Gravity cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Gravity" miał premierę w dniu: 2012-06-15

Gdzie obejrzeć serial Gravity online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Gravity (2010)

Kiedy rodzice Dippera i Mejbel wygrywają bilety na wakacyjny rejs luksusowym statkiem, rodzeństwo trafia do jedynego dyspozycyjnego krewnego – wujka Stana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że podstarzały wujaszek jest czarną owcą w rodzinie. To zachłanny oszust, prowadzący park turystyczny w zapomnianym przez świat miasteczku o nazwie Wodogrzmoty Małe.

Infomacje o Gravity (2010)

Rok produkcji:

2010 2021-04-16 20:34:52

Ocena:

6.70 / 10
6.70 0 10 1464

Czas trwania:

30 min.

Krysten Ritter

Jako: Lily Champagne

Jako: Lily Champagne

Ving Rhames

Jako: Dogg McFee

Jako: Dogg McFee

Ivan Sergei

Jako: Robert Collingsworth

Jako: Robert Collingsworth

Karl Geary

Jako: Diego

Jako: Diego

Rachel Hunter

Jako: Shawna Rollins

Jako: Shawna Rollins

Peter Conboy

Jako: Oficer policji

Jako: Oficer policji

Jim Ford

Jako: Kurier rowerowy

Jako: Kurier rowerowy

James Martinez

Jako: Jorge Sanchez

Jako: Jorge Sanchez

Eric Schaeffer

Jako: Detektyw Miller

Jako: Detektyw Miller

Seth Numrich

Jako: Adam Rosenblum

Jako: Adam Rosenblum

John Heard

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Karl Geary

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Eden Miller

kostiumy
kostiumy
reżyser

Jill Franklyn

scenariusz
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż
montaż

Alan Bruckner

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Gravity online - Cukierkowy potwór
6.70/10 (3)

Gravity online - Cukierkowy potwór

Podczas kręcenia Przewodnika Dippera Po Zjawiskach Niewyjaśnionych #13 o chrupkach o kształcie znaku nieskończoności Dipper zauważa dziwną postać, która biega po całym pokoju i kradnie cukierki. Budzi Mabel, która chce spać, ale gdy dowiedziała się, że potwór je ich słodycze wstaje. Chłopak ubiera zbroję z pluszowych misiów, bierze kije golfowe i pojedynkuje się z małym golasem. Jego bliźniaczka filmuje wszystko i dopinguje mu. Niestety, dwunastolatek przegrywa, a potwór ucieka z cukierkami do salonu. Hipnotyzuje go telewizor i siada na fotelu, by go pooglądać. Gdy Dipper chciał go złapać, popatrzył się na telewizor i podobnie jak stwór hipnotyzuje się. W następnej scenie widzimy rodzeństwo jedzące cukierki oraz potwora pożerającego kije golfowe. Nagle do pokoju przychodzi Soos i bierze stwora za wujka Stana. Gdy Dipper mówi, że w następnym odcinku trzeba będzie pozbyć się potwora, Soos nie wie o czym mówi chłopak i pyta się "Stana", o co mu chodzi.
Gravity online - Tatuaż Stana
7.00/10 (3)

Gravity online - Tatuaż Stana

Dipper zbiera zdjęcia, na którym widać kawałek tatuażu na plecach Stana. Postanawia się dowiedzieć, jak on wygląda. Najpierw podkręca temperaturę i Soos próbuje zachęcić szefa do zdjęcia koszuli, ale bez skutku. Potem próbował podrapać wuja, by zobaczyć całość tatuażu, ale Stan napisał mu "Pryszczatek" na czole a Dipper powiedział, że czuł, że mu to napisał. Później Dipper idzie podejrzeć go pod prysznicem, ale mężczyzna przewidział jego plan i się nie rozebrał. Na końcu chłopak ukrywa się na dachu przed złym na niego wujem, kiedy ten krzyczy "I tak cię kiedyś znajdę!".
Gravity online - Skrzynka na listy
7.70/10 (3)

Gravity online - Skrzynka na listy

Dipper i Soos odkrywają w lesie dziwną skrzynkę na listy, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania. "Naukowcy" postanawiają sprawdzić, czy jest tak naprawdę i zadają skrzynce pytanie, co Soos wygolił dzisiaj na głowie. Gdy ta dała prawidłową odpowiedź, chłopcy pozadawali jej przeróżne pytania. Zastanawiali się jakie pytanie zadać skrzynce, by dostać odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania.. Dipper postanawia się dowiedzieć, kto napisał dziennik 3. Niestety pojawiła się wtedy Mabel i włożyła do skrzynki film na którym wkłada do nosa 100 gumowych węży (chciała go wysłać do mamy). Skrzynkę obrzydził ten film i wybuchła pisząc im, że jej mądrość nie jest ich warta.
Gravity online - Mańkut
7.00/10 (3)

Gravity online - Mańkut

Mabel robi rysunki, jak sprzedawca wygląda z prawej strony. Pierwszym jest przypuszczenie, że mężczyzna zbyt mocno się opalił. Następnym jest to, że jest pół jaszczurką pół człowiekiem. Jednak Mabel ulubioną teorią jest to, że tak naprawdę jest normalny, a Dipper jest świrem. Jej brat bliźniak wchodzi do sklepu z butami i kulami do kręgli z włączoną kamerą. Najpierw prosi tajemniczego sprzedawcę o buty, które są po jego prawej stronie, a kiedy mężczyzna nie obrócił się w prawą stronę specjalnie rzucił swój portfel tak, by był po prawej stronie sprzedawcy, jednak to też nie zadziałało. Dipper w końcu poprosił o kulę do kręgli, a kiedy ten wybierał właściwą, dwunastolatek szybko obrócił go na prawą stronę. Oczom bliźniaków ukazały się malutkie zielone stworki, które kierowały całym mechanizmem mężczyzny. Gdy zobaczyły, że zostały zdemaskowane, połykały czerwone świecące się kuleczki, po których umierały. Gdy wszystkie się zabiły robot się rozpadł. Bliżniaki po tej sytuacji wybiegły ze sklepu.
Gravity online - Ząb
7.70/10 (3)

