Weekend tajemnic cały film online
Weekend tajemnic film - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Weekend tajemnic" miał premierę w dniu: 2021-03-12

Gdzie obejrzeć film Weekend tajemnic online?

Tylko zarejestrowani użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Film Weekend tajemnic (2021)

Gdy pewnego dnia poukładane życie Barta (Finn Wittrock) wywraca się do góry nogami, pozbawiony dachu nad głową, jest zmuszony do zamieszania w garażu swojego najlepszego przyjaciela i jego rodziny. Aby tego wszystkiego było mało okazuje się, że mężczyzna ma pewne problemy ze zdrowiem psychicznym a żaden terapeuta nie jest w stanie pomóc mu w odpowiedni sposób.

Pozytywne światełko w życiu zagubionego Barta pojawia się, kiedy na jego drodze staje miła, uprzejma i tajemnicza Vienna (Zoe Chao), w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Kobieta jest na tyle wyjątkowa, że wydaje się, jakby pochodziła z innego wymiaru. Niestety, z podczas cudownego weekendu okazuje się, że tajemnice, które niosą obydwoje ze sobą mogą zakończyć ten romans szybciej niż by się tego spodziewali lub staną się szansą na nowy, lepszy początek…

Infomacje o Weekend tajemnic (2021)

Rok produkcji:

2021 2021-05-25 20:31:16

Ocena:

5.40 / 10
5.40 0 10 5

Czas trwania:

1 godzina 31 min.

Jim Rash

Jako: Larry

Jako: Larry

Wendi McLendon-Covey

Jako: Patricia

Jako: Patricia

Finn Wittrock

Jako: Bart

Jako: Bart

Casey Wilson

Jako: Rachel

Jako: Rachel

Jennifer Irwin

Jako: Doktor Andrews

Jako: Doktor Andrews

Zoe Chao

Jako: Vienna

Jako: Vienna

Jako: Doug

Jess Jacobs

Jako: Whit

Jako: Whit

Stephen Basilone

Jako: Jeremy

Jako: Jeremy

Morgan Carter

Jako: Teddy

Jako: Teddy

Lance Acord

produkcja
produkcja
produkcja

Jess Jacobs

produkcja
produkcja
reżyser
zdjęcia
muzyka
montaż
montaż

Jen Dunlap

scenografia
scenografia
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Weekend tajemnic jest produkcją skategoryzowaną jako Komedia rom.. Produkcja ta powstała wedługn naszych informacji w 2021 roku. Premiera filmu Weekend tajemnic miała miejsce w 2021-03-12. Weekend tajemnic zapewni nam około 1 godzina 31 min. rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 5.40. W obsadzie "Weekend tajemnic" zobaczymy między innymi takie postaci jak Jim Rash, Wendi McLendon-Covey, Finn Wittrock, Casey Wilson, Jennifer Irwin, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Weekend tajemnic to Long Slow Exhale, Longmire, Long Shot, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Weekend tajemnic online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Weekend tajemnic online" czy "Weekend tajemnic online" lub "Weekend tajemnic zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili. Vodlife to coś więcej niż tylko agregator linków. Znajdziesz tutaj również recenzje, newsy i opinie o filmach i serialach.