Jumanji(1995)

Film "Jumanji" miał premierę w dniu: 1995-12-15

Jak obejrzeć film Jumanji?

Gdzie obejrzeć film Jumanji online? Wybierz jeden z poniższych linków i sprawdź film Jumanji online już teraz! Zapraszamy do oglądania!

Jumanji - opis filmu

Dwunastoletni Alan wraz z koleżanką rozpoczyna zabawę w tajemniczą grę Jumanji, która wciąga go do dżungli. Po latach zostaje uwolniony przez dwójkę rodzeństwa, Judy i Petera.

Szczegółowe infomacje

Rok produkcji:

1995 2020-01-16 22:51:33

Produkcja:

Budżet:

250 250 000 zł

Ocena:

6.80 / 10
6.80 0 10 6669

Czas trwania:

1 godzina 44 min.

Kirsten Dunst

Jako: Judy Shepherd

Jako: Judy Shepherd

Robin Williams

Jako: Alan Parrish

Jako: Alan Parrish

Jako:

Bonnie Hunt

Jako: Sarah Whittle

Jako: Sarah Whittle

Annabel Kershaw

Jako: Martha Shepherd

Jako: Martha Shepherd

Patricia Clarkson

Jako: Carol Parrish

Jako: Carol Parrish

Peter Bryant

Jako: Sanitariusz

Jako: Sanitariusz

Bebe Neuwirth

Jako: Nora Shepherd

Jako: Nora Shepherd

Gillian Barber

Jako: Pani Thomas

Jako: Pani Thomas

Adam Hann-Byrd

Jako: Młody Alan

Jako: Młody Alan

reżyser
muzyka
montaż
dźwięk
scenariusz
dźwięk

James D. Bissell

scenografia
scenografia

Scott Kroopf

produkcja
produkcja

Jim Strain

scenariusz
materiały do scenariusza
scenariusz
materiały do scenariusza

James Hegedus

scenografia
scenografia
Film Jumanji jest produkcją skategoryzowaną jako Fantasy Przygodowy. Produkcja ta powstała w 1995 roku. Film Jumanji kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Jumanji miała miejsce w 1995-12-15. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 250 250 000 zł. Jumanji zapewni nam około 1 godzina 44 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.80. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Kirsten Dunst, Robin Williams, Frank Welker, Bonnie Hunt, Annabel Kershaw, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Jumanji to Jumanji: Następny poziom, Jumanji: Przygoda w dżungli, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Jumanji: Przygoda w dżungli online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Jumanji: Przygoda w dżungli online" czy "cały film Jumanji: Przygoda w dżungli vod online". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Netflix, Rakuten czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu CDA czy Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.