Gravity online - Ząb

Dipper podczas grania na tubie zauważa ogromny ząb leżący na brzegu jeziora i postanawia dowiedzieć się skąd on pochodzi. Razem z Mabel pytają się o to Syna McGucketa, ale on odpowiada stanowczo, że nigdy nie widział żadnego potwora. Próbują podpłynąć do wyspy i przy okazji Mabel opowiada historię jej misia - Misiasia. Gdy podpływają bliżej wyspy ta nie jest tak naprawdę wyspą tylko gigantycznym potworem, który chciał ich zjeść. Bliźniaki w panice odpływają, ale potwór był szybszy i dogonił ich. Nie wiadomo, co stało się dalej, ponieważ kamera się wyłączyła.
Gravity online - Zaplecoskryj
7.30/10 (3)

Gravity online - Zaplecoskryj

Dipper i Mabel poznają legendę o zaplecoskryju. Bliźniaki chodzą po Wodogramotach, pytając mieszkańców czy istnieje. Leniwa Klucha oraz Męski Dan potwierdzają jego istnienie, a Stanford mówi, by nie wierzył w to, co mówią mieszkańcy. 12-latkowie postanawiadą odkryć tego potwora, idą do lasu i szukają go. Chłopak robi sobie kostium luster, a Mabel go przestrasza. Nagle słyszą dźwięk marakasów, co oznaczało obecność Zaplecoskryja i biegną do źródła dźwięku, a tam...sowa z marakasami. Dipper wyrzuca strój i odchodzi nie zwracając na kamerę, która uwieczniła zaplecoskryja idącego za nim.
Gravity online - Mabel zdradza tajniki randkowania
7.30/10 (3)

Gravity online - Mabel zdradza tajniki randkowania

Mabel twierdzi, że jest "mistrzynią randkowania" i mówi, że chłopcy sami się do niej kleją. Nagle widzimy wyciętego z papieru chłopca przez okno, którego trzyma Mabel i mówi, by dała mu jeszcze drugą szansę. Mabel odkrzykuje mu "Już ty wiesz co mi zrobiłeś!", po czym mówi, że zrobi "test na randkowanie" trzem "najrozkoszniejszym kawalerom" - Soosowi, Dipperowi i Stanfordowi. Daje im test na 9 tysięcy pytań. Kiedy go rozwiązują, Mabel pokazuje jak randkują zwierzęta. Później zaczyna czytać wyniki testu. Stanford zdobył 3/5 punktów i Mabel określiła go jako "do przeżycia" mówiąc, że może randkować ze wdowami, hydraulikami i kryminalistkami. Wynik Dippera nigdy nie był ujawniony, ponieważ poszło mu bardzo źle, Mabel określa go "lepiej uważać". Soos dostaje 12/5 punktów i Mabel określa go jako "prawdziwy łup". Nagle Mabel zaatakowały wiewiórki i odcinek się kończy.
Gravity online - Mabel zdradza tajniki naklejkowe
7.50/10 (3)

Gravity online - Mabel zdradza tajniki naklejkowe

Mabel pokazuje nam kilka zdjęć z książki od historii i mówi, że grecy zamiast naklejek stosowali pijawki, a u Azteków czaszka na piersi to odpowiednik dzisiejszego pomarańczowego rasta-słoneczka. Poprawia ją Dipper, a ona "usuwa" go z filmu. Powiedziała, że naklejki dzielimy na 7 kategorii głównych: wystające i puchate, z ruchomymi oczami, na zderzaki, podrap i powąchaj, powąchaj i podrap, posłuchaj i skosztuj oraz ceniaki. Później pokazuje naklejki, które zebrała, w tym ceny, które ukradła ze sklepu. Stan pyta się Mabel o naklejkę, która sprawi, że policja nie będzie obserwować jego samochodu, więc ta daje mu naklejkę z niemowlakiem i napisem "Dziecko W Samochodzie" w zamian za beczkę posypki.. Na końcu pokazuje nam, że naklejki mogą być dobrą zbroją. Wykorzystuje Nabokiego, który strzela w nią hakiem. Mabel mówi, że najlepszą ochronę zapewniają miękkie naklejki, chociaż uderzenie i tak ją zabolało.
Gravity online - Mabel zdradza tajniki modowe
7.70/10 (3)

Gravity online - Mabel zdradza tajniki modowe

Mabel razem z Cuksą i Grubą organizują "Przeobrażażanki", czyli kompletną zmianę wyglądu. Ich pierwszą "ofiarą" jest Soos. Malują jego powieki na czarno, dają mu blond perukę i ubierają go w obcisłe spodnie, małe buty i koszulę magika. Następny jest wujek Stanek. Malują mu "makijaż na tygrysa". Później na ulicy spotykają starego McGucketa. Rysują mu buzię z tyłu głowy i "zarzucają" jego brodę na głowę tak, że z tyłu ma fryzurę a'la Bieber.
Gravity online - Mabel zdradza tajniki kolorystyki
6.70/10 (3)

