Halloween cały film online
Halloween film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Halloween" miał premierę w dniu: 2018-10-18

Gdzie obejrzeć film Halloween online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Halloween (2018)

Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Halloween - recenzja filmu

Po tym jak opiekę nad scenariuszem i reżyserią oddano specjalizującemu się w dramatach i komediach Davidowi Greenowi (Droga przez Teksas) można by się spodziewać, że film ten będzie kolejnym nieudanym sequelem, który wybił się jedynie na wrażeniach z poprzedniej części. Jeśli dodamy do tego przerwę pomiędzy obydwoma produkcjami, która wynosi aż 40 lat (!), nadzieje na mile spędzony wieczór maleją jeszcze bardziej. Halloween nie spełnił jednak moich dość niskich oczekiwań. Wręcz przeciwnie – przewyższył je za to kilkukrotnie. Film ten stanowi pewnego rodzaju hołd złożony produkcji z 1978 roku, który wyreżyserował sam John Carpenter (Wielka draka w chińskiej dzielnicy). Zrealizowany w 2018 roku sequel pomija fabułę powstałych w międzyczasie mniej lub bardziej udanych produkcji i bezpośrednio nawiązuje do pierwszego, oryginalnego filmu. I robi to w mistrzowskim stylu. 

Mój zachwyt nad tym filmem opiera się w głównej mierze nad wielbieniem Jamie Lee Curtis (Prawdziwe kłamstwa), która po czterdziestu latach po raz kolejny wcieliła się w postać Laurie Strode. Curtis idealnie odegrała rolę zniszczonej życiem kobiety, odludka, który nie potrafi ułożyć sobie życia po swojej konfrontacji z Myersem, nawet po tylu latach. A mimo tego jest w stanie pokonać swoje lęki aby jeszcze raz zmierzyć się z psychopatą. Jej gra jest tak samo świetna jak 40 lat temu. 

Halloween to film naprawdę godny polecenia, choć polecam go obejrzeć dopiero po Halloween z 1978 r. 

Infomacje o Halloween (2018)

Rok produkcji:

2018 2021-10-24 21:53:12

Budżet:

38 500 000 zł

Ocena:

5.80 / 10
5.80 0 10 3486

Czas trwania:

1 godzina 49 min.

Judy Greer

Jako: Karen

Jako: Karen

Will Patton

Jako: Oficer Hawkins

Jako: Oficer Hawkins

Virginia Gardner

Jako: Vicky

Jako: Vicky

Jamie Lee Curtis

Jako: Laurie Strode

Jako: Laurie Strode

Toby Huss

Jako: Ray

Jako: Ray

Dylan Arnold

Jako: Cameron Elam

Jako: Cameron Elam

Haluk Bilginer

Jako: Dr Sartain

Jako: Dr Sartain

Nick Castle

Jako: Kształt

Jako: Kształt

Vince Mattis

Jako: Syn

Jako: Syn

Rhian Rees

Jako: Dana Haines

Jako: Dana Haines

Jon-Erik Hexum

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Danny McBride

scenariusz
scenariusz
muzyka
produkcja
reżyser

Jason Blum

produkcja
produkcja
produkcja

Debra Hill

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza
scenografia

Meeno Peluce

materiały archiwalne
materiały archiwalne

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Halloween jest produkcją skategoryzowaną jako Horror. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2018 roku. Premiera filmu Halloween miała miejsce w 2018-10-18. Budżet filmu Halloween wynosi 38 500 000 zł. Halloween zapewni nam około 1 godzina 49 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.80. W obsadzie "Halloween" zobaczymy między innymi takie postaci jak Judy Greer, Will Patton, Virginia Gardner, Jamie Lee Curtis, Toby Huss, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Halloween to Halloween. Finał, Halloween zabija, Halloween II, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Halloween online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Halloween online" czy "Halloween online" lub "Halloween zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.