Genialna przyjaciółka cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Genialna przyjaciółka" miał premierę w dniu: 2018-11-18

Gdzie obejrzeć serial Genialna przyjaciółka online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Genialna przyjaciółka (2018)

Akcja serialu toczy się w niebezpiecznym i jednocześnie magicznym Neapolu na przestrzeni ponad 60 lat. Elena stara się rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojej przyjaciółki Lily, która była jej powiernicą i zarazem największym wrogiem.

Infomacje o Genialna przyjaciółka (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-01-28 20:41:16

Produkcja:

Ocena:

7.90 / 10
7.90 0 10 21

Czas trwania:

50 min.

Gaia Girace

Jako: Dorosła Lila

Jako: Dorosła Lila

Christian Giroso

Jako: Antonio Cappuccio jako nastolatek

Jako: Antonio Cappuccio jako nastolatek

Luca Gallone

Jako: Vittorio Greco

Jako: Vittorio Greco

Valentina Acca

Jako: Nunzia Cerullo

Jako: Nunzia Cerullo

Antonio Buonanno

Jako: Fernando Cerullo

Jako: Fernando Cerullo

Gennaro Canonico

Jako: Alfredo Peluso

Jako: Alfredo Peluso

Pina Di Gennaro

Jako: Melina Cappuccio

Jako: Melina Cappuccio

Sarah Falanga

Jako: Maria Carracci

Jako: Maria Carracci

Antonio Milo

Jako: Silvio Solara

Jako: Silvio Solara

scenariusz
produkcja
produkcja
produkcja
muzyka
reżyser

Laura Paolucci

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Elena Ferrante

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Genialna przyjaciółka online - Le bambole
4.50/10 (2)

Genialna przyjaciółka online - Le bambole

Wszystko wskazuje na to, że najlepsza przyjaciółka Eleny - Lila zaginęła bez śladu. Elena więc, starsza już kobieta, włącza komputer i zaczyna spisywać historię ich wieloletniej i nietuzinkowej relacji. Raffaellę Cerullo nazywała zawsze "Lilą". Kiedy się poznały, w Neapolu w roku 1950, Elena była uczennicą pierwszej klasy szkoły podstawowej. Obie były bardzo zdolnymi uczennicami. Jasnowłosa Elena była nieśmiała, zwłaszcza w porównaniu ze swoją temperamentną ciemnowłosą towarzyszką. Mimo różnic, a może właśnie dzięki nim, dziewczynki poczuły obopólne przyciąganie. Pewnego dnia towarzyszki zabaw postanawiają stawić czoła nikczemnemu złodziejowi lalek, don Achille'owi, pierwszemu podejrzanemu. To wydarzenie stanowi kamień milowy tej znajomości. Między kompankami rodzi się przyjaźń, która przetrwa lata.
Genialna przyjaciółka online - I soldi
5.00/10 (2)

Genialna przyjaciółka online - I soldi

Elena i Lila kupują powieść dla dziewcząt "Małe kobietki", które don Achille dał im w ramach rekompensaty za utracone lalki. Książka okazuje się wielkim odkryciem. Przyjaciółki są nią zachwycone i czytają bez przerwy. Odkrywszy, z jaką wielką przyjemnością wiąże się obcowanie z literaturą, postanawiają w przyszłości rozpocząć karierą literacką. Umawiają się, że kiedy dorosną napiszą coś razem. Marzenie to szybko jednak zostaje zrujnowane, ponieważ ich środowisko jest nieprzychylne tym pomysłom. Ich rodziny nie są ani zamożne, ani wykształcone i nie zamierzają zanadto inwestować w ich edukację. Według nich dziewczętom jest ona niepotrzebna. Po konflikcie z rodzicami Elena w końcu może planować pójście na studia, jednak Lila, która pochodzi z "gorszej" rodziny musi zapomnieć o dalszym kształceniu. Lila próbuje pisać coś na własną rękę. Tymczasem w sąsiedztwie dochodzi do makabrycznego wydarzenie: ktoś zabija don Achille'a.
Genialna przyjaciółka online - Le metamorfosi
9.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - Le metamorfosi