Gravity online - Mabel zdradza tajniki kolorystyki

Mabel pyta się Wodogrzmocian o ich ulubione kolory. Pacyfika odpowiada, że ostry róż, Gruba - beż, Dipper - Wendy, Soos - zorza polarna albo kamuflaż, rodzina Corduroy - flanela, Cuksa - plakat ze złudzeniem optycznym, a koza - czerwone wino. Gdy pyta się Stanforda, on odpowiada, że żaden kolor nie jest jego ulubionym i mówi, że nigdy nie widział tęczy. Mabel zdziwiona razem z Dipperem, Cuksą i Grubą wymyślają plan, by wujek zobaczył tęczę. Dipper razem z Cuksą odbijają światło z wodospadu tak, żeby tęczę było widać zaraz po otworzeniu okna w biurze Stanka. Do pokoju wchodzi wujek i otwiera okno. Gdy widzi oślepiający blask tęczy zaczyna krzyczeć, a Mabel wbiega do biura i krzyczy "Niespodzianka!". Wkrótce biurko zaczyna się palić od światła. W następnej scenie widać Dippera i Soosa zawiązujących oczy Stanka chustką, a Mabel mówi "Za tydzień zdradzę wam jak bezboleśnie przeprosić ulubionego wuja", po czym Stanford krzyczy "Nad życie nienawidzę kolorów!". Zaraz po tym Mabel wyłącza kamerę i odcinek się kończy.
Gravity online - Mabel zdradza tajniki sztuki
7.70/10 (3)

Gravity online - Mabel zdradza tajniki sztuki

Mabel pokazuje parę rysunków Dippera, które narysowała kiedy była mała. Potem pokazuje swój najnowszy pomysł, "Kotokatura", która jest po prostu rysunkiem kota noszącego czapkę Dippera. Robi Kotokatury Nabokiego, Stana, Wendy i Soosa. Mabel narysowała także Kotokaturę Toby'ego Nieustępliwego i ten odpowiedział, że wygląda zupełnie jak on. Wtedy Stanek zdecydował się sprzedawać Kotokatury. Mabel zaprezentowała klientom nowy pomysł "Ludziokotokatury", czym są rysunki ludzi rysowane na brzuchach żywych kotów. Odcinek kończy się na Mabel, która jest atakowana przez koty, kiedy próbuje malować Człowiecze-kotokatury, a morałem jest "Dla sztuki musisz czasami pocierpieć".
Gravity online - Napraw to z Soosem: Meleks
8.20/10 (3)

Gravity online - Napraw to z Soosem: Meleks

Soos pomaga Dipperowi i Wendy w naprawie meleksa po tym, jak chcieli przeskoczyć nim samochód Stanka. Dipper pyta się Soosa, czy on myśli, że dziewczyny twierdzą, że wygląda ładnie w kostiumie mechanika, co Soos skomentował tylko stwierdzeniem, że są rzeczy, których nawet on nie może naprawić. Usprawnia meleksa tak, by działał, ale wciąż mu czegoś brakuje. Podrasowywuje go trochę i prezentuje Dipperowi i Wendy, którzy są zaskoczeni zdolnościami Soosa. We trójkę znowu próbują przeskoczyć auto. Soos włącza turbo i meleks ląduje na dachu. Na końcu Stanford woła Soosa, by ten naprawił zniszczony dach, a Soos mówi "Moja robota nigdy się nie kończy".
Gravity online - Napraw to z Soosem: Zegar z kukułką
7.30/10 (3)

Gravity online - Napraw to z Soosem: Zegar z kukułką

Soos naprawia zepsuty zegar po tym, jak Stanek uszkodził go kijem baseballowym, bo irytował go dźwięk kukułki. Gdy go naprawia, Soos razem z Mabel stwierdza, że ma on zbyt mało dodatków, więc Soos chce pokazać Stankowi naprawiony zegar. upiększają go. Dodają mu pełno zbędnych dodatków, ale zegar nie chodził. Potem pokazują skończone dzieło Stankowi, który nie jest zbyt zachwycony, ale, by uniknąć zbędnych pytań, daje Soosowi 10. Na końcu Soos mówi, że w następnym odcinku będzie naprawiał swój stary komputer po tym, jak nagrał filmik i dał mu za dużo efektów.
Gravity online - Telewizja Wodogrzmotów Małych
7.30/10 (3)

Gravity online - Telewizja Wodogrzmotów Małych

Mabel ogląda nową telewizję w Wodogrzmotach Małych. Najpierw zobaczyła nową reklamę Groty Tajemnic. Występuje w niej wujek Stanek i oprowadza po chacie. Reklama nie jest jednak zbyt zachęcająca, ponieważ użył zbyt dużo efektów, greenscreenu i jego niektóre ruchy były nieprzemyślane. Następnym filmem są "Słowa Soosa", w których Soos zastanawia się, czy jeśli zjemy nagrodę pochodzącą z pudełka płatków śniadaniowych, to czy sami staniemy się pudełkiem. Później na ekranie pojawia się "Wielki Dom Małego Gideona", w którym Gideon oprowadza po więzieniu i mówi, że mimo, że jest zamknięty, to może zmienić świat na lepszy. Na końcu razem ze swoim nowym więziennym kolegą Ghosteyes ucieka, gdy tylko pojawiają się strażnicy.
Gravity online - Telewizja Wodogrzmotów Małych 2
6.70/10 (3)

