Film Miłość i potwory online
Miłość i potwory - zobacz trailer

Zwiastun filmu

Legenda dostępności produkcji. Zapoznaj się przed zakupem

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film "Miłość i potwory" miał premierę w dniu: 2020-10-16

Gdzie oglądać film Miłość i potwory online z legalnego źródła?

Tylko aktywni użytkownicy portalu mają dostęp do linków! Rejestracja zajmuje mniej niż 30 sekund.

Miłość i potwory - opis filmu

Młody człowiek uczy się, jak przetrwać apokalipsę potworów z pomocą doświadczonego łowcy.

Miłość i potwory - recenzja filmu

Jak bardzo jesteś w stanie narazić swoje życie aby spotkać osobę, którą kochasz? Takie pytanie zadał sobie główny bohater filmu “Miłość i potwory” zaraz przed tym jak wyruszył w pełna niebezpieczeństw wyprawę do swojej ukochanej.

Ale zacznijmy od początku. Film “Miłość i potwory” w reżyserii Michaela Matthews (Pięc palców dla MarsyliiI) ukazuje nam alternatywną rzeczywistość, w której zagrażająca ziemi asteroida została zniszczona przez odpalone w jej kierunku rakiety. Świat został ocalony, jednakże nie na krótko. Oto bowiem resztki rakiety zawierające szkodliwe substancje spadły na Ziemię i przemieniły owady w olbrzymie monstra zabijają każdego kto popadnie, zmniejszając tym samym populację do zaledwie 5%. Ci którzy ocaleli schronili się pod ziemią tworząc kolonię. Główny bohater filmu “Miłość i potwory”, Joel Dawson (w tej roli Dylan O'Brien znany chociażby z Więzień labiryntu) zamieszkuje jedną z kolonii. Nie jest bohaterem. prawdę mówiąc wszyscy, łącznie z nim samym są przeświadczeni że zginąłby niemal od razu po wyjściu na powierzchnię. Mimo wszystko jednak chłopak postanawia opuścić względnie bezpieczne schronienie i udać się do innej kolonii, w której znajduje się jego ukochana Aimee, grana przez Jessicę Henwick (Gra o tron). Co przetrwa? Miłość czy Potwory?

Film ‘Miłość i potwory” to nowy must have dla fanów science fiction. Choć tematyka jest zupełnie odmienna, przypomina mi on bardzo mocno “Jurassic Park”. W obydwu przypadkach wielkie, nieobliczalne potwory czają się na każdym rogu by dopaść głównego bohatera. Film ten jest niewątpliwie gratką dla fanów mocnych wrażeń. Zwłaszcza, że zastosowane w nim efekty specjalne są jednym z najmocniejszych punktów filmu. 

Niewątpliwie rozczarowująca jest natomiast część romantyczna. Choć po opisie można by było oczekiwać wielu poruszających momentów i końcówki rodem z typowego romansidła, z wybranką wpadającą głównemu bohaterowi w ramiona, tego aspektu z pewnością w “Miłości i potworach” się nie doczekamy. Nie jest to więc film dla romansoholików, jednakże mnie  i takie rozwiązanie akcji bardzo przypadło do gustu. To w jakim kierunku twórcy posłali ten wątek jest bardzo życiowy i sensowny. Przekonał nawet mnie - 100% romantyczkę. 

Film “Miłość i potwory” to pozycja, którą z ręką na sercu polecić mogę każdemu, kto w choć niewielkim stopniu lubi gatunek science fiction.

Szczegółowe infomacje o Miłość i potwory (2020)

Rok produkcji:

2020 2020-12-13 09:32:03

Budżet:

115 500 000 zł

Ocena:

6.50 / 10
6.50 0 10 450

Czas trwania:

1 godzina 49 min.

Jako: Kala

Dylan O'Brien

Jako: Joel Dawson

Jako: Joel Dawson

Michael Rooker

Jako: Clyde

Jako: Clyde

Ellen Hollman

Jako: Dana

Jako: Dana

Jessica Henwick

Jako: Aimee

Jako: Aimee

Senie Priti

Jako: Karen

Jako: Karen

Amali Golden

Jako: Ava

Jako: Ava

Larry Cedar

Jako: Starszy kolonista

Jako: Starszy kolonista

Ariana Greenblatt

Jako: Minnow

Jako: Minnow

Damien Garvey

Jako: Bill

Jako: Bill

Brian Duffield

scenariusz
scenariusz
kostiumy

Dan Cohen

produkcja
produkcja

Shawn Levy

produkcja
produkcja
scenariusz
reżyser
zdjęcia
montaż
produkcja

Legenda

- Posiadamy w bazie linki do tej produkcji.
- Jeszcze nie posiadamy linków do tej produkcji.
Film Miłość i potwory jest produkcją skategoryzowaną jako Przygodowy. Produkcja ta powstała w 2020 roku. Premiera filmu Miłość i potwory miała miejsce w 2020-10-16. Budżet całej produkcji może wprawdzić w osłupienie ponieważ wynosił aż 115 500 000 zł. Miłość i potwory zapewni nam około 1 godzina 49 min. nieprzerwanej zabawy i rozrywki. Film został wielokrotnie oceniony przez krytyków oraz widzów co przełożyło się na średnią ocenę na poziomie 6.50. W obsadzie zobaczymy między innymi takie postaci jak Melanie Zanetti, Dylan O'Brien, Michael Rooker, Ellen Hollman, Jessica Henwick, . Najpopularniejsze podobne seriale i filmy online które mogą Cię zainteresować po obejrzeniu Miłość i potwory to Love in Winterland, Lovers Rock, Love, Weddings & Other Disasters, . Pamiętaj że na stronie vodlife.pl możesz sprawdzić gdzie legalnie obejrzeć cały film Miłość i potwory online. Nie będziesz musiał już wpisywać w google fraz takich jak "gdzie obejrzeć Miłość i potwory online" czy "cały film Miłość i potwory online" lub "Miłość i potwory zalukaj". Wybierając legalne źródła do oglądania filmów i seriali online wspierasz wydawców i producentów takich jak np. HBO, Player, Netflix, Rakuten, VOD czy amazon. Na naszej stronie nie znajdziesz linków do stron typu Chomikuj lub Zalukaj. Jeżeli masz ochotę wykupić film online jak w oldschoolowej wypożyczalni filmów koniecznie sprawdź chili.