Iniemamocni 2
Iniemamocni 2 - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.

Sprawdź legendę Iniemamocni 2(2018)

Incredibles 2(2018)

Film "Iniemamocni 2" miał premierę w dniu: 2018-06-14

Chcesz oglądać film Iniemamocni 2 online?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Iniemamocni 2 - opis filmu

Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

Iniemamocni 2 - recenzja filmu

Iniemamocni, których premiera miała miejsce w 2004 roku, zaskoczyli animowany świat czymś zupełnie nowym. Zamiast kolejnej fantastycznej bajki, dostaliśmy pełnometrażowy film osadzony w ludzkim świecie, co było zupełną nowością. Co więcej, mogliśmy śledzić w nim losy superbohaterów, a ta tematyka, można powiedzieć, dopiero co rozkwitała na filmowym rynku. Produkcja Pixara zachwyciła zarówno młodszych, jak i tych starszych widzów.

Na kontynuację tego hitu Brad Bird kazał nam czekać prawie 14 lat (!), ale choć cierpliwość gorzka, jej owoce okazały się wyjątkowo słodkie. Iniemamocni 2 to bowiem godny następca pierwszej produkcji. Choć głosy powątpiewania w jej sukces były dość głośne, to jednak okazał się on niewiarygodny.

Iniemamocni 2 zabierają nas do znanej nam już rodziny Parrów dokładnie w tym momencie, w których zostawiliśmy ich 14 lat temu. Tym razem jednak, pierwsze skrzypce gra Elastyna, która postanawia spełniać się na ścieżce kariery. W tym czasie jej mąż przejmuje opiekę nad domem i dorastającymi dziećmi. Szybko okazuje się, że walka z przestępcami to nic, w porównaniu do obowiązków domowych, małego Jack-Jacka, poznającego swoje moce, czy sercowych rozterek nastoletniej Wioli.

Iniemamocni 2 to niesamowita dawka humoru i brawurowe akcje superbohaterów, ale też pięknie zrealizowana opowieść o rodzinie. Film zwraca uwagę na różne istotne aktualnie tematy, takie jak istota rodziny, ale też równouprawnienie czy manipulacja ze strony mediów, z którą mamy do czynienia na co dzień.

Komentarze użytkowników

edzik2 skomentował film pt. Iniemamocni 2
2020-10-18 21:28:18

edzik2

Długo szukałem gdzie obejrzeć Iniemamocni 2

Tylko zarejestrowaniu użytkownicy mogą dodawać nowe komentarze w serwisie! Jeżeli chcesz dodać komentarz do filmu Iniemamocni 2 zarejestruj się w serwisie.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2018 2020-01-17 04:52:01

Produkcja:

Budżet:

770 000 000 zł

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 7518

Czas trwania:

1 godzina 58 min.

Samuel L. Jackson

Jako: Lucius Best / Mrożon

Jako: Lucius Best / Mrożon

Holly Hunter

Jako: Helen Parr / Elastyna

Jako: Helen Parr / Elastyna

Catherine Keener

Jako: Evelyn Deavor

Jako: Evelyn Deavor

Brad Bird

Jako: Edna Mode (E)

Jako: Edna Mode (E)

Małgorzata Niemirska

Jako: Pani ambasador

Jako: Pani ambasador

Bob Odenkirk

Jako: Winston Deavor

Jako: Winston Deavor

Eli Fucile

Jako: Jack-Jack Parr

Jako: Jack-Jack Parr

Craig T. Nelson

Jako: Bob Parr / Pan Iniemamocny

Jako: Bob Parr / Pan Iniemamocny

Phil LaMarr

Jako: Krushauer / Helectrix

Jako: Krushauer / Helectrix

Jere Burns

Jako: Detektyw

Jako: Detektyw

John Lasseter

produkcja
produkcja

Brad Bird

reżyser
scenariusz
reżyser
scenariusz

Ren Klyce

dźwięk
dźwięk
reżyser

Jakub Wecsile

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Erik Smitt

zdjęcia
zdjęcia
montaż

Ralph Eggleston

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Iniemamocni 2 jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Przygodowy. Produkcja ta powstała w 2018 roku. Film Iniemamocni 2 kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Iniemamocni 2 miała miejsce w 2018-06-14. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 770 000 000 zł. Iniemamocni 2 zapewni nam około 1 godzina 58 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener, Brad Bird, Małgorzata Niemirska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Iniemamocni 2 to Iniemamocni, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Iniemamocni online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Iniemamocni online" czy "cały film Iniemamocni online" lub "Iniemamocni zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.