Gravity online - Telewizja Wodogrzmotów Małych 2

Stanford chce obejrzeć telewizję. Pierwszym programem jest "Dlaczego jesteś świr-świr?", w którym występuje także Leniwa Klucha ze swoimi kotami. W drugim programie występują policjanci z Wodogrzmotów: Szeryf Blubs i Deputy Durland. Są tam przebrani za nastolatków. Stacy, czyli Deputy jako dziewczyna, chce zachęcić inne nastolatki, by poszli z nią (nim) pić zepsuty jabłkowy sok i całować się nawzajem. Blubs jako policjant uczy innych, żeby nie poddali się presji i odmówili. Wtedy młodzieżowy Blubs słucha swojej własnej rady i mówi "Och-och, nie-nie, Bibbity-bop ka-zow! Nie mogę poddać się presji, nie ma mowy, nie ma jak!", po czym młodzieżowy Deputy klaszcze mu. Stacy dziękuje mu mówiąc, że uratował ją przed samą sobą i przytula się do Blubsa. Gdy nie patrzą, Lee, Nate i Wendy kradną im stroje i policyjny samochód. Policjanci postanawiają dogonić ich na swoim zabawkowym fioletowym samochodziku. Następnie leci "Kaczo-tektyw", w którym poznajemy nowego detektywa - pingwina Steve'a. Razem z tytułową kaczką łapią złodzieja. Wtedy też oba ptaki zaczęły się dobrze dogadywać, co zasmuciło dotychczasowego partnera kaczego detektywa. Później wyjaśniają sprawę utopienia człowieka. Podczas tego zdarzenia policjant mówi "Cóż, dowody nie odleciały, coś o tym wiesz, prawda, Steve?", po czym dotknięty tym komentarzem Steve zaczyna płakać i odpływa. Kaczo-tektyw wściekły na policjanta rzuca swoją pracę i odpływa za swoim przyjacielem.
Gravity online - Pamiętnik Mabel: Film
7.00/10 (3)

Gravity online - Pamiętnik Mabel: Film

Stanford chce obejrzeć telewizję. Pierwszym programem jest "Dlaczego jesteś świr-świr?", w którym występuje także Leniwa Klucha ze swoimi kotami. W drugim programie występują policjanci z Wodogrzmotów: Szeryf Blubs i Deputy Durland. Są tam przebrani za nastolatków. Stacy, czyli Deputy jako dziewczyna, chce zachęcić inne nastolatki, by poszli z nią (nim) pić zepsuty jabłkowy sok i całować się nawzajem. Blubs jako policjant uczy innych, żeby nie poddali się presji i odmówili. Wtedy młodzieżowy Blubs słucha swojej własnej rady i mówi "Och-och, nie-nie, Bibbity-bop ka-zow! Nie mogę poddać się presji, nie ma mowy, nie ma jak!", po czym młodzieżowy Deputy klaszcze mu. Stacy dziękuje mu mówiąc, że uratował ją przed samą sobą i przytula się do Blubsa. Gdy nie patrzą, Lee, Nate i Wendy kradną im stroje i policyjny samochód. Policjanci postanawiają dogonić ich na swoim zabawkowym fioletowym samochodziku. Następnie leci "Kaczo-tektyw", w którym poznajemy nowego detektywa - pingwina Steve'a. Razem z tytułową kaczką łapią złodzieja. Wtedy też oba ptaki zaczęły się dobrze dogadywać, co zasmuciło dotychczasowego partnera kaczego detektywa. Później wyjaśniają sprawę utopienia człowieka. Podczas tego zdarzenia policjant mówi "Cóż, dowody nie odleciały, coś o tym wiesz, prawda, Steve?", po czym dotknięty tym komentarzem Steve zaczyna płakać i odpływa. Kaczo-tektyw wściekły na policjanta rzuca swoją pracę i odpływa za swoim przyjacielem.
Gravity online - Pamiętnik Mabel: Wyprawa do zoo
7.30/10 (3)

Gravity online - Pamiętnik Mabel: Wyprawa do zoo

Rodzinka Pinesów wybiera się do małego zoo, gdzie spotykają ośmio-nożną zmutowaną krowę, Oktawię, która wypiła wodę z rzeki obok fabryki. Mabel od razu zakochuje się w Oktawii, ale dowiaduje się, że właściciel zoo chce ją zjeść. Namawia Stanka, by przewiózł ją w bagażniku i wypuścił na wolność. Na początku wujek nie chce się zgodzić, ale szybko ulega słodkiej siostrzenicy. By odwrócić uwagę Sprotta Soos dzwoni do niego i udaje, że chce mu coś ważnego powiedzieć. Tymczasem inni ładują krowę Oktawię do bagażnika wozu i uciekają razem z nią. Później wypuszczają ją na polanę i Stan, by krowa nigdy go nie zapomniała, nakleja jej naklejkę reklamującą Grotę Tajemnic. Dowiadują się, że Oktawia ma specjalny dar laserów w oczach i z prędkością światła zabija orła. Przerażeni Pinesowie, Wendy oraz Soos uciekają z miejsca zdarzenia.
Gravity online - Odcinek 18

