Krew z krwi cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Krew z krwi" miał premierę w dniu: 2012-04-11

Gdzie obejrzeć serial Krew z krwi online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Krew z krwi (2012)

Po śmierci męża-gangstera Carmen zostaje zmuszona do przejęcia jego interesów i walki o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Infomacje o Krew z krwi (2012)

Rok produkcji:

2012 2021-01-20 09:21:05

Ocena:

7.90 / 10
7.90 0 10 2

Czas trwania:

49 min.

Maciej Musiał

Jako: Franek Majewski, syn Marka i Carmen

Jako: Franek Majewski, syn Marka i Carmen

Agata Kulesza

Jako: Carmen Rota-Majewska

Jako: Carmen Rota-Majewska

Bartłomiej Topa

Jako: Jan Wolski

Jako: Jan Wolski

Bartosz Gelner

Jako: Mateusz "Młody"

Jako: Mateusz "Młody"

Małgorzata Buczkowska

Jako: Marlena Rota-Wieczorek, siostra Carmen

Jako: Marlena Rota-Wieczorek, siostra Carmen

Jako: Olga

Ksawery Szlenkier

Jako: Janusz Wieczorek

Jako: Janusz Wieczorek

Piotr Głowacki

Jako: "Speedy"

Jako: "Speedy"

Jako: Jola

Mariusz Bonaszewski

Jako: Luther, człowiek Andrzeja Roty

Jako: Luther, człowiek Andrzeja Roty

reżyser
scenografia

Jan Komasa

reżyser
reżyser
reżyser
reżyser
reżyser
scenariusz
zdjęcia
muzyka

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Krew z krwi online - Odcinek 1

Krew z krwi online - Odcinek 1

Carmen Rota-Majewska jest córką byłego szefa mafii. Kobieta wiedzie spokojne życie z dala od przestępczego półświatka i wychowuje trójkę dzieci, Franka, Natalię i Borysa. Jej mąż, Marek, oficjalnie utrzymuje rodzinę prowadząc prywatną przystań dla jachtów. W rzeczywistości jednak współpracuje z bratem Carmen, Wiktorem i jego przyjacielem z lat szkolnych, Stefanem Kozłowskim. Razem organizują przemyt papierosów i tytoniu. Marek stara się unikać ryzyka i nie handlować narkotykami. Pewnego dnia jednak Wiktor dokonuje przejęcia środków odurzających należących do trójmiejskiego bossa mafii, Antona. Kilka dni później trafia do aresztu, a pod domem Majewskich zjawiają się gangsterzy. Marek zostaje postrzelony.
Krew z krwi online - Odcinek 2

Krew z krwi online - Odcinek 2

Lekarze walczą o życie Marka w szpitalu. W placówce zjawia się inspektor Paweł Żaryn, który próbuje przekonać Carmen do współpracy. Twierdzi, że jej mąż zgodził się na współpracę. Majewska mu nie wierzy. Odwiedza zamkniętego w areszcie brata, aby dowiedzieć się, kto wydał wyrok na jej męża. Wiktor namawia ją, aby przez pewien czas zajęła się biznesem męża. Tymczasem ludzie Antona zmuszają Stefana, by wskazał skrytkę, w której wraz ze wspólnikami ukrył narkotyki. Na miejscu okazuje się, że ktoś odnalazł je przed nimi wcześniej. Marek umiera.
Krew z krwi online - Odcinek 3

Krew z krwi online - Odcinek 3

Stefan ma poważne problemy. Marek nie żyje, Wiktor trafił do aresztu, a towar Antona zaginął. Gangster żąda od Kozłowskiego spłaty długu. Czeka przed szkołą jego syna, Vincenta. Kozłowski musi szybko zwrócić gangsterowi pieniądze, jeśli chce ocalić bliskich. Carmen zostaje zaatakowana przez bandytę, który twierdzi, że Marek był mu winien sporą kwotę. Napastnik grozi Majewskiej. Zapowiada, że jej rodzinę spotka kolejna tragedia, jeśli nie otrzyma pieniędzy. Carmen sprawdza na pendrivie Marka adresy miejsc, w których ukrywał swoje łupy. Udaje się pod jeden z adresów.
Krew z krwi online - Odcinek 4