Elena zauważa zmiany, które zachodzą w jej ciele: dorasta. Przy tym kontynuuje edukację, jednak wcale nie jest jej łatwo uzyskiwać satysfakcjonujące oceny. Dziewczynie brakuje przyjaciółki, z którą podzieliłaby się swoimi obawami. Trudno im jednak się spotkać, ponieważ Lila pracuje w fabryce obuwia, która należy do jej ojca, i spędza tam bardzo dużo czasu. Mimo iż zakończyła swoją edukację wcześniej niż Elena, udaje jej się pomóc przyjaciółce w nauce łaciny. Dzięki temu poprawia oceny i pod koniec roku jest najlepszą uczennicą w klasie. Wszystko wskazywałoby na to, że to Elenie zostanie przyznana nagroda za najwytrwalsze studiowanie książek, jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem. Nauczyciel, pan Ferraro, decyduje, że nagrodą zostanie uhonorowana Lila.
Genialna przyjaciółka online - La smarginatura
8.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - La smarginatura

Elena dalej się uczy i ma świadomość, że los był dla niej łaskawszy niż dla jej najlepszej przyjaciółki, która codziennie spędza ogrom czasu na męczącej pracy z ojcem i bratem. Jednak widzi, że Lila przoduje w wielu dziedzinach. Nie tylko sprawia wrażenie zdolniejszej, inteligentniejszej i odważniejsza, lecz także atrakcyjniejsza. Jej uroda przyciąga wielu chłopców z okolic. Koledzy jej pragną, a wśród nich jest Marcello Solara - chłopak potężny, groźny i bardzo przystojny. Lila jednak nie boi się go odtrącać. Zaleca się do niej także Stefano Carracci, z którym dziewczyna postanawia spędzić sylwestra. Chłopak jest synem zamordowanego don Achille'a, jednak postanowił odciąć się od okropnych wydarzeń. Jednak Lilę czekają tej nocy nieprzyjemne doświadczenia. Tymczasem Elena, wciąż nieakceptująca swojego wyglądu, wiąże się z niepozornym chłopakiem o imieniu Gino, chociaż jej marzeniem od zawsze jest Nino Sarratore.
Genialna przyjaciółka online - Le scarpe
8.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - Le scarpe

Elena ma już serdecznie dosyć swojego chłopaka i postanawia go zostawić. Lila tymczasem dostaje wyznanie miłości od upartego zalotnika - Marcello Solary. Aby zaskarbić sobie jej sympatię, chłopak porzucił nawet swoje naganne maniery. Dziewczyna jednak ponowni odrzuca jego awanse - nie chce mieć nic wspólnego z tym chłopakiem, który jawi jej się jako brutal. Ponadto chciałaby skupić się na czymś innym - wraz ze swoim bratem Rino w oparciu o nowoczesny i oryginalny pomysł projektuje buty, co nie podoba się ich ojcu. Marcello jednak nie zamierza się poddawać. Udaje mu się zakolegować z Rino i tym samym zyskuje zaufania ze strony rodziny Cerullo. W końcu prosi głowę rodziny o rękę jego córki. Tymczasem Elena mimo szczerych chęci nie może wesprzeć w tej zawikłanej sytuacji swojej przyjaciółki. Musi wyjechać. Lila to rozumie.
Genialna przyjaciółka online - L'isola
9.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - L'isola