Gravity online - Odcinek 18

Gravity online - Odcinek 19

Gravity online - Odcinek 19

Gravity online - Odcinek 20

Gravity online - Odcinek 20

Gravity online - Odcinek 21

Gravity online - Odcinek 21

Gravity online - Odcinek 22

Gravity online - Odcinek 22

Gravity online - Odcinek 23

Gravity online - Odcinek 23

Gravity online - Odcinek 24

Gravity online - Odcinek 24

Gravity online - Odcinek 25

Gravity online - Odcinek 25

Gravity online - Odcinek 26

Gravity online - Odcinek 26

Gravity online - Odcinek 27

Gravity online - Odcinek 27

Gravity online - Odcinek 28

Gravity online - Odcinek 28

Gravity online - Odcinek 29

Gravity online - Odcinek 29

Gravity online - Odcinek 30

Gravity online - Odcinek 30

Gravity online - Odcinek 31

Gravity online - Odcinek 31

Gravity online - Odcinek 32

Gravity online - Odcinek 32

Gravity online - Odcinek 33

Gravity online - Odcinek 33

Gravity online - Odcinek 34

Gravity online - Odcinek 34

Gravity online - Odcinek 35

Gravity online - Odcinek 35

Gravity online - Odcinek 36

Gravity online - Odcinek 36

Gravity online - Odcinek 37

Gravity online - Odcinek 37

Gravity online - Odcinek 38

Gravity online - Odcinek 38

Gravity online - Odcinek 39

Gravity online - Odcinek 39

Gravity online - Odcinek 40

Gravity online - Odcinek 40

Gravity online - Odcinek 41

Gravity online - Odcinek 41

Gravity online - Odcinek 42

Gravity online - Odcinek 42

Gravity online - Odcinek 43

Gravity online - Odcinek 43

Gravity online - Odcinek 44

Gravity online - Odcinek 44

Gravity online - Odcinek 45

Gravity online - Odcinek 45

Gravity online - Odcinek 46

Gravity online - Odcinek 46

Gravity online - Odcinek 47

Gravity online - Odcinek 47

Gravity online - Odcinek 48

Gravity online - Odcinek 48

Gravity online - Odcinek 49

Gravity online - Odcinek 49

Gravity online - Odcinek 50

Gravity online - Odcinek 50

Gravity online - Odcinek 51

Gravity online - Odcinek 51

Gravity online - Odcinek 52

Gravity online - Odcinek 52

Gravity online - Odcinek 53

Gravity online - Odcinek 53

Gravity online - Odcinek 54

Gravity online - Odcinek 54

Gravity online - Odcinek 55

Gravity online - Odcinek 55

Gravity online - Odcinek 56

Gravity online - Odcinek 56

Gravity online - Odcinek 57

Gravity online - Odcinek 57

Gravity online - Odcinek 58

Gravity online - Odcinek 58

Gravity online - Odcinek 59

Gravity online - Odcinek 59

Gravity online - Odcinek 60

Gravity online - Odcinek 60

Gravity online - Odcinek 61

Gravity online - Odcinek 61

Gravity online - Odcinek 62

Gravity online - Odcinek 62

Gravity online - Odcinek 63

Gravity online - Odcinek 63

Gravity online - Odcinek 64

Gravity online - Odcinek 64

Gravity online - Odcinek 65

Gravity online - Odcinek 65

Gravity online - Odcinek 66

Gravity online - Odcinek 66

Gravity online - Turystyczna pułapka
7.90/10 (20)

Gravity online - Turystyczna pułapka

W erze pory na przygodę, czas na kolejną ostro zakręconą kreskówkę, w której pewien brat z siostrą wyjeżdżają na wypad do środku lasu w Gravity Falls (Wodogrzmotów Małych...). Na miejscu do roboty zaprzęgnął ich miły wujaszek i wszystko zdawałoby się przebiegać w obrębie nudnych prac zleconych, jednak na miejscu okazało się, że sytuacja dopiero się rozkręca, gdyż w tym miasteczku dzieje się coś naprawdę dziwnego! Sami zobaczcie, jakie przerażające tajemnice skrywa Gravity Falls!
Gravity online - Legenda o potworze Gobblewonker
7.90/10 (15)

Gravity online - Legenda o potworze Gobblewonker

Kolejne przygody szalonego rodzeństwa w nie mniej szalonej wiosce, gdzie dosłownie wszystko może się zdarzyć, jak w bajce! Bohaterowie wraz z wujkiem wyruszają samochodem w nieznane miejsce, gdzie wraz z miejscowymi mają łowić ryby. Początkowo wygląda to mało interesująco, lecz przygoda dopiero się rozkręci: nagle jeden z uczestników oświadczy gromko, że właśnie widział potwornie straszliwego potwora, co początkowo spotka się z niedowierzaniem. Zresztą zobaczcie sami, co wyniknie z tego pikniku nad wodą, gdy rodzeństwo wyruszy łodzią w celu poszukiwaniu potwora...
Gravity online - Łowcy głów
7.70/10 (14)

Gravity online - Łowcy głów

Podczas rutynowego sprzątania ośrodka zostaje odkryte tajemne muzeum woskowe, które jednak nie okaże się być miejscem dostatecznie tajemnym dla wujeczka Stan'a! Muzeum woskowe jego własnej produkcji cieszyło się niegdyś wielką popularnością, lecz dzisiaj raczej straszy niż zachęca. Nasi młodzi przyjaciele zamierzają uzupełnić braki w figurach, lepiąc dodatkowe dodatkowe figury z wosku, takie jak na przykład choćby i samego wuja! Po wszystkim najdzie ich pomysł na zrobienie akcji: zaproszenia pobliskich mieszkańców ponownie do muzeum figur woskowych - czym to się zakończy? Cóż, najprawdopodobniej totalną żenadą, jak to w przypadku wuja bywa, ale sprawdźcie to już sami!
Gravity online - Nad ręką Mabel
7.40/10 (14)