Krew z krwi online - Odcinek 4

Carmen sądzi, że to Anton nasłał na nią Darka i postanawia się z nim rozmówić. Wręcza mu torbę z pieniędzmi. Gangster odrzuca jednak haracz i proponuje wdowie układ. Obiecuje, że zapewni jej rodzinie bezpieczeństwo, jeśli tylko zgodzi się z nim współpracować. Majewska odrzuca jednak tę propozycję. Niedługo później w jej mieszkaniu zjawia się z nakazem rewizji inspektor Żaryn, który wciąż szuka pendrive'a Marka. Anton wysyła po Carmen Bronka. Mężczyzna ma ją przywieźć w odludne miejsce na spotkanie. Po powrocie stamtąd Carmen, wie już, że nie może ufać nikomu, nawet najbliższym.
Krew z krwi online - Odcinek 5

Krew z krwi online - Odcinek 5

Carmen dowiaduje się od Stefana, że człowiek, który pomagał przy przemycie tytoniu w porcie już tam nie pracuje, a bez niego nie uda się przetransportować heroiny dla Antona. Kobieta namawia do współpracy młodego pracownika, Łukasza. Policjant Paweł Żaryn kontynuuje śledztwo w sprawie zabójstwa Marka. Przesłuchuje Wiktora i odwiedza Antona w jego barze. W tym samym miejscu odbywają się nieco później urodziny Magdy. Podczas imprezy gangster brutalnie przypomina Carmen o zawartej umowie. Po kolejnej kłótni z matką Natalia ucieka z domu. Rota-Majewska zaczyna obawiać się, że Stefan przeszkodzi jej w wykonaniu zadania dla Antona.
Krew z krwi online - Odcinek 6

Krew z krwi online - Odcinek 6

Poszukująca córki Carmen kontaktuje się ze wszystkim znajomymi. Podejrzewa, że Natalia jest w rękach Stefana i próbuje zatrzymać transport heroiny dla Antona, ale mafioso jest nieprzejednany. Przewidział, że Carmen może mieć wątpliwości i zabezpieczył się na taką okoliczność. Tymczasem Kozłowski, który cudem uniknął śmierci w starciu z Lutherem, uważa, że jego zabójstwo zleciła Carmen. Wściekły, planuje zemstę. Wkrótce jednak dowiaduje się, że Carmen pracuje dla Antona. Ma świadomość, że musi doprowadzić transport heroiny bezpiecznie do portu, inaczej szef mafii zemści się na nim i na jego rodzinie. Mimo iż Carmen i Stefan nie ufają sobie, podejmują współpracę.
Krew z krwi online - Odcinek 7

Krew z krwi online - Odcinek 7

Carmen dostarcza towar Antonowi i wierzy, że w ten sposób wyrównuje rachunki. On jednak próbuje ją zmusić do dalszej współpracy. Kobieta uznaje, że musi uciec z dziećmi za granicę. Wyprowadza w pole śledzącego ją Żaryna, po czym szykuje łódź Marka do wypłynięcia z portu. Niestety, uruchomienie silnika okazuje się niemożliwe. Osaczona Rota-Majewska zwraca się o pomoc do najbliższych. Gdy Wiktor odmawia jej pomocy, postanawia działać na własną rękę i umawia się z Antonem na ostateczną rozmowę. Prosi siostrę o pomoc w pozbyciu się policyjnej obstawy. Przebrana za Carmen Marlena wsiada do jej samochodu. Żaryn rusza za nią, zaś Carmen udaje się na spotkanie z mafiozem. Gdy kobieta wraca do domu, zjawia się tam Żaryn z tragiczną wiadomością.
Krew z krwi online - Odcinek 8

Krew z krwi online - Odcinek 8

Cała rodzina jest pogrążona w żałobie po śmierci Marleny. Tymczasem Anna nie może znieść widoku młodej kochanki Andrzeja. Nie życzy sobie jej obecności na pogrzebie swojej córki. W końcu udaje jej się pozbyć rywalki. Jednak wbrew jej nadziejom, Andrzej nie zamierza wracać do najbliższych. Kobieta postanawia się na nim zemścić. Carmen dowiaduje się, kto chciał ją zabić, a przez przypadek również, że to Wiktor a nie Marek był prowodyrem kradzieży heroiny Antonowi. Wkrótce odkrywa także, kto był zleceniodawcą i wykonawcą wyroku na jej mężu. W obliczu tej brutalnej prawdy podejmuje kolejne dramatyczne decyzje.
Krew z krwi online - Odcinek 1

