Dzielnica bankowa cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Dzielnica bankowa" miał premierę w dniu: 2017-11-17

Gdzie obejrzeć serial Dzielnica bankowa online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Dzielnica bankowa (2017)

Kiedy młody dyrektor banku zapada w śpiączkę, siostra przejmuje jego obowiązki. Kobieta zaczyna podejrzewać, że ktoś próbował zabić brata.

Infomacje o Dzielnica bankowa (2017)

Rok produkcji:

2017 2020-01-17 02:56:16

Ocena:

6.50 / 10
6.50 0 10 5

Czas trwania:

52 min.

Arnaud Binard

Jako: Alexandre Grangier

Jako: Alexandre Grangier

Stéphane Metzger

Jako: David Neri

Jako: David Neri

Laura Sepul

Jako: Elisabeth Grangier

Jako: Elisabeth Grangier

reżyser
scenariusz
scenariusz
zdjęcia
montaż
montaż

André Logie

produkcja
produkcja

Gaëtan David

produkcja
produkcja
produkcja
scenariusz

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Dzielnica bankowa online - Odcinek 1

Dzielnica bankowa online - Odcinek 1

Rok 2012. Amerykańscy funkcjonariusze ścigają nieuczciwych podatników, którzy lokują swoje oszczędności poza Stanami Zjednoczonymi. Wymuszają na szwajcarskich bankowcach złamanie tajemnicy zawodowej. Tymczasem dyrektor prywatnego banku, Paul Grangier, zapada w śpiączkę po przedawkowaniu insuliny. Jego siostra Elisabeth podejrzewa próbę morderstwa. Kobieta postanawia zająć miejsce brata w zarządzie i rozwiązać tę tajemniczą zagadkę.
Dzielnica bankowa online - Odcinek 2

Dzielnica bankowa online - Odcinek 2

Departament Sprawiedliwości USA domaga się listy pracowników banku Grangierów oraz jego amerykańskich klientów. Elisabeth podejrzewa, że Alexandre próbował pozbyć się Paula, by przejąć kontrolę na bankiem. Odkrywa też, że Paul przed wypadkiem pobrał z konta rosyjskiej klientki 50 milionów euro. Kobieta ta twierdzi, że posiada informacje na jego temat, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.
Dzielnica bankowa online - Odcinek 3

Dzielnica bankowa online - Odcinek 3

Stan Paula nie poprawia się, a lekarze nie dają pacjentowi wielkich szans. Rodzina musi podjąć kluczowe decyzje dotyczące kierownictwa banku. Tymczasem adwokat informuje, że Paul udzielił siostrze pełnomocnictwa. Elisabeth odkrywa coraz więcej tajemnic związanych z działalnością brata. Jedną z jego klientek okazuje się niejaka Luna, która podaje się za kochankę Paula.
Dzielnica bankowa online - Odcinek 4

Dzielnica bankowa online - Odcinek 4

Grangierowie ulegają naciskom paryskich urzędów i ujawniają nazwiska francuskich klientów. Elisabeth jest przekonana, że Paula zamordował któryś z pracowników banku. Decyduje się przejąć kontrolę nad firmą, by uzyskać dostęp do kodowanych kont bankowych. Wkrótce dowiaduje się, że jej brat brał udział w praniu brudnych pieniędzy, by uratować bank przed upadkiem.
Dzielnica bankowa online - Odcinek 5

Dzielnica bankowa online - Odcinek 5

Alexandre Grangier donosi policji finansowej na siostrę. Elisabeth dostaje nakaz odejścia z banku. Dzięki pomocy Luca, byłego męża i dziennikarza śledczego, kobieta trafia na trop szwajcarskiej grupy farmaceutycznej powiązanej z zagraniczną firmą i bankiem Grangierów. Kolejna odkryta przez nią rewelacja zaskakuje wszystkich...
Dzielnica bankowa online - Odcinek 6

Dzielnica bankowa online - Odcinek 6

Amerykańscy agenci dokonują infiltracji banku, wywierając presję na jednym z pracowników. Tymczasem Elisabeth zdobywa nagrania wideo, które Paul chciał jej przekazać przed wyjazdem do Singapuru. Jego wyznania mogą doprowadzić do upadku banku i zniesławienia rodziny Grangierów. Kobieta musi dowiedzieć się, komu zależało na uciszeniu jej brata. Wkrótce razem z Alexandrem odkrywają kolejną rodzinną tajemnicę.
Serial Dzielnica bankowa jest produkcją skategoryzowaną jako Thriller. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2017 roku. Serial Dzielnica bankowa kręcono między innymi w takich państwach jak Belgia Szwajcaria . Premiera serialu Dzielnica bankowa miała miejsce w 2017-11-17. Dzielnica bankowa zapewni nam około 52 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.50. W obsadzie "Dzielnica bankowa" zobaczymy między innymi takie postaci jak Arnaud Binard, Stéphane Metzger, Laura Sepul, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Dzielnica bankowa to Dzielnica, Dzielnica pięciu narożników, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Dzielnica bankowa online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Dzielnica bankowa online" czy "Dzielnica bankowa online" lub "Dzielnica bankowa zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.