Gravity online - Nad ręką Mabel

W mieście pojawił się prawdziwy celebryta i jasnowidz w jednym: Gideon, który ściąga do siebie rzesze tym samym zabierając ewentualną publikę wujaszkowi, którzy rzecz jasna nie jest owym faktem specjalnie uszczęśliwiony. Cóż, nawet same, nasze, kreskówkowe rodzeństwo zrobi wszystko, by wybrać się na show Gideona! Jak się okaże Gideon malutki okaże się być naprawdę mały i dość dziwny, lecz mimo to nie przeszkodzi mu to zawładnąć sercami publiki. Problem w tym, jego telepatia może okazać się sprytnymi wybiegami, sztuczkami i oszustwami, lecz udowodnienie tego nie będzie proste...
Gravity online - Utrudnienie
8.20/10 (14)

Gravity online - Utrudnienie

Drabina na strych ukryta za kotarą? To kolejny dobry pomysł na dobrą zabawę. Dach okaże się być świetnie zaopatrzony na mini imprezę, co z pewnością przypadnie do gustów bohaterom! Tutejszą, nową wodzirejką jest jednak nieco starsza od rodzeństwa Wendy, która bez wątpienia jest cool dziewczyną, jednak ma też swoje słodkie tajemnice mogące sprowadzić na nich pewne kłopoty, zważywszy gdy zapozna ich ze swymi specyficznymi kumplami, nie stroniącymi od niezłej, ale i niebezpiecznej zabawy. To będzie początek dorastania dla naszych młodych bohaterów...
Gravity online - Dipper kontra męskość
7.80/10 (13)

Gravity online - Dipper kontra męskość

Co sprzedaje wujek Sam na bożonarodzeniowe prezenty? Jakich klientów może się spodziewać w swoim sklepiku? Co jedzą bohaterowie naszej kreskówki w pobliskiej knajpie? Ile sandwichów potrafią na raz, na czas zjeść miejscowi? Jak smakują naleśniki z ekomąki i sojowego mleka? Czy tester męskości jest dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, gdy nie jest się jeszcze mężczyzną? Jakie nowe przygody spotkają ich tym razem? Dowiedzcie się tego zapoznają się z nowymi, małymi wodogrzmotami...
Gravity online - Podwójny Dipper
8.30/10 (13)

Gravity online - Podwójny Dipper

Szalony wujaszek bohaterów naszej kreskówki posiada w domu dziwne, star urządzenie, które ochrzcił mianem ksera. Co ciekawe urządzenie nie tylko działa, ale również powoduje, że skserowane nim rzeczy zwyczajnie ożywają! To historia, która może wydarzyć się tylko w małych wodogrzmotach... To jednak dopiero początek ciekawostek, gdyż już wkrótce rozpocznie się tutejsza imprezka, podczas której każdy z bohaterów będzie miał przypisane inne funkcje porządkowe...
Gravity online - Absurdalny skarb
7.40/10 (13)

Gravity online - Absurdalny skarb

Bohaterowie kreskówki trafiają na Dzień Pionierów - to tutaj właśnie mnóstwo mieszkańców organizuje imprezę, w której przedstawiają, jak kiedyś żyło się w Wodogrzmotach, zaś cały dzień nawiązuje do powstania tej szalonej miejscowości. Jak można się domyślać będzie to niezwykle odjechana imprezka z nutką tradycji i nawiązań do czasów minionych... Mimo wszystko brat z siostrą, choćby nie wiadomo jak się starali zaaplikują sobie także niezłe kłopoty!
Gravity online - Świnia podróżnika w czasie
8.90/10 (12)

Gravity online - Świnia podróżnika w czasie

Wesołomiasteczkowe romansiki między naszym, młodym, chłopięcym bohaterem, a Wendy nie mają końca, jednak dziewczyną interesuje się także wielu innych, starszych chłopaków. Siostra tymczasem nie wydaje się być zainteresowana dylematami miłosnymi brata w takim stopniu, jak graniem w tutejsze, małomiasteczkowe gry. Szczerze mówiąc idzie jej znacznie lepiej w te klocki niż bratu, który nie tylko przegrywa na każdym kroku, lecz również kompromituje się na każdym kroku. A jeśli jakiś przypadkowy chłopak z kreskówki umówi się z Wendy, a ta się zgodzi? Cóż, to będzie bolało...
Gravity online - Walka bojowników
9.00/10 (12)

Gravity online - Walka bojowników

Jakie jest ulubione miejsce wielu mieszkańców (szczególnie tych bardziej zakręconych) w bajkowych Wodogrzmotach? Cóż, chodzi o składowisko starych, ale wciąż jarych automatów go gier! Tak oto bohaterowie kreskówki trafiają właśnie do tego oldschoolowego przedsionka nieskończonych walk i zabaw, gdy w wyniku dotychczasowych perturbacji Diper wpakuje się w pojedynek z odwiecznym konkurentem o jego niedoszłą dziewczynę... I to bynajmniej nie wirtualny!
Gravity online - Mały Dipper
7.40/10 (12)

Gravity online - Mały Dipper

Pewien przebiegły, chytry, mały kuglarz i iluzjonista w jednym (czy już wiecie o kim mowa?) chciałby zemścić się za krzywdy, które odniósł ze strony bohaterów kreskówki! Mały człowieczek nie chce ich tylko zranić, lecz odebrać im coś, co dałoby mu nieograniczoną moc! Trzeba przyznać, że jego plan zdaje się być niezwykle przebiegły, jednak to nie pierwszyzna dla rodziny Pines'ów, a tym bardziej nie dla wujaszka Stan'a, który ma już doświadczenie z rolowaniem podobnych kurdupli. Podobnie może być i tym razem, jednak mały magik zawziął się w sobie i upokorzenie szalonej rodzinki jest dla niego kwestią honoru, jest dla niego be or not to be...
Gravity online - Latoween
8.20/10 (13)