Krew z krwi online - Odcinek 1

Carmen Rota-Majewska, wdowa po zabitym gangsterze i matka trójki dzieci, która musiała stanąć do nierównej walki z mafią, wraca do kraju z nową tożsamością. Próbuje ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny i zapomnieć o traumatycznych przeżyciach, które kilkanaście miesięcy wcześniej stały się jej udziałem. Wkrótce znów musi zmierzyć się ze swoimi największymi wrogami - ojcem i bratem. W tym samym czasie policja gromadzi dowody przeciwko Wiktorowi Rocie, bratu Carmen, który wraz ze wspólnikami jest uwikłany w nielegalne interesy. Gdy dowiaduje się on, że kobieta jest w Polsce, zleca zabójstwo siostry. Z kolei Andrzej Rota, ojciec Carmen, odsiaduje wyrok za zlecenie zabójstwa swojego zięcia, Marka Majewskiego. Mężczyzna przyznał się do winy, ale nie zdradził jednak tożsamości zabójcy. W więzieniu dowiaduje się, że jest chory na raka.
Krew z krwi online - Odcinek 2

Krew z krwi online - Odcinek 2

Na posterunku policji Żaryn, Kłos i prokurator Justyna Reszke naciskają na Carmen, żeby zeznawała przeciwko swojemu bratu, który najprawdopodobniej jest odpowiedzialny za próbę jej zabicia. W zamian za zeznania policja oferuje kobiecie powrót do programu Ochrony Świadków.
Krew z krwi online - Odcinek 3

Krew z krwi online - Odcinek 3

Carmen i jej bliscy ukrywają się pod nową tożsamością, lecz próbują prowadzić normalne życie. Niestety Borys opowiada o tym, co przytrafiło się jego rodzicom szkolnemu koledze, Krzysiowi. Chłopak jest w szoku. Syn Carmen dopiero poniewczasie zdaje sobie sprawę, że swoim gadulstwem mógł zaszkodzić rodzinie. Wiktor wychodzi z więzienia. Przed zakładem karnym czekają na niego ochroniarze Bronka, którzy zabierają Rotę na spotkanie z szefem. Gangster oznajmia bratu Carmen, że na dwa tygodnie bierze w zastaw należący do niego klub Euforia. Zwróci lokal, gdy mężczyzna spłaci swój dług. Niebawem do Euforii, gdzie odbywa się przyjęcie powitalne Wiktora, docierają Carmen i Luther. W klubie kobieta ma okazję szczerze pomówić z bratem. Pyta Rotę wprost dlaczego nadal jest śledzona i czy to on nadal nastaje na jej życie. Wiktor jednak zaprzecza. Namawia siostrę do sprzedaży przystani i uwolnienia się od przeszłości. Mimo że Carmen potrzebuje pieniędzy, nie zgadza się na to, gdyż przystań ma służyć ojcu jako pralnia brudnych pieniędzy.
Krew z krwi online - Odcinek 4

Krew z krwi online - Odcinek 4

Luther zawozi w ustronne miejsce ciało zamachowca, który próbował zabić Carmen, i pali je. Tymczasem Rota-Majewska próbuje ustalić, kto nastaje na jej życie. Znów musi wkroczyć do przestępczego świata. W tym czasie Jan zostaje napadnięty w sklepie. Na szczęście doznaje tylko niewielkich obrażeń. Zaczyna się domyślać, że kobieta, którą pokochał, nie powiedziała mu o sobie wszystkiego. Carmen i Luther postanawiają ukarać Krejzola za napaść na Jana i wydobyć z niego informacje, kto za nim stoi. Gdy okazuje się, że winny jest Bronek, Rota-Majewska nie może w to uwierzyć. Natalia wbrew matce wyprowadza się z domu. W Euforii spotyka się z Młodym. Prosi, by zatrudnił ją w klubie i przygarnął na kilka nocy. Przy okazji dziewczyna dowiaduje się, że właścicielem lokalu jest jej wujek Wiktor. Tymczasem Carmen zwierza się bratu, że jej zdaniem zamachy na nią zlecił Bronek. Wiktor uspokaja siostrę, że wszystkim się zajmie. Chwilę później, gdy Carmen wychodzi, Rota zostaje porwany.
Krew z krwi online - Odcinek 5

