zapewni nam około 1 godzina 57 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.70. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Ana Claudia Talancón, Stephanie Cayo, Omar Chaparro, Yare Santana, Angélica María, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Druga szansa Pedra to Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce, Druga szansa, Druga szansa, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Druga szansa online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Druga szansa online" czy "cały film Druga szansa vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.