Film Joker online
Joker - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Joker" miał premierę w dniu: 2019-10-02

Gdzie oglądać film Joker online z legalnego źródła?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Joker - opis filmu

Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.

Joker - recenzja filmu

Nagrodzony dwoma Oscarami dramat psychologiczny Todda Phillipsa (Kac Vegas, Rekiny wojny) to opowieść o znanym wszystkim bohaterze komiksów DC – tytułowym Jokerze. Nie jest to jednak kolejny wytwór studia DC, a zaledwie inspirowana nim opowieść o upadku, trudach życia w chorobie i rodzącym się szaleństwie. Arthur Fleck (Joaquin Phoenix, Gladiator, Mistrz) to były pacjent szpitala psychiatrycznego, który zmagając się z nietypową chorobą, jaką są nagłe i niekontrolowane ataki śmiechu, stara się prowadzić względnie normalne życie. Jednak opieka nad przewlekle chorą matką, nic nie wnoszące wizyty w ośrodku pomocy społecznej, praca w roli klauna do wynajęcia i ciągłe gnębienie ze strony innych ludzi sprawia, że Arthur zdaje się ostatkiem sił bronić przed upadkiem. Jego jedynym marzeniem, do którego ucieka w ciężkich chwilach, jest zostanie prawdziwym komikiem i występ w talk show Murraya Franklina (Robert De Niro, Chłopcy z ferajny, Przebudzenia), tak uwielbianego przez Flecka i jego matkę. Gdy pewnego dnia w ręce niespełnionego komika dostaje się rewolwer, pęka cienka linia, a uśpione dotąd szaleństwo zaczyna wymykać się Arthurowi spod kontroli.

Joker zachwyca z każdej strony – zarówno reżyserskiej, aktorskiej, wizualnej, jak i muzycznej. Nic w tym dziwnego, w końcu za muzykę oryginalną Hildur Guðnadóttir zdobyła Oscara. Mogłoby się wydawać, że postać Jokera jest już tak dobrze znana i przedstawiona na tyle sposobów (w końcu kto nie zna tak klasycznych jego odsłon, jak role Heatha Ledgera czy Jacka Nicholsona), że ciężko pokusić się o kolejną jej interpretację. Jednak Phoenix w znakomity sposób przedstawił swoją i Phillipsa wizję zniszczonego, będącego na skraju wytrzymałości, chorego mężczyzny. Dodając niejako dramatyczną historię i genezę obrazu, który znamy z Mrocznego rycerza czy Batmana, stworzyli oni zupełnie nową i oryginalną postać.

Joker to film, który z niezwykłą finezją pokazuje szaleństwo, które potrafi zrodzić się z ludzkiej desperacji. Niesamowicie odegrane przez głównego bohatera sceny trzymają w napięciu, nieraz wywołując u widza dreszcze. Zdecydowanie pomaga w tym sposób prowadzenia kamery, świetna gra świateł i zachwycająca muzyka, które razem tworzą obraz nasycony skrajnymi emocjami.

Na koniec warto dodać, że choć jest to produkcja, którą bez najmniejszego problemu można obejrzeć bez znajomości świata DC, to twórcy postarali się również o to, aby oddać należyty ukłon dla wiernych fanów komiksów.

Szczegółowe infomacje o Joker (2019)

Rok produkcji:

2019 2020-01-17 13:43:31

Produkcja:

Budżet:

211 750 000 zł

Ocena:

8.90 / 10
8.90 0 10 7950

Czas trwania:

2 godziny 2 min.

Peter Benson

Jako: Prowadzący program "Good Morning"

Jako: Prowadzący program "Good Morning"

Joaquin Phoenix

Jako: Arthur Fleck / Joker

Jako: Arthur Fleck / Joker

Robert De Niro

Jako: Murray Franklin

Jako: Murray Franklin

Zazie Beetz

Jako: Sophie Dumond

Jako: Sophie Dumond

Brett Cullen

Jako: Thomas Wayne

Jako: Thomas Wayne

Shea Whigham

Jako: Detektyw Burke

Jako: Detektyw Burke

Frances Conroy

Jako: Penny Fleck

Jako: Penny Fleck

Hannah Gross

Jako: Młoda Penny

Jako: Młoda Penny

Sondra James

Jako: Dr Sally

Jako: Dr Sally

Jako: Carl

produkcja

Bob Kane

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Todd Phillips

reżyser
scenariusz
produkcja
reżyser
scenariusz
produkcja

Bill Finger

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

Scott Silver

scenariusz
scenariusz

Jerry Robinson

materiały do scenariusza
materiały do scenariusza

David Webb

produkcja
produkcja

Walter Hamada

produkcja
produkcja

Bruce Berman

produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Joker jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Kryminał. Produkcja ta powstała w 2019 roku. Film Joker kręcono między innymi w takich państwach jak USA Kanada . Premiera filmu Joker miała miejsce w 2019-10-02. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 211 750 000 zł. Joker zapewni nam około 2 godziny 2 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 8.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Peter Benson, Joaquin Phoenix, Robert De Niro, Zazie Beetz, Brett Cullen, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Joker to Joker, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Joker online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Joker online" czy "cały film Joker online" lub "Joker zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.