Iniemamocni 2 cały film online
Iniemamocni 2 cały film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Iniemamocni 2" miał premierę w dniu: 2018-06-14

Gdzie obejrzeć film Iniemamocni 2 online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Iniemamocni 2 (2018)

Podczas gdy Bob Parr zmaga się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, jego żona Helen, znana także, jako Elastyna, realizuje swe aspiracje, podejmując pracę w lidze antyprzestępczej.

Iniemamocni 2 - recenzja filmu

Iniemamocni, których premiera miała miejsce w 2004 roku, zaskoczyli animowany świat czymś zupełnie nowym. Zamiast kolejnej fantastycznej bajki, dostaliśmy pełnometrażowy film osadzony w ludzkim świecie, co było zupełną nowością. Co więcej, mogliśmy śledzić w nim losy superbohaterów, a ta tematyka, można powiedzieć, dopiero co rozkwitała na filmowym rynku. Produkcja Pixara zachwyciła zarówno młodszych, jak i tych starszych widzów.

Na kontynuację tego hitu Brad Bird kazał nam czekać prawie 14 lat (!), ale choć cierpliwość gorzka, jej owoce okazały się wyjątkowo słodkie. Iniemamocni 2 to bowiem godny następca pierwszej produkcji. Choć głosy powątpiewania w jej sukces były dość głośne, to jednak okazał się on niewiarygodny.

Iniemamocni 2 zabierają nas do znanej nam już rodziny Parrów dokładnie w tym momencie, w których zostawiliśmy ich 14 lat temu. Tym razem jednak, pierwsze skrzypce gra Elastyna, która postanawia spełniać się na ścieżce kariery. W tym czasie jej mąż przejmuje opiekę nad domem i dorastającymi dziećmi. Szybko okazuje się, że walka z przestępcami to nic, w porównaniu do obowiązków domowych, małego Jack-Jacka, poznającego swoje moce, czy sercowych rozterek nastoletniej Wioli.

Iniemamocni 2 to niesamowita dawka humoru i brawurowe akcje superbohaterów, ale też pięknie zrealizowana opowieść o rodzinie. Film zwraca uwagę na różne istotne aktualnie tematy, takie jak istota rodziny, ale też równouprawnienie czy manipulacja ze strony mediów, z którą mamy do czynienia na co dzień.

Komentarze użytkowników

edzik2 skomentował film pt. Iniemamocni 2
2020-10-18 19:28:18

edzik2

Długo szukałem gdzie obejrzeć Iniemamocni 2

Tylko zarejestrowaniu użytkownicy mogą dodawać nowe komentarze do Iniemamocni 2 w serwisie! Jeżeli chcesz dodać komentarz do filmu Iniemamocni 2 zarejestruj się w serwisie online.

Infomacje o Iniemamocni 2 (2018)

Rok produkcji:

2018 2020-01-17 03:52:01

Produkcja:

Budżet:

770 000 000 zł

Ocena:

7.50 / 10
7.50 0 10 7518

Czas trwania:

1 godzina 58 min.

Samuel L. Jackson

Jako: Lucius Best / Mrożon

Jako: Lucius Best / Mrożon

Holly Hunter

Jako: Helen Parr / Elastyna

Jako: Helen Parr / Elastyna

Catherine Keener

Jako: Evelyn Deavor

Jako: Evelyn Deavor

Brad Bird

Jako: Edna Mode (E)

Jako: Edna Mode (E)

Małgorzata Niemirska

Jako: Pani ambasador

Jako: Pani ambasador

Bob Odenkirk

Jako: Winston Deavor

Jako: Winston Deavor

Eli Fucile

Jako: Jack-Jack Parr

Jako: Jack-Jack Parr

Craig T. Nelson

Jako: Bob Parr / Pan Iniemamocny

Jako: Bob Parr / Pan Iniemamocny

Phil LaMarr

Jako: Krushauer / Helectrix

Jako: Krushauer / Helectrix

Jere Burns

Jako: Detektyw

Jako: Detektyw

John Lasseter

produkcja
produkcja

Brad Bird

reżyser
reżyser

Ren Klyce

dźwięk
dźwięk
reżyser

Jakub Wecsile

scenariusz
scenariusz
zdjęcia

Erik Smitt

zdjęcia
zdjęcia
montaż

Ralph Eggleston

scenografia
scenografia

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Iniemamocni 2 jest produkcją skategoryzowaną jako Animacja Przygodowy. Produkcja ta powstała w 2018 roku. Film Iniemamocni 2 kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Iniemamocni 2 miała miejsce w 2018-06-14. Budżet filmu Iniemamocni 2 wynosi 770 000 000 zł. Iniemamocni 2 cały film zapewni nam około 1 godzina 58 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener, Brad Bird, Małgorzata Niemirska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Iniemamocni 2 to Iniemamocni, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Iniemamocni 2 online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Iniemamocni 2 online" czy "Iniemamocni 2 cały film" lub "Iniemamocni 2 zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.