Gravity online - Latoween

Mabel z Dipperem są królami cukierkowania? Dziś noc ghouli i goblinów, a także gościa, który wcina dzieci nie czujących latoweenowego klimatu - to tylko taka historia, czy też w rzeczywistości bajki Wodogrzmotów Małych niekoniecznie? Wygląda na to, że Summerween wkrótce się rozkręci, a cukierkowanie dobre dla dzieciaków może okazać się w pewnych okolicznościach jedynym ratunkiem na wszędobylską nudę...
Gravity online - Szef Mabel
7.50/10 (12)

Gravity online - Szef Mabel

Wujek Stanek lubi podbijać ceny w swoim sklepie lokalnych atrakcji, zwłaszcza w okresie, gdy dobrze można zarobić na turystach - czyżby widział ich, jako portfele na nóżkach? Sugestia Dippera w tym względzie okazuje się być niedaleka prawdy. Zadziwiająca miejscówka Stanka faktycznie interesuje przyjezdnych, a na domiar nie szczędzą bajecznych sum dolarów - a co na to Mabel? Dziewczyna nie zna się na biznesie, ale zamierza się poznać...
Gravity online - Dziura bez dna
7.30/10 (12)

Gravity online - Dziura bez dna

Dipper, Mabel, Soos i Stan opowiadają sobie historie podczas, gdy spadają w głąb Dziury Bez Dna.
Gravity online - Na samym dnie
7.00/10 (12)

Gravity online - Na samym dnie

Mabel na basenie spotyka tajemniczego jegomościa, który nigdy nie wychodzi z wody - jest nim syren Syrenando. Dziewczyna, zauroczona pół-rybą, pół-człowiekiem postanawia zwrócić mu wolność i zaprowadzić go nad jezioro.
Gravity online - Dywan
8.40/10 (12)

Gravity online - Dywan

Soos odkrywa tajemniczy pokój ukryty w Grocie, a Dipper, zmęczony ciągłymi nocowankami Grubej i Cuksy chce w nim zamieszkać. Konkuruje o to z Mabel, ale sprawy się komplikują, gdy zamieniają się ciałami.
Gravity online - Szaleni chłopcy
7.20/10 (12)

Gravity online - Szaleni chłopcy

Nadszedł wymarzony dzień dla Mabel - koncert zespołu 1-2-3-5 w Wodogrzmotach. Razem z kumpelami odkrywa porażający sekret ich idoli.
Gravity online - Świat przed świnią
8.00/10 (12)

Gravity online - Świat przed świnią

Gdy Naboki, ulubiona świnia Mabel zostaje porwana przez pterodaktyla, Pinesi razem z Soos'em muszą go odnaleźć i stawić czoło potworowi.
Gravity online - Senna ucieczka
8.80/10 (12)

Gravity online - Senna ucieczka

Gideon chce przejąć chatę. Zatrudnia do tego celu trójkątnego demona, Billa Cyferkę.
Gravity online - Gideon rośnie
9.20/10 (12)

Gravity online - Gideon rośnie

Gideon planuje budowę GideoRaju w miejscu, gdzie stoi Grota Tajemnic, a bliźniaki muszą za wszelką cenę go przed tym powstrzymać, inaczej zostaną wysłani do domu.
Gravity online - Stracha-oke
8.60/10 (14)

Gravity online - Stracha-oke

Szaleństwo Małych Wodogrzmotów powróciło w drugiej odsłonie kreskówki! Wujaszek od trzydziestu lat pracował nad wyjątkowo zaawansowanym wynalazkiem, który właśnie w tym dniu zamierza aktywować, zwracając przy okazji uwagę tajnych służb, ale i najpewniej samego Gideona. Czy wszystko idzie po myśli wuja Stanka? Niekoniecznie, chociaż zwrócił Dipperowi i Mabel dziennik! A to oznacza nowe, niesamowite przygody...
Gravity online - W bunkrze
8.70/10 (15)

Gravity online - W bunkrze

Po walkach z prawdziwymi zombie oglądanie strasznych filmów w telewizji to bajka, jednak temu właśnie oddaje się Dipper z dziewczyną, którą zamierza prosić o chodzenie, jednak nic z tego nie wyjdzie - chyba będą ziomami na zawsze, bo bohater kreskówki nie ma odwagi, by powiedzieć jej o swoich uczuciach. A co słychać u wujka Stanka? Nie obija się, stąd i ma niemało swoich problemów - zwłaszcza, że ekipa zamierza już pracować z niedawno odzyskanym dziennikiem...
Gravity online - Wojna golfowa
7.70/10 (13)

Gravity online - Wojna golfowa

Naleśniki z włosami wujcia Stanka? W Wodogrzmotach Małych to normalne. Tymczasem Mabel wkrótce popadnie w depresję z uwagi na Pacyficę, o której wyczynach rozpisują się już miejscowe gazety. Prawdę mówiąc zapowiada się już bajeczny pojedynek między obiema bohaterkami kreskówki. Najpierw jednak pora wybrać się na nowe pole golfowe, gdzie rozegra się akcja aktualnego epizodu bajki...
Gravity online - Skarpeciana opera
7.70/10 (14)