Krew z krwi online - Odcinek 5

Porywacze zawożą Wiktora do starego portu przeładunkowego. Rota wykorzystuje moment ich nieuwagi i ucieka. Jeden z bandytów ciężko rani go w nogę. Carmen odsłuchuje wiadomość od Ewy i dowiaduje się, że Wiktor nie wrócił na noc do domu. Jedzie do domu bratowej i odkrywa, że kobieta właśnie zaczęła rodzić. Sprowadza do pomocy Annę, a sama wychodzi, by dowiedzieć się o losach brata. Kłos obiecuje Sandrze, że jeśli zdecyduje się na współpracę z policją, jej długi zostaną umorzone. Musi jedynie zdobyć informacje od Lipskiego. Paweł informuje Carmen, że Wiktor żyje. Kobieta organizuje wykup brata i wraca do Ewy. Od bratowej dowiaduje się, że to jednak Wiktor nasłał na nią zabójcę. W tym czasie u Roty-Majewskiej odbywa się kolacja urodzinowa Borysa. Franek zdradza Janowi, dlaczego Carmen jest stale nieobecna i dziwnie się zachowuje. Mężczyzna zawozi chłopców do domu Ewy. Anna pęka z dumy. Przedstawia wszystkim swojego nowo narodzonego wnuka. Wyczerpana, ale szczęśliwa Ewa nie chce nadawać dziecku imienia bez porozumienia z mężem. Postanawia czekać na jego powrót. Tymczasem porywacze odkrywają kryjówkę Wiktora. Mężczyzna oferuje im dużą sumę pieniędzy w zamian za swoje uwolnienie.
Krew z krwi online - Odcinek 6

Krew z krwi online - Odcinek 6

Bronek zapowiada Młodemu, że od tej pory to on rządzi w klubie. Daje chłopakowi kilka torebek z narkotykami, które ma sprzedawać w Euforii. Anna mówi Carmen, że wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Wiktorem. Rota-Majewska ma złe przeczucia, szybko kończy rozmowę. Przed domem spotyka Luthera z nowym ochroniarzem Nico. Nie wie, że właśnie poznała zabójcę brata. Tymczasem Lipskiego odwiedza inspektor Kłos. Puszcza mu nagraną przez Sandrę rozmowę z Bronkiem. Wkrótce po tym spotkaniu Paweł zostaje porwany przez ludzi Rosiaka. Carmen odsłuchuje wiadomość od Olgi z telefonu Wiktora. Udaje się do sklepu kobiety. Olga jest przerażona zaginięciem Roty. Musi szybko pozbyć się towaru. Kłos zawiadamia Ewę o odnalezieniu zwłok Wiktora. Kobieta wpada w histerię. Oskarża o wszystko Carmen. Pozostawiony w domu Borys zaznajamia się z Nico. Gdy przez okno zauważa matkę i Luthera jest w szoku. Nie może uwierzyć, że Carmen zadaje się z mordercą taty. Tymczasem gangster oznajmia Rocie-Majewskiej, że zgodnie z mafijnym kodeksem po śmierci brata to ona musi spłacić jego długi. Kłos przekazuje Reszke zeznania Ewy. Prokurator jest pewna, że to Carmen zleciła zabójstwo brata. W środku nocy w domu podejrzanej zjawiają się antyterroryści. Na oczach Franka i Borysa siostra Wiktora zostaje aresztowana.
Krew z krwi online - Odcinek 7

Krew z krwi online - Odcinek 7

Carmen trafia na przesłuchanie. Kłos pokazuje zdjęcia, na którym widać ją z Rosiakiem. W tym czasie Młody za namową Luthera zrywa z Natalią. Załamana dziewczyna usiłuje w jego mieszkaniu popełnić samobójstwo, łykając garść tabletek. Życie ratuje jej Bronek, który zawozi nieprzytomną na pogotowie. Po wyjściu z więzienia Andrzej udaje się z Lutherem do Rosiaka. Nie zostaje jednak wpuszczony na teren rezydencji gangstera. Wciąż trwa przesłuchanie Carmen. Kłos informuje zatrzymaną, że na metalowym pręcie znalezionym na przystani są ślady DNA zabitego i spalonego mężczyzny. Przerywa mu Reszke, która przekazuje Rocie-Majewskiej informacje o córce. Kobieta wpada w furię i zostaje wyprowadzona z pokoju przesłuchań w eskorcie policji. Rosiak zleca Wąsaczowi, by wyciągnął ją z aresztu. Tymczasem Luther, który od 20 lat nie tknął alkoholu, upija się w Euforii, po czym zgłasza się na policję i przyznaje do zabójstwa.
Krew z krwi online - Odcinek 8

