Dziewczyny z kalendarza(2003)

Film "Dziewczyny z kalendarza" miał premierę w dniu: 2003-09-02

Jak obejrzeć film Dziewczyny z kalendarza?

Gdzie obejrzeć film Dziewczyny z kalendarza online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Dziewczyny z kalendarza online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Dziewczyny z kalendarza - opis filmu

Grupa kobiet w średnim wieku wydaje kalendarz ze swoimi nagimi zdjęciami, by pozyskać fundusze na funkcjonowanie miejscowego szpitala.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2003 2020-01-16 23:26:24

Budżet:

38 500 000 zł

Ocena:

7.00 / 10
7.00 0 10 199

Czas trwania:

1 godzina 48 min.

Helen Mirren

Jako: Chris

Jako: Chris

Ciarán Hinds

Jako: Rod

Jako: Rod

Annette Crosbie

Jako: Jessie

Jako: Jessie

Linda Bassett

Jako: Cora

Jako: Cora

Julie Walters

Jako: Annie

Jako: Annie

Geraldine James

Jako: Marie

Jako: Marie

Angus Barnett

Jako: Fotograf orchidei

Jako: Fotograf orchidei

Jako: Gaz

Patton Oswalt

Jako: Larry

Jako: Larry

Angela Curran

Jako: May

Jako: May

Nigel Cole

reżyser
reżyser

Tim Cavagin

dźwięk
dźwięk
scenariusz
muzyka

Tim Firth

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Ashley Rowe

zdjęcia
zdjęcia
montaż

Mark Raggett

scenografia
scenografia

Grant Armstrong

scenografia
scenografia
Film Dziewczyny z kalendarza jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia obycz.. Produkcja ta powstała w 2003 roku. Film Dziewczyny z kalendarza kręcono między innymi w takich państwach jak USA Wielka Brytania . Premiera filmu Dziewczyny z kalendarza miała miejsce w 2003-09-02. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 38 500 000 zł. Dziewczyny z kalendarza zapewni nam około 1 godzina 48 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.00. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Helen Mirren, Ciarán Hinds, Annette Crosbie, Linda Bassett, Julie Walters, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Dziewczyny z kalendarza to Dziewczyny z Oslo, Dziewczyny inne niż wszystkie, Dziewczyny z farmy, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Dziewczyny z farmy online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Dziewczyny z farmy online" czy "cały serial Dziewczyny z farmy vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.