Gravity online - Skarpeciana opera

Gabe władca pacynek przypadł do gustu nie tylko małym dzieciom, ale także bohaterce bajki: Mabel. Dziewczyna ma na punkcie pacynek fioła - uwielbia je, dlatego blondas ma duże powodzenie u niej. Tymczasem Dipper ma problem ze złamaniem hasła dostępu do laptopa, gdyż jest już o krok od czegoś naprawdę wielkiego - niestety siora zadurzyła się i nie może mu pomóc - interesuje ją tylko jej love story... Skarpeciana opera!
Gravity online - Soos i prawdziwa dziewczyna
8.40/10 (14)

Gravity online - Soos i prawdziwa dziewczyna

Co robi Soos, kiedy nie pracuje w tajemniczej chacie? Mabel właśnie nad tym się aktualnie zastanawia. Tymczasem matka dobrodusznego bohatera kreskówki chciałaby, by jej syn wiecznie grający w gry komputerowe zaczął wreszcie umawiać się z prawdziwymi dziewczynami... Jakie ma szanse w tym zakresie? Niewielkie. Chyba, że pomoże mu nasze rodzeństwo!
Gravity online - Sklep ze strasznymi pamiątkami
7.90/10 (14)

Gravity online - Sklep ze strasznymi pamiątkami

Wujek Stanek okradł Starą Wiedźmę na bazarze, co wkrótce skończyło się poważną klątwą: brakiem rąk! Bohaterowi bajki dochodzą do wniosku, że muszą wybrać się w straszne góry, gdzie w jaskini mieszka Wiedźma od rąk, aby wynegocjować ich zwrot... Klątwę będzie mógł jednak zdjąć tylko pocałunek - pocałunek wiedźmy w usta! Niestety to już nie będzie takie proste - sprawdźcie sami, czy wiecie dlaczego?
Gravity online - Stowarzyszenie Ślepego Oka
8.10/10 (14)

Gravity online - Stowarzyszenie Ślepego Oka

Kto jest autorem dziennika, który zaprząta od dawna głowę Dippera? Wygląda na to, że bohater kreskówki dotarł do poszlak, które wskażą wkrótce owego osobnika! Wszystkie drogi zaprowadzą wakacyjną ekipę do niewidzącego oka i sekty, która skrywa odpowiedzi na wiele ważkich pytań... Cóż - tak czy inaczej nie będzie tylko zabawnie i tajemniczo, ale również niebezpiecznie.
Gravity online - Gra Blendina
8.70/10 (13)

Gravity online - Gra Blendina

Rodzeństwo odkrywa, że ich stary wróg, Blendin Blondin wyzywa ich na pojedynek w Globnarze.
Gravity online - Bóg Miłości
7.70/10 (13)

Gravity online - Bóg Miłości

Festiwal Woodstick to koncerty plenerowe najlepszych, rockowych kapel z Oregonu - czy bohaterowie kreskówki pojawią się na tym evencie? Teraz - po zerwaniu z Robbim - paczka Wendy trzyma z bohaterami kreskówki, zatem ich rzeczywistość stała się jeszcze bardziej klawa, choć Mabel przejmuje się losem byłego chłopaka Wendy, który załamał się od tamtej pory...
Gravity online - Tajemnica Posiadłości Północnych
9.20/10 (13)

Gravity online - Tajemnica Posiadłości Północnych

Pacyfika zaprasza Dippera do swojej rezydencji w celu pozbycia się ducha, inaczej reputacja Północnych zostanie zniszczona.
Gravity online - Nie taki jak się wydaje
9.50/10 (15)

Gravity online - Nie taki jak się wydaje

Rząd aresztuje Stana z powodu jego tajnych planów, a bliźniaki robią wszystko, by udowodnić jego niewinność.
Gravity online - Opowieść o Dwóch Stanach
9.30/10 (13)

Gravity online - Opowieść o Dwóch Stanach

Gravity online - Lochy, Lochy i Więcej Lochów
8.40/10 (12)

Gravity online - Lochy, Lochy i Więcej Lochów

Gravity online - Stankowy Kandydant
8.10/10 (12)

Gravity online - Stankowy Kandydant

Gravity online - Ostatni Jednorożec Mabel
8.30/10 (3)

Gravity online - Ostatni Jednorożec Mabel

Gravity online - Drogowa atrakcja
7.30/10 (3)

Gravity online - Drogowa atrakcja

Gravity online - Dipper i Mabel kontra przyszłość
9.50/10 (4)

Gravity online - Dipper i Mabel kontra przyszłość

Gravity online - Dziwnogeddon, część 1: Strachokalipsa
9.90/10 (4)

Gravity online - Dziwnogeddon, część 1: Strachokalipsa

Gravity online - Dziwnogeddon, część 2: Ucieczka od Rzeczywistości
9.40/10 (4)

Gravity online - Dziwnogeddon, część 2: Ucieczka od Rzeczywistości

Gravity online - Dziwnogeddon, część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe
10.00/10 (4)

Gravity online - Dziwnogeddon, część 3: Odzyskać Wodogrzmoty Małe

Serial Gravity jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2010 roku. Premiera serialu Gravity miała miejsce w 2012-06-15. Gravity zapewni nam około 30 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.70. W obsadzie "Gravity" zobaczymy między innymi takie postaci jak Krysten Ritter, Ving Rhames, Ivan Sergei, Karl Geary, Rachel Hunter, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Gravity to Adventureland, Trudne słówka, Nigdy więcej, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Gravity online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Gravity online" czy "Gravity online" lub "Gravity zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.