Listy do Julii cały film online
Listy do Julii film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Listy do Julii" miał premierę w dniu: 2010-05-13

Gdzie obejrzeć film Listy do Julii online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Listy do Julii (2010)

Po przyjeździe do Verony, domu słynnej kochanki Julii Kapulet z „Romea i Julii”, młoda Amerykanka (Amanda Seyfried) przyłącza się do grupy ochotników, którzy odpisują na listy z zapytaniem o miłosne porady do Julii. Odpowiadając na pewien list wysłany w 1951 roku, dziewczyna inspiruje jego autorkę (Vanessa Redgrave) do podróży do Włoch w poszukiwaniu dawno zaginionej miłości i zapoczątkowuje łańcuch wydarzeń, dzięki którym zupełnie niespodziewana miłość zawita w ich życiu.

Listy do Julii - recenzja filmu

Film “Listy do Julii” to komedia romantyczna, która może nie należy do najlepszych filmów tego gatunku, niewątpliwie jednak ma w sobie coś, co sprawia, że co jakiś czas wracam do tej pozycji. Prawdopodobnie dlatego, że tak jak Sophie (graną przez Amandę Seyfried (Mamma Mia!) zachwycił mnie romantyczny nastrój Verony. Nie ma chyba na świecie miejsca, które odpowiadałoby komedii romantycznej lepiej niż to miasto, kolebka historii Romea i Julii. Fakt ten, a także bardzo ciekawy wątek “asystentek Julii”, które odpowiadają w jej imieniu na listy kobiet uczyniło scenariusz “Listów do Julii” bardzo oryginalnym. Niestety na tym koniec. Dalsza część filmu utrzymana jest bardzo schematycznie. Claire, grana przez Vanessę Redgrave (Oscar za Julię) podróżuje wraz z Sophie i swoim wnukiem Charlie’m, w którego rolę wcielił się Christopher Egan (Eragon), po niemal całej Toskanii w poszukiwaniu ukochanego sprzed lat. Schematyczne pukanie od domu do domu urozmaicają zabawne wstawki z odnajdywania coraz to innych “Lorenzów”. Pojawia się także wątek romantyczny związany z naszą główną bohaterką Sophie, został on jednak bardzo spłycony. 

Największym plusem filmu jest niewątpliwie scenografia. Przepiękne krajobrazy Toskanii z jej rozległymi polami zalanymi słońce, zielonymi winnicami i białymi budynkami z piaskowca. I to właśnie dla tych widoków, dla tego klimatu, dla tej Verony warto obejrzeć “Listy do Julii”.

Infomacje o Listy do Julii (2010)

Rok produkcji:

2010 2020-01-25 09:26:44

Produkcja:

Budżet:

115 500 000 zł

Ocena:

6.80 / 10
6.80 0 10 2333

Czas trwania:

1 godzina 45 min.

Amanda Seyfried

Jako: Sophie

Jako: Sophie

Oliver Platt

Jako: Bobby, redaktor magazynu New Yorker

Jako: Bobby, redaktor magazynu New Yorker

Vanessa Redgrave

Jako: Claire Wyman

Jako: Claire Wyman

Franco Nero

Jako: Lorenzo Bartolini

Jako: Lorenzo Bartolini

Luisa Ranieri

Jako: Isabella

Jako: Isabella

Fabio Testi

Jako: Księgowy Lorenzo

Jako: Księgowy Lorenzo

Lidia Biondi

Jako: Donatella

Jako: Donatella

Christopher Egan

Jako: Charlie Wyman

Jako: Charlie Wyman

Ivana Lotito

Jako: Młoda dziewczyna

Jako: Młoda dziewczyna

Daniel Baldock

Jako: Lorenzo

Jako: Lorenzo

Ellen Barkin

produkcja
produkcja
montaż
produkcja
scenografia
produkcja

Stuart Wurtzel

scenografia
scenografia

Gary Winick

reżyser
reżyser

Tim Sullivan

scenariusz
scenariusz

Mark Canton

produkcja
produkcja

Jose Rivera

scenariusz
scenariusz

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Listy do Julii jest produkcją skategoryzowaną jako Dramat Komedia Romans. Produkcja ta powstała w 2010 roku. Film Listy do Julii kręcono między innymi w takich państwach jak USA . Premiera filmu Listy do Julii miała miejsce w 2010-05-13. Budżet filmu Listy do Julii wynosi 115 500 000 zł. Listy do Julii cały film zapewni nam około 1 godzina 45 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.80. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Amanda Seyfried, Oliver Platt, Vanessa Redgrave, Franco Nero, Luisa Ranieri, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Listy do Julii to Listy do M. 4, Listy do M. 3, Listy od Niny, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Listy do Julii online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Listy do Julii online" czy "Listy do Julii cały film" lub "Listy do Julii zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.