Footloose(1984)

Film "Footloose" miał premierę w dniu: 1984-02-17

Jak obejrzeć film Footloose?

Gdzie obejrzeć film Footloose online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Footloose online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Footloose - opis filmu

Wychowany w Chicago Ren przeprowadza się do małego miasteczka, gdzie panuje zakaz tańczenia i słuchania rockowej muzyki. Chłopak buntuje rówieśników przeciwko lokalnej władzy. 

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1984 2020-01-16 22:26:23

Produkcja:

Budżet:

31 570 000 zł

Ocena:

7.30 / 10
7.30 0 10 1103

Czas trwania:

1 godzina 47 min.

Kevin Bacon

Jako: Ren MacCormack

Jako: Ren MacCormack

John Lithgow

Jako: Shaw Moore

Jako: Shaw Moore

Jako: Rusty

Dianne Wiest

Jako: Vi Moore

Jako: Vi Moore

Chris Penn

Jako: Willard Hewitt

Jako: Willard Hewitt

Lori Singer

Jako: Ariel Moore

Jako: Ariel Moore

Frances Lee McCain

Jako: Ethel McCormack

Jako: Ethel McCormack

Elizabeth Gorcey

Jako: Wendy Jo

Jako: Wendy Jo

Douglas Dirkson

Jako: Burlington Cranston

Jako: Burlington Cranston

Lynne Marta

Jako: Lulu Warnicker

Jako: Lulu Warnicker

reżyser
kostiumy
muzyka
dźwięk
produkcja
muzyka

Dean Pitchford

scenariusz
scenariusz

Ric Waite

zdjęcia
zdjęcia
montaż

Ron Hobbs

scenografia
scenografia
Film Footloose jest produkcją skategoryzowaną jako Melodramat Muzyczny. Produkcja ta powstała w 1984 roku. Film Footloose kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Footloose miała miejsce w 1984-02-17. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 31 570 000 zł. Footloose zapewni nam około 1 godzina 47 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.30. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Kevin Bacon, John Lithgow, Sarah Jessica Parker, Dianne Wiest, Chris Penn, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Footloose to Footloose, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Footloose online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Footloose online" czy "cały film Footloose vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.