Jak stracić chłopaka w 10 dni(2003)

Film "Jak stracić chłopaka w 10 dni" miał premierę w dniu: 2003-02-07

Jak obejrzeć film Jak stracić chłopaka w 10 dni?

Gdzie obejrzeć film Jak stracić chłopaka w 10 dni online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Jak stracić chłopaka w 10 dni online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Jak stracić chłopaka w 10 dni - opis filmu

Andie pisze artykuł i w ciągu 10 dni ma sprawić, aby nowo poznany facet ją rzucił. Wybór pada na Bena, który założył się z szefem, że jego kolejny związek przetrwa dłużej.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

2003 2020-01-16 23:26:38

Produkcja:

Budżet:

192 500 000 zł

Ocena:

6.80 / 10
6.80 0 10 2038

Czas trwania:

1 godzina 56 min.

Matthew McConaughey

Jako: Ben Barry

Jako: Ben Barry

Tony Longo

Jako: Wrażliwy kinoman

Jako: Wrażliwy kinoman

Annie Parisse

Jako: Jeannie

Jako: Jeannie

Thomas Lennon

Jako: Thayer Beekman

Jako: Thayer Beekman

Natalie Brown

Jako: Pani Sawyer

Jako: Pani Sawyer

Kate Hudson

Jako: Andie Anderson

Jako: Andie Anderson

Robert Klein

Jako: Phillip Warren

Jako: Phillip Warren

Kathryn Hahn

Jako: Michelle Rueben

Jako: Michelle Rueben

Shalom Harlow

Jako: Judy Green

Jako: Judy Green

Bebe Neuwirth

Jako: Lana Jong

Jako: Lana Jong

Burr Steers

scenariusz
scenariusz

Andy Nelson

dźwięk
dźwięk
dźwięk
muzyka

Brian Regan

scenariusz
scenariusz
dźwięk
dźwięk
montaż
reżyser
dźwięk
Film Jak stracić chłopaka w 10 dni jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała w 2003 roku. Film Jak stracić chłopaka w 10 dni kręcono między innymi w takich państwach jak USA Niemcy . Premiera filmu Jak stracić chłopaka w 10 dni miała miejsce w 2003-02-07. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 192 500 000 zł. Jak stracić chłopaka w 10 dni zapewni nam około 1 godzina 56 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.80. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Matthew McConaughey, Tony Longo, Annie Parisse, Thomas Lennon, Natalie Brown, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Jak stracić chłopaka w 10 dni to Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa, Jak wytresować smoka 3, Jak romantycznie!, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Jak romantycznie! online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Jak romantycznie! online" czy "cały film Jak romantycznie! vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.