Na wyspie Ischia Elena gości u kuzynki swojej nauczycielki z podstawówki - pani Olivero. Tam przypadkowo jej drogi krzyżują się z drogami rodziny Sarratore, która wypoczywa na wyspie podczas wakacji. Jest zachwycona, ponieważ nadarzyła jej się okazja do tego, by spędzić więcej czasu z Nino, w którym od dawna się kocha. Elena ma też szansę zbliżyć się do rodziny chłopaka: charyzmatycznego ojca Donato o przyjaznym usposobieniu, zakochaną ślepo w mężu Lidię i siostrę Nino - Marisę. Elena spostrzega, że Nino jest zupełnie inny niż pozostali członkowie rodziny Sarratore, a poza tym często odnosi się do nich z niechęcią. Elena wciąż jednak dąży do tego, by spędzać z nim tyle czasu, ile to możliwe. Podczas wspólnego wieczoru na plaży młodzi zaczynają się całkować. Sielankę przerywa Lila, która wzywa na pomoc Elenę. Jest coraz bardziej nękana przez upartego Marcello Solarę, który upatrzył ją sobie na zonę. Oddana przyjaciółka chce jak najszybciej wrócić do domu. W dniu jej piętnastych urodzin ojciec Nino namawia Elenę do przedłużenia pobytu, później zaś nocą chwyta ją w objęcia i zaczyna nachalnie obcałowywać. O poranku Elena wyjeżdża.
Genialna przyjaciółka online - I Fidanzati
8.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - I Fidanzati

Elena wraca do Neapolu. Swoje doświadczenia z wyspy trzyma jednak w sekrecie, ponieważ wstydzi się o nich mówić nawet Lili. Ta natomiast zwierza się przyjaciółce ze wszystkiego, co stało się jej udziałem tego lata. Chociaż jej rodzice patronują związkowi z Marcello Solarą, Lila wybiera Stefano Carraccio i nawet się z nim zaręcza. Młody mężczyzna rozpieszcza swoją ukochaną. Daje jej prezenty i bardzo pochlebnie wyraża się o projektach butów. Chce także zostać wspólnikiem rodziny w sprawach biznesu i zająć się dystrybucją modelów butów, które przygotowała Lila. Elena orientuje się, że jej przyjaciółka zaskarbia sobie coraz więcej sympatii chłopaków z sąsiedztwa, i ponieważ nie chce zanadto od niej odstawać, też znajduje sobie nowego partnera. Wybór pada na Antonio, mechanika samochodowego, którego nie może nawet obdarzyć miłością. Elena chce się dowiedzieć, czy Lila naprawdę darzy uczuciem Stefano. Przyjaciółka potwierdza, ale jednocześnie stawia Elenę na pierwszym miejscu.
Genialna przyjaciółka online - La Promessa
9.00/10 (1)

Genialna przyjaciółka online - La Promessa

Wszystko wygląda na to, że rodzina Cerullo jest na skraju bankructwa, ponieważ buty kiepsko się sprzedają. Fernando i jego przyszły zięć chcą ratować zakład i proszą o wsparcie finansowe zamożną rodzinę Solara. Dodatkowe fundusze umożliwiłyby im bowiem lepszy kolportaż. Solarowie wyrażają zgodę na pomoc, lecz z jednym zastrzeżeniem: Silvio ma być świadkiem na ślubie Lili. Przyszła panna młoda ani myśli do tego dopuścić, jednak Elena interweniuje i para ustala, że Silvio może pełnić funkcję świadka, o ile tylko Marcello nie przybędzie na ślub. Nino prosi Elenę, by napisała artykuł, ale ten nie zostaje opublikowany, co sprawia, że dziewczyna czuje się rozczarowana. Na przyjęciu Lili i Stefano nagle nieoczekiwanie pojawia się Marcello. Panna młoda uzmysławia sobie, że odrzucony amant przyszedł ją upokorzyć.
Genialna przyjaciółka online - Odcinek 1

Genialna przyjaciółka online - Odcinek 1

Serial Genialna przyjaciółka jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat. Produkcja ta powstała w 2018 roku. Serial Genialna przyjaciółka kręcono między innymi w takich państwach jak USA Włochy . Premiera serialu Genialna przyjaciółka miała miejsce w 2018-11-18. Genialna przyjaciółka cały serial zapewni nam około 50 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Gaia Girace, Alba Rohrwacher, Christian Giroso, Luca Gallone, Valentina Acca, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Genialna przyjaciółka to Genialna Morgane, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Genialna przyjaciółka online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Genialna przyjaciółka online" czy "Genialna przyjaciółka cały serial" lub "Genialna przyjaciółka zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.