Listy do M. 2 cały film online

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Listy do M. 2" miał premierę w dniu: 2015-11-13

Gdzie obejrzeć film Listy do M. 2 online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Listy do M. 2 (2015)

Po czterech latach ci sami bohaterowie borykają się z kolejnymi problemami.

Listy do M. 2 - recenzja filmu

Pierwsza cześć "Listy do M." luźno oparta jest na formule, żeby zawrzeć kilka różnych romantycznych historii w jednym filmie. W przypadku pierwszej części udało się to znakomicie. Czy kontynuacja sprostała temu zadaniu?

Historia "Listy do M. 2" rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych wcześniej. Oprócz znanych nam bohaterów m. in. Mikołaja (Maciej Stuhr), Doris (Roma Gąsiorowska), Kariny (Agnieszka Dygant), Szczepana (Piotr Adamczyk), Wojtka (Wojciech Malajkat), Małgorzaty (Agnieszki Wagner) a przede wszystkim Melchiora (jakże nietypowy Mikołaj, ale typowy w swojej grze aktorskiej Tomasz Karolak), poznamy również historie Roberta "Redo" Bartosiewicza ( w tej roli Maciej Zakościelny – "Tylko mnie kochaj") i Magdy (Magdalena Lamparska – "Porady na zdrady"). Świąteczne zawirowania znów wplątują naszych bohaterów w różne kłopoty (m.in. dziwaczna historia z uciekającą kozą w galerii handlowej) oraz oczywiście po raz kolejny dostaniemy lekcję o tym, że miłość, nie tylko ta świąteczna, może mieć różne oblicza.

Niestety, tym razem w przypadku "List do M. 2" możemy się nieco rozczarować prezentowanymi historiami. Wyszło trochę zbyt banalnie i nie uratują tego nawet znane nazwiska wśród aktorów. Jedynym wyjątkiem jest humorystyczna historia Szczepana (Piotr Adamczyk) i Kariny (Agnieszka Dygant), która kończy się dość niespodziewanie. "Listy do M. 2" popełniają grzechy wielu kontynuacji. Za dużo niedopracowanych wątków, które się po prostu nie kleją. Za mało równowagi pomiędzy poszczególnymi opowieściami, tym bardziej, że niektóre mógłby być otwarciem dla mocnych dramatów i nijak to współgra z komediowym tonem całego filmu.

"Listy do M.2" nie jest filmem złym. Jeśli szukamy kinowej historii, który napełni nas świątecznym duchem, ta pozycja jest jak bardziej w punkt. Nie mniej jednak brakuje mu świeżości i uroku pierwszej części. Każdy z nas szuka w czasie świat spokoju oraz poczucia spełnienia świątecznych cudów (nawet jeśli są tylko filmowych), więc kto wie, może i tak powstanie trzecia, na nawet czwarta część "Listów do M.".

Autor: Wojtek Mika

Komentarze użytkowników

xxagax skomentował film pt. Listy do M. 2
2020-11-21 09:26:17

xxagax

Super, w końcu mogłem obejrzeć Listy do M 2

Tylko zarejestrowaniu użytkownicy mogą dodawać nowe komentarze do Listy do M. 2 w serwisie! Jeżeli chcesz dodać komentarz do filmu Listy do M. 2 zarejestruj się w serwisie online.

Infomacje o Listy do M. 2 (2015)

Rok produkcji:

2015 2020-03-09 14:48:33

Produkcja:

Ocena:

6.30 / 10
6.30 0 10 46

Czas trwania:

1 godzina 43 min.

Małgorzata Pieczyńska

Jako: Matka Moniki

Jako: Matka Moniki

Agnieszka Wagner

Jako: Małgorzata

Jako: Małgorzata

Piotr Głowacki

Jako: Przechodzień

Jako: Przechodzień

Jako: Doris

Małgorzata Kożuchowska

Jako: Matka Antosia

Jako: Matka Antosia

Jako: "Larwa"

Jako: Tosia

Jako: Magda

Marcin Perchuć

Jako: Karol, partner Betty

Jako: Karol, partner Betty

Wojciech Malajkat

Jako: Wojciech

Jako: Wojciech

scenografia
scenariusz
reżyser
scenariusz
zdjęcia
muzyka
montaż
dźwięk
dźwięk
kostiumy

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Listy do M. 2 jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2015 roku. Film Listy do M. 2 kręcono między innymi w takich państwach jak Polska . Premiera filmu Listy do M. 2 miała miejsce w 2015-11-13. Listy do M. 2 zapewni nam około 1 godzina 43 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.30. W obsadzie "Listy do M. 2" zobaczymy między innymi takie postaci jak Małgorzata Pieczyńska, Agnieszka Wagner, Piotr Głowacki, Roma Gąsiorowska, Małgorzata Kożuchowska, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Listy do M. 2 to Listy do M. 5, Listy do M. 4, Listy do M. 3, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Listy do M. 2 online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Listy do M. 2 online" czy "Listy do M. 2 online" lub "Listy do M. 2 zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.