Jack Frost cały film online
Jack Frost film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Jack Frost" miał premierę w dniu: 1998-12-10

Gdzie obejrzeć film Jack Frost online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Jack Frost (1998)

Słynny muzyk ginie w wypadku samochodowym. Rok po śmierci wraca do swojego syna jako śniegowy bałwan.

Jack Frost - recenzja filmu

“Jack Frost” wyreżyserowany przez Troya Millera (Głupi i głupszy 2: Kiedy Harry spotkał Lloyda) to jeden ze starszych klasyków oglądanych w okresie świąt. Opowieść o zmarłym rockmanie, który po śmierci wchodzi w “ciało” bałwana i korzystając z okazji, że wrócił do żywych, próbuje poprawić relacje z synem to dość ciekawy koncept. Gorzej z jego realizacją. 

Nie miejcie mi za złe, film ten jest dobry. W sumie idealny na okres zimy i świąt. Mnie jednak czegoś w tym filmie brakuje. Mojej opinii nie polepsza doborowa obsada aktorska w postaci Michaela Keatona (“Birdman”) i Kelly Preston (“Stare wygi”). Winą obarczyć można przede wszystkim płytki scenariusz, któremu moim zdaniem brakuje głębi psychologicznej, a w którym zauważyć można wiele luk fabularnych.  

Z dobrych rzeczy wymienić możne nieliczne zabawne sceny pojawiające się w filmie i chociażby bardzo dobrą oprawę muzyczną.  

“Jacka Frosta” oglądam co roku, choć głównie z przyzwyczajenia. Jest to to przyjemna komedia familijna dobra na zimowe, spędzane w rodzinnym gronie popołudnie. 

Infomacje o Jack Frost (1998)

Rok produkcji:

1998 2020-01-16 22:06:45

Produkcja:

Budżet:

103 950 000 zł

Ocena:

6.20 / 10
6.20 0 10 643

Czas trwania:

1 godzina 41 min.

Michael Keaton

Jako: Jack Frost

Jako: Jack Frost

Kelly Preston

Jako: Gabby Frost

Jako: Gabby Frost

Mika Boorem

Jako: Natalie

Jako: Natalie

Mark Addy

Jako: Mac MacArthur

Jako: Mac MacArthur

Taylor Handley

Jako: Rory Buck

Jako: Rory Buck

Andrew Lawrence

Jako: Tuck Gronic

Jako: Tuck Gronic

Steve Giannelli

Jako: Arbiter

Jako: Arbiter

Paul F. Tompkins

Jako: Słuchacz

Jako: Słuchacz

Jazzie Mahannah

Jako: Featured

Jako: Featured

Henry Rollins

Jako: Sid Gronic

Jako: Sid Gronic

scenariusz
zdjęcia

Troy Miller

reżyser
reżyser
muzyka
kostiumy
scenariusz

Mark Canton

produkcja
produkcja

Jeff Cesario

scenariusz
scenariusz

Steve Bloom

scenariusz
scenariusz
montaż

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Jack Frost jest produkcją skategoryzowaną jako Familijny. Produkcja ta powstała w 1998 roku. Film Jack Frost kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Jack Frost miała miejsce w 1998-12-10. Budżet filmu Jack Frost wynosi 103 950 000 zł. Jack Frost cały film zapewni nam około 1 godzina 41 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.20. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Michael Keaton, Kelly Preston, Mika Boorem, Mark Addy, Taylor Handley, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Jack Frost to Jackass Forever, Jack Ryan, Jack Whitehall: Podróże z moim ojcem, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Jack Frost online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Jack Frost online" czy "Jack Frost cały film" lub "Jack Frost zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.