Intruders cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Intruders" miał premierę w dniu: 2014-08-23

Gdzie obejrzeć serial Intruders online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Intruders (2014)

Jack Whelan (John Simm), były policjant LAPD o niespokojnej i gwałtownej historii, znajduje spokojne, idylliczne życie, które stworzył ze swoją żoną, Amy (Mira Sorvino), które rozpada się, gdy Amy znika. Jack zostaje wciągnięty głębiej w tajemnicę, gdy jego przyjaciel ze szkoły średniej, Gary Fischer (Tory Kittles), pojawia się u jego progu, prosząc o pomoc w sprawie morderstwa. Początkowo Jack lekceważy twierdzenia Gary'ego, ale im bardziej angażuje się w rozwiązanie morderstwa, tym bardziej złożone i surrealistyczne stają się jego odkrycia. To, co odkrywa Jack, prowadzi go ciemną ścieżką własnej przeszłości i bliżej przerażających faktów o tajnym stowarzyszeniu znanym jako Qui Reverti.

Infomacje o Intruders (2014)

Rok produkcji:

2014 2021-07-06 15:09:07

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 41

Czas trwania:

1 godzina

Millie Bobby Brown

Jako: Madison O'Donnell

Jako: Madison O'Donnell

Mira Sorvino

Jako: Amy Whalen

Jako: Amy Whalen

James Frain

Jako: Richards Shepherd

Jako: Richards Shepherd

Robert Forster

Jako: Frank Shepherd

Jako: Frank Shepherd

Daryl Shuttleworth

Jako: Detektyw Ron Blanchard

Jako: Detektyw Ron Blanchard

Tory Kittles

Jako: Gary Fischer

Jako: Gary Fischer

Sonya Salomaa

Jako: Allison O'Donnell

Jako: Allison O'Donnell

John Simm

Jako: Jack Whelan

Jako: Jack Whelan

Alex Diakun

Jako: Marcus Fox

Jako: Marcus Fox

muzyka

Kristen Cloke

scenariusz
scenariusz

Amy Hodge

produkcja
produkcja
reżyser
scenografia

Tony Wohlgemuth

scenografia
scenografia

Julie Gardner

produkcja
produkcja

Glen Morgan

scenariusz
scenariusz

Mark S. Freeborn

scenografia
scenografia
reżyser

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Intruders online - Odcinek 1
6.50/10 (4)

Intruders online - Odcinek 1

Tajemnice jest coraz więcej gdy Amy jedzie w interesach do Seattle i nagle znika. Jack jedzie do Seattle, aby ustalić miejsce pobytu Amy, ale odkrywa jeszcze więcej pytań bez odpowiedzi. Tymczasem dziewięcioletnia Madison, po zobaczeniu nieznajomego na plaży, zaczyna zachowywać się chaotycznie. Jack zostaje wciągnięty głębiej w tajemnicę, gdy stary przyjaciel ze szkoły średniej, Gary Fischer, odwiedza goi prosi o pomoc w sprawie morderstwa.
Intruders online - Odcinek 2
6.50/10 (4)

Intruders online - Odcinek 2

Jack desperacko próbuje znaleźć Amy w Seattle, ale jej ruchy oferują więcej pytań niż odpowiedzi; Madison znajduje się na dworcu kolejowym z biletem do Seattle, kopertą gotówki i tajemniczym kluczem. Akt ludzkości ma poważne konsekwencje dla Richarda.
Intruders online - Odcinek 3
7.70/10 (3)

Intruders online - Odcinek 3

Jack wraca do domu i zastaje Amy śpiącą spokojnie w łóżku. Ma logiczne wytłumaczenie swojego miejsca pobytu w Seattle i wyznaje swoją miłość Jackowi, prosząc go o separację następnego dnia. Jack jest przerażony stanem psychicznym Amy. Tymczasem Gary dzwoni z niepokojącymi wiadomościami. Sytuacja staje się niebezpieczna, gdy Madison wybiera się do Seattle, zdeterminowana, by uniknąć schwytania. Umowa z przeszłości Richarda nadal go prześladuje.
Intruders online - Odcinek 4
7.00/10 (3)

Intruders online - Odcinek 4

Gary ujawnia dziwny związek między swoim byłym klientem a Amy. Ale kiedy Jack i Gary zaczynają składać elementy, ich jedynym wiarygodnym źródłem jest brutalnie zamordowany. Tymczasem Madison przybywa do Seattle i grozi znajomemu. Richard próbuje ukryć swój sekret, jednocześnie radząc sobie z rosnącą presją Rose.
Intruders online - Odcinek 5
7.30/10 (3)

Intruders online - Odcinek 5

Instynkt Madison przybiera na sile, gdy powoli zaczyna rozumieć wspomnienia Marcusa. Jack dowiaduje się, że Gary nie był całkowicie prawdomówny i wymusza przerażające wyznanie. Richard wreszcie staje twarzą w twarz z Marcusem.
Intruders online - Odcinek 6
7.00/10 (3)

Intruders online - Odcinek 6

Rose konfrontuje Jacka z wyjaśnieniem przyczyny dziwnego zachowania Amy. Przeszłość Amy - ta, nad którą tak ciężko pracowała, aby ją stłumić i zaprzeczyć - wróciła, by ją prześladować, a jedyny sposób, by chronić Jacka, może go najbardziej zranić. Tymczasem Richard odkrywa sekret o Rose, który może zniszczyć jej wejście na The Nine. Sam Shepherd jeździ na cienkim lodzie, gdy Madison wciąż uchyla się od jego uścisku.
Intruders online - Odcinek 7
6.00/10 (3)

Intruders online - Odcinek 7

Makabryczne odkrycie w ogródku Jacka, przekonuje go do podjęcia ostatniej próby sprowadzenia Amy do domu. Rose silnie odczuwa tragedię z jej odległej przeszłości, Porywa kelnera od którego, jest pewna, otrzyma odpowiedzi. Zmęczony bieganiem Richard wyznaje Rose prawdę o powrocie Marcusa, podczas gdy Marcus jest coraz bardziej bliżej zrealizowania zemsty na Rose. Gary w końcu zdał sobie sprawę, jak odsłonić zepsucie w Qui Reverti, ale wymaga to wielkiego poświęcenia.
Intruders online - Odcinek 8
6.50/10 (2)

Intruders online - Odcinek 8

W finale sezonu Jack odkrywa niepokojącą głębię i zasięg organizacji, w której stracił Amy. Marcus i Madison prowadzą śmiertelną walkę. Richard jest zmuszony do ucieczki, ale po drodze rekrutuje nieoczekiwanego partnera.
Serial Intruders jest produkcją skategoryzowaną jako Thriller. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2014 roku. Premiera serialu Intruders miała miejsce w 2014-08-23. Intruders zapewni nam około 1 godzina rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie "Intruders" zobaczymy między innymi takie postaci jak Millie Bobby Brown, Mira Sorvino, James Frain, Robert Forster, Daryl Shuttleworth, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Intruders to Intruders, Intruders, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Intruders online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Intruders online" czy "Intruders online" lub "Intruders zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.