Krew z krwi online - Odcinek 8

Luther przyznaje się do zabójstwa mężczyzny na przystani, dzięki temu Carmen ku niezadowoleniu Reszke zostaje zwolniona z aresztu. Natychmiast jedzie do szpitala, gdzie leży Natalia, ale dziewczyna nie chce jej widzieć. Gdy wraca do domu, zostaje napadnięta przez ludzi Holendra i przewieziona do sklepu Olgi. Gangster domaga się spłaty należności za narkotyki zamówione przez Wiktora. Rosiak zjawia się na pogrzebie Roty. Składa rodzicom mężczyzny kondolencje. Andrzej czuje się upokorzony całą sytuacją. Później zwierza się Carmen, że gdy Rosiak trafił za kratki, on pozbawił go pieniędzy i kontaktów, odbił też ukochaną, Annę. Dlatego teraz nie spocznie, póki nie wyrówna rachunków z rodziną Rotów. Po pogrzebie Rosiak naradza się z Bronkiem, co zrobić z Carmen. Nasyła na nią Iva, ale pod domem kobiety przestępca zostaje aresztowany przez Kłosa. Po śmierci Wiktora Ewa załamuje się. Nie ma siły, by zajmować się synkiem. Zaczyna też nadużywać alkoholu. Natalia zaczyna terapię w szpitalu psychiatrycznym. Zaprzyjaźnia się z Grażką, która także ma za sobą nieudaną próbę samobójczą. Carmen czuje się jak w potrzasku. Szuka wsparcia u Jana i proponuje mu wspólne mieszkanie, ale mężczyzna odmawia. Nie chce być dłużej okłamywany. Rota-Majewska odwiedza w więzieniu Luthera. Dziękuje mu za pomoc i prosi o radę. W nocy dostaje ostrzeżenie od Holendra.
Krew z krwi online - Odcinek 9

Krew z krwi online - Odcinek 9

Carmen spotyka się z Krejzolem, który wręcza jej dwa pistolety. Rota-Majewska wraz z Sandra podjeżdżają wynajętym samochodem pod szkołę tenisa, skąd porywają Kacpra i Pamelę. Carmen dzwoni do Rosiaka z informacją, że uwolni jego dzieci, kiedy on wypuści Lipskiego. Ustalają miejsce wymiany. Natalia prosi terapeutkę, żeby ta zadzwoniła do jej matki i poprosiła o spotkanie. Jednak lekarka nie może dodzwonić się do Carmen. Natalia chce porozmawiać z przyjaciółką. Znajduje ją zakrwawioną pod prysznicem z podciętymi nadgarstkami. Następnego dnia Carmen zabiera ze sobą tylko Kacpra, a Pamelę zostawia pod opieką Sandry. Po dokonaniu wymiany Lipski informuje ją, że nie może jej zorganizować pieniędzy dla Holendra, ponieważ poukrywał je na różnych kontach i zgromadzenie gotówki zajmie kilka dni.
Krew z krwi online - Odcinek 10

Krew z krwi online - Odcinek 10

Carmen dzwoni do Rosiaka. Domaga się od niego dwóch milionów złotych oraz uwolnienia Lipskiego. Pieniądze i zakładnika ma dostarczyć Bronek do jej domu. Rosiak, mimo że chodzi o życie jego córki, próbuje negocjować wysokość okupu, ale w końcu daje za wygraną. Wkrótce dzwoni do niego Wąsacz z ostrzeżeniem. Okazuje się, że Nico zaczął zeznawać i lada chwila zjawi się tam policja. Carmen wraca do domu. Widząc, że ktoś wyłamał zamek, wyciąga broń i wchodzi do mieszkania. Na szczęście zastaje tam jedynie Natalię. Wkrótce pod domem Roty-Majewskiej zjawia się Bronek z ochroniarzem. Przywozi pieniądze, ale nie Lipskiego, twierdząc, że księgowego przejęła policja. Carmen mu nie wierzy. Napiętą atmosferę rozładowuje Natalia, która mówi matce, że zawdzięcza Bronkowi życie. W efekcie Carmen uwalnia Pamelę. Kobieta wraca do domu. W tym czasie zdenerwowany Rosiak pali obciążające go dokumenty i szykuje się do opuszczenia rezydencji. Z kolei Rota-Majewska dostaje telefon od matki. Ojciec umiera i prosi córkę o spotkanie.
Serial Krew z krwi jest produkcją skategoryzowaną jako Kryminał Sensacyjny. Produkcja ta powstała w 2012 roku. Premiera serialu Krew z krwi miała miejsce w 2012-04-11. Krew z krwi cały serial zapewni nam około 49 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 7.90. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Maciej Musiał, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Bartosz Gelner, Małgorzata Buczkowska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Krew z krwi to Krewetki w cekinach, Krew na betonie, Krew Boga, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Krew z krwi online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Krew z krwi online" czy "Krew z krwi cały serial" lub "Krew z krwi zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.