Kuchnia cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Serial "Kuchnia" miał premierę w dniu: 2021-09-04

Gdzie obejrzeć serial Kuchnia online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Serial Kuchnia (2021)

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Młody bohater serialu, początkujący kucharz Maks, to mistrz wpadek. W tę postać wciela się Patryk Cebulski, znany z innej komediowej produkcji stacji, "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowa praca stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Już pierwszego dnia musi zbudować relację z ekipą genialnego, ale aroganckiego i wybuchowego szefa kuchni (Tomasz Karolak). A to dopiero początek jego perypetii.

Infomacje o Kuchnia (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-10-01 08:15:08

Ocena:

6.40 / 10
6.40 0 10 8333

Czas trwania:

22 min.

Maria Dębska

Jako: Wiktoria "Wiki" Gonczar

Jako: Wiktoria "Wiki" Gonczar

Eryk Lubos

Jako: Borys Szulc

Jako: Borys Szulc

Tomasz Karolak

Jako: Wiktor Bojarski

Jako: Wiktor Bojarski

Marcin Bubółka

Jako: Kucharz Arek Ptak

Jako: Kucharz Arek Ptak

Andrzej Kłak

Jako: Kucharz Leszek Słowik

Jako: Kucharz Leszek Słowik

Marta Żmuda Trzebiatowska

Jako: Helena Szparaga

Jako: Helena Szparaga

Patryk Cebulski

Jako: Maks Ławrowski

Jako: Maks Ławrowski

Eryk Kulm jr

Jako: Kucharz Igor Jurczenko

Jako: Kucharz Igor Jurczenko

Paulina Lasota

Jako: Natka Schabowska

Jako: Natka Schabowska

Julia Trojanowska

Jako: Kelnerka Aleksandra Bubka

Jako: Kelnerka Aleksandra Bubka

reżyser
zdjęcia
muzyka
scenografia
dźwięk
montaż
scenografia
kostiumy
produkcja
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Kuchnia online - Odcinek 1

Kuchnia online - Odcinek 1

W klubie Maks poznaje Wiki, z którą spędza noc. Niebawem okazuje się, że dziewczyna pracuje w restauracji, do której aplikował. Nowy pracownik pada ofiarą żartu kolegów.
Kuchnia online - Odcinek 2

Kuchnia online - Odcinek 2

Maks dostaje zadanie, którego nie chce wykonywać. Do restauracji Monet przychodzi Helena. Szef poszukuje swojego szczęśliwego noża. Bez niego nie zamierza zrealizować zamówienia klientki.
Kuchnia online - Odcinek 3

Kuchnia online - Odcinek 3

W Claude Monet trwają przygotowania do bankietu z okazji jubileuszu sędziny Genowefy. Szef zleca Maksowi zabicie gęsi. Chłopak nie ma odwagi tego zrobić. Mężem jubilatki jest porywczy Eryk.
Kuchnia online - Odcinek 4

Kuchnia online - Odcinek 4

Szef znajduje w gabinecie wizytówkę rywalki. Jest pewien, że któryś z podwładnych szuka posady u konkurencji. Zaprasza do lokalu specjalistę, który testuje wszystkich wykrywaczem kłamstw.
Kuchnia online - Odcinek 5

Kuchnia online - Odcinek 5

Natka uważa, że Maks ją kocha. Chłopak nie wie, jak prostować pomyłkę. Próbuje wyjaśnić zaistniałą sytuację Krzyśkowi. Igor wyzywa Maksa na pojedynek, w którym stawką jest najlepszy obiad.
Kuchnia online - Odcinek 6

Kuchnia online - Odcinek 6

W Arcobaleno pojawia się inspektor z Sanepidu. Pracownicy sąsiedniego lokalu zaczynają sprzątać. Krzysiek i Maks przypadkowo wyrzucają worek wypełniony truflami. Wiktor nakazuje im odzyskać grzyby.
Kuchnia online - Odcinek 7

Kuchnia online - Odcinek 7

Krzysiek proponuje Maksowi, aby z nim zamieszkał. Tego samego dnia Natka zostaje wyrzucona z mieszkania przez właścicielkę. Krzysiek również ją zaprasza do wspólnego zamieszkania. Po oparzeniu języka octem szef traci smak. Po tym, jak jeden z klientów wypluwa na talerz źle doprawione danie, orientuje się, że jego kucharze zawsze mówią mu, to co chce usłyszeć i niekoniecznie jest to prawda.
Kuchnia online - Odcinek 8

Kuchnia online - Odcinek 8

Szef bierze udział w kulinarnym telewizyjnym show. Ku jego zdumieniu, okazuje się, że jego konkurentką jest Helena Szparaga z restauracji Arcobaleno. Szef nie szczędzi złośliwych uwag na wizji pod adresem konkurentki.
Kuchnia online - Odcinek 9

Kuchnia online - Odcinek 9

Maks i Louis mają wykonać tort jubileuszowy na imprezę dla pracowników banku. Na cieście muszą się znaleźć podobizny prezesa i jego zastępcy. Wkrótce dochodzi do nieszczęśliwego wypadku.
Kuchnia online - Odcinek 10

Kuchnia online - Odcinek 10

Wiki wyjawia Maksowi, że spodziewa się jego dziecka. Ten szybko odkrywa, że został okłamany. Postanawia się odegrać. Szef potrzebuje pieniędzy na zakład sportowy. Realizuje ryzykowny plan.
Kuchnia online - Odcinek 11

Kuchnia online - Odcinek 11

Wiki bacznie obserwuje gości Claude Monet, próbując odgadnąć, który z nich to znany krytyk kulinarny. Natka uważa, że jest nim mężczyzna czytający czasopismo "Warszawskie Restauracje". Ten mylnie interpretuje przymilne zachowanie kelnerki. Jej serdeczność uznaje za zachętę do zalotów. Obserwujący całe zdarzenie Krzysiek wpada we wściekłość. Pod wpływem rad skacowanego klienta staje w obronie dziewczyny.
Kuchnia online - Odcinek 12

Kuchnia online - Odcinek 12

Niebawem otwarta ma zostać konkurencyjna restauracja. Właściciel Claude Monet, aby przyciągnąć gości do swojego lokalu, wprowadza do oferty shishę, a także możliwość podglądania kucharzy w trakcie pracy. Szef jest zbulwersowany zwłaszcza tym drugim pomysłem. Szklana ściana do obserwowania poczynań personelu w kuchni szybko znika, gdy Wiktor szokuje klientów swoim zachowaniem.
Serial Kuchnia jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera serialu Kuchnia miała miejsce w 2021-09-04. Kuchnia zapewni nam około 22 min. rozrywki. Serial został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.40. W obsadzie "Kuchnia" zobaczymy między innymi takie postaci jak Maria Dębska, Eryk Lubos, Tomasz Karolak, Marcin Bubółka, Andrzej Kłak, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Kuchnia to Kuchnia, Kuchnia polska, Kuchnia polska, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały serial Kuchnia online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Kuchnia online" czy "Kuchnia online" lub "Kuchnia zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.