Gurgacz. Kapelan Wyklętych cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Gdzie obejrzeć film Gurgacz. Kapelan Wyklętych online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Gurgacz. Kapelan Wyklętych (2017)

Filmowy portret niezwykłego kapłana, który nie wahał się konsekwentnie podążać drogą sumienia w najczarniejszych latach powojennej Polski.

Ksiądz Władysław Gurgacz, jezuita, był kapelanem Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej. Głosił prawdę w czasach zniewolenia, ratował zbłąkane dusze, prowadził ludzi do Boga. Idąc za głosem sumienia, trwał do końca przy młodych żołnierzach, którzy z bronią w ręku przeciwstawiali się komunistycznemu reżimowi. W 1939 roku, na początku swej kapłańskiej drogi, przed obrazem Maryi Królowej Polski złożył siebie w ofierze za ratowanie ukochanej Ojczyzny. Osiem lat później został skazany na śmierć.

Infomacje o Gurgacz. Kapelan Wyklętych (2017)

Rok produkcji:

2017 2020-02-10 15:58:01

Produkcja:

Ocena:

4.90 / 10
4.90 0 10 27

Czas trwania:

1 godzina 16 min.

Michał Chorosiński

Jako: Oficer UB

Jako: Oficer UB

Wojciech Trela

Jako: Ks. Władysław Gurgacz

Jako: Ks. Władysław Gurgacz

zdjęcia
reżyser
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Gurgacz. Kapelan Wyklętych jest produkcją skategoryzowaną jako Fabularyzowany dok.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2017 roku. Film Gurgacz. Kapelan Wyklętych kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Gurgacz. Kapelan Wyklętych zapewni nam około 1 godzina 16 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 4.90. W obsadzie "Gurgacz. Kapelan Wyklętych" zobaczymy między innymi takie postaci jak Michał Chorosiński, Wojciech Trela, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Gurgacz. Kapelan Wyklętych to Teraz i w godzinę śmierci, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Gurgacz. Kapelan Wyklętych online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Gurgacz. Kapelan Wyklętych online" czy "Gurgacz. Kapelan Wyklętych online" lub "Gurgacz. Kapelan Wyklętych zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.