I kto to mówi(1989)

Film "I kto to mówi" miał premierę w dniu: 1989-10-12

Jak obejrzeć film I kto to mówi?

Gdzie obejrzeć film I kto to mówi online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film I kto to mówi online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

I kto to mówi - opis filmu

Historia opowiadana z perspektywy nowo narodzonego dziecka. Jego matka zaszła w ciążę ze swoim żonatym pracodawcą. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się sympatyczny taksówkarz.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1989 2020-01-16 22:36:21

Produkcja:

Budżet:

28 875 000 zł

Ocena:

6.90 / 10
6.90 0 10 1257

Czas trwania:

1 godzina 33 min.

Bruce Willis

Jako: Mikey

Jako: Mikey

John Travolta

Jako: James Ubriacco

Jako: James Ubriacco

Olympia Dukakis

Jako: Rosie

Jako: Rosie

George Segal

Jako: Albert

Jako: Albert

Blu Mankuma

Jako: Dyrektor

Jako: Dyrektor

Kirstie Alley

Jako: Mollie Ubriacco

Jako: Mollie Ubriacco

William B. Davis

Jako: Lekarz

Jako: Lekarz

Joy Boushel

Jako: Melissa

Jako: Melissa

Don S. Davis

Jako: Doktor Fleisher

Jako: Doktor Fleisher

Brenda Crichlow

Jako: Sekretarka

Jako: Sekretarka

dźwięk
montaż

Amy Heckerling

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz
zdjęcia
muzyka

Reuben Freed

scenografia
scenografia

Barry W. Brolly

scenografia
scenografia

Graeme Murray

scenografia
scenografia
kostiumy
produkcja
Film I kto to mówi jest produkcją skategoryzowaną jako Familijny Komedia. Produkcja ta powstała w 1989 roku. Film I kto to mówi kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu I kto to mówi miała miejsce w 1989-10-12. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 28 875 000 zł. I kto to mówi zapewni nam około 1 godzina 33 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Bruce Willis, John Travolta, Olympia Dukakis, George Segal, Blu Mankuma, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu I kto to mówi to Ikar. Legenda Mietka Kosza, Irlandczyk, Igrając z ogniem, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Igrając z ogniem online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Igrając z ogniem online" czy "cały serial Igrając z